abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_1939473
Ze zijn terug uit de dagboekkamer in rijk.

Andries: En nu??
Diane lacht zenuwachtig.
Andries: doe niet zo geheimzinnig dat stiekeme gedoe.
Diane: vind je het spannend.
Andries; ik vind het niet leuk. Vertel nou maar.
Diane: je merkt het gauw genoeg.

Diane (tegen Andries): dus jij wilt niet met mij in 1 bed?
Andries (lachend): met jou wel, met Frank niet.
Diane: ik wil ook niet met Frank in 1 bed.

[Ze houden het spannend, ben benieuwd]

Rijk praat nu met arm over de opdracht van arm

pi_1939509
Danielle moet NU naar de dagboekkamer komen!!!
pi_1939520
Danielle is terug en zegt "zullen we daar ergens gaan zitten?"

Danielle: ehhh, procedure motie van uitdaging. Legt dit uit!!

pi_1939640
Danielle legt dus de gehele procedure van uitdaging uit aan iedereen.

Andries: de vergadering begint nu. Jullie zijn net alle vier de dagboekkamer ingegaan, dus ik neem aan dat jullie dit allemaal willen. Ik geef jullie nu alle vier 1 minuut om je woord te doen over het waarom.

Leo: ik ben er voor dat procedures omtrent vergaderen en bestellen korter moeten worden. Ik vind dat telang duren. Ik vind dat er weer een nieuwe captain moet komen, omdat er meer beweging in de groep moet komen. Iemand anders moet ook een kans krijgen om er wat van op te steken. Het 2e argument is "verfrissing" daar ben ik altijd voor en dat stimuleer ik.

Andries