Mwah, in alle eerlijkheid, als ik het spiegel aan de verhalen hier vind ik dat het in 99% van de gevallen wel klopt... Maar dat komt ook door mijn eigen insteek als het om seks gaat. Je kunt van jezelf vinden dat het over jou niet klopt, maar als je "zomaar" seks hebt met iemand, niet uit liefde, dan komt dat standaard voort uit lust (wat anders, haat?). Ik kan me niet voorstellen dat mensen zich slechts laten leiden door lust, aangezien juist ons verstand en ons vermogen tot liefhebben datgene is wat ons mens maakt.quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:39 schreef erodome het volgende:
Ja en jij zegt dat iemand die wel scharrels heeft gehad als een konijn dat zich laat leiden door lusten en zo hebben we allemaal onze eigen denkpatronen die als je ze spiegeld aan een persoon heel vaak niet kloppen.
Daar heb je op zich gelijk in, maar anderzijds beoordeel jij mensen ook op het feit dat ze weinig tot geen ervaring hebben en doe je dus eigenlijk exact datgene wat je Innovative verwijt.quote:Op donderdag 7 juli 2005 23:22 schreef erodome het volgende:
Probeer mensen niet te beoordelen op dat ene kleine stukje, mar hou je eigen dingen bij jezelf en de dingen van een ander bij dat persoon, ik ben jou niet en jij mij niet en dat is maar goed ook, want de wereld zou maar saai worden als we allen hetzelfde waren.
Nope dat doe ik niet, ik zeg dat als ik zo droog moet kiezen ik liever iemand met wat meer ervaring heb, logisch, want ik doe nu eenmaal wat dingen waar ik een maagd niet zo in zal zien springen, igg niet dat dat goed gaat(dingen moeten rustig opgebouwd worden, teveel haasten maakt dat je valt).quote:Op vrijdag 8 juli 2005 10:31 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Daar heb je op zich gelijk in, maar anderzijds beoordeel jij mensen ook op het feit dat ze weinig tot geen ervaring hebben en doe je dus eigenlijk exact datgene wat je Innovative verwijt.
neej maarja 3 maanden noem ik ook niet zo heel vastquote:Op woensdag 6 juli 2005 19:38 schreef Xennia het volgende:
[..]
En als een jongen nou sinds zijn 16e seksueel actief is. Alleen maar vaste vriendinnetjes heeft gehad, maar die relaties duurden gemiddeld drie maanden en hij is nu 25? Dan zit hij ook op 36 vrouwen. Is het dan wel goed?
\quote:Op donderdag 7 juli 2005 09:39 schreef innovative het volgende:
Ik denk dat het aantal dat ik acceptabel vind voor mijn vriendje met de jaren wel toe neemt.
[...]
Verder vind ik het toch wel belangrijk als ook voor hem seks speciaal is, dan wellicht niet aan liefde gekoppeld, maar wél dat ik niet nummer zoveel ben.
[...]
Het gaat mij er eigenlijk gewoon om dat de seks vooral uit lange relaties komt, niet uit losse flirts. Onder lang versta ik niet de drie maanden die Xennia aan haalt, en dan continu van de één naar de ander, nee, toch wel iemand die een half jaar of langer bij zijn vriendinnen blijft en daarna ook gewoon een tijdje vrij kan zijn. Heb het niet zo op gehop van de één naar de ander binnen een paar dagen.
[...]
Wat betreft ervaring, ik ben van mening dat je bij elke partner toch weer bij nul begint.
Dit is nogal generaliserend, met name het stukje over je sexuele behoeftes. Ja, ik ben 29 en ja, ik heb nog nooit de lakens gedeeld met een meid (ook niet met een jongen, maar ja, ik ben nu eenmaal heteroquote:Op vrijdag 8 juli 2005 16:33 schreef erodome het volgende:
[..]
Nope dat doe ik niet, ik zeg dat als ik zo droog moet kiezen ik liever iemand met wat meer ervaring heb, logisch, want ik doe nu eenmaal wat dingen waar ik een maagd niet zo in zal zien springen, igg niet dat dat goed gaat(dingen moeten rustig opgebouwd worden, teveel haasten maakt dat je valt).
Dat valt simpel uit te leggen, ik heb niet zo'n heel standaart seksleven, ik heb bepaalde aspecten nodig, iemand zonder enige ervaring kan me dat niet zomaar even geven, daar gaat veel tijd overheen en dat persoon moet dan ook nog ontdekken of dat wel wat voor hem is en het niet alleen voor mij doen.
Dat maakt het veel moeilijker voor mij om wat met een niet/weinig ervaren persoon te beginnen.
Daarbij zit ik inmiddels ook wel op een leeftijd dat ik mag zeggen dat degene in mijn leeftijdsklasse die nog maagd zijn niet echt helemaal in mijn straatje passen en dan bedoel ik niet alleen sexueel(ik word 28 he in oktober)....
Maar als ik iemand voor mijn neus heb staan dan beoordeel ik dat persoon in het hier en nu en niet aan de hand van een droombeeld in mijn eigen hoofd van hoe iemand zou moeten zijn.
Is iemand ronduit geweldig dan zal het me een worst wezen hoeveel ervaring hij heeft, echt, dan geld alleen nog het gevoel tussen ons beiden.
Dat lijkt mij juist minder wenselijk. Als ze dertig liefdesrelaties heeft gehad, hoeveel beteken jij dan nog voor haar? Hoe lang zal ze het met je volhouden? als je geluk hebt 2 jaar.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 10:47 schreef Maurice76 het volgende:
...en wil ik ook dat ze niet alleen uit lust met die mannen in de koffer is gedoken, maar dat ze een liefdesrelatie met ze had....
quote:Dat lijkt mij juist minder wenselijk. Als ze dertig liefdesrelaties heeft gehad, hoeveel beteken jij dan nog voor haar? Hoe lang zal ze het met je volhouden? als je geluk hebt 2 jaar.
edit: als ze dertig partners, maar 3 liefdesrelaties heeft gehad, lijkt me dit meer acceptabel. (maar wie ben ik)
Je kan misschien wel verlangens hebben, maar je hebt nog nooit wat gedaan, dus weet niet zeker wat van die verlangens overblijft en wat er nieuw bij gaat komen.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 10:47 schreef Maurice76 het volgende:
[..]
Dit is nogal generaliserend, met name het stukje over je sexuele behoeftes. Ja, ik ben 29 en ja, ik heb nog nooit de lakens gedeeld met een meid (ook niet met een jongen, maar ja, ik ben nu eenmaal hetero). Schaam ik me ervoor dat ik nog "knaap" ben? Mwah, als ik "de juiste" tegenkom maakt het geen moer uit; dan gebeurd het zoals het gebeurd. Ik heb er wel over nagedacht, hoor, maar dingen als naar de hoeren gaan of een escort dame of iets dergelijks vind ik niets. Dan ben je volgens mij inderdaad echt wanhopig; handwerk gaat prima en kost niets. Ik zie sex eigenlijk onlosmakelijk verbonden met liefde; sex om de sex, one night stands etc... lijken me totaal niets. En tja, wat kun je doen als het in de liefde niet lukt? Wel verliefd, maar het meisje niet voor je kunnen winnen (dus helaas niet wederzijds), of het meisje is al bezet? Of je komt gewoon niemand tegen die je leuk vind?
![]()
Anyway, dat staat verder los van sexuele verlangens. Iemand die nog nooit heeft geneukt blijft qua verlangens echt niet alleen hangen op alleen het "recht op en neer gaan", hoor. De verlangens die jij beschrijft voel ik zelf ook; ik beschouw mezelf ook beslist niet als "standaard", ik weet dat ik verlangens heb waar anderen niets mee moeten.![]()
Het zou me ook weinig uitmaken hoeveel mannen een eventuele partner voor mij heeft gehad. Wel moet ze SOA-vrij zijn (lijkt me een inkoppertje) en wil ik ook dat ze niet alleen uit lust met die mannen in de koffer is gedoken, maar dat ze een liefdesrelatie met ze had.
En tja, ik zie het ook maar zo ... ik heb dan weliswaar geen ervaring, maar ben daardoor nog wel te vormen, nietwaar?![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |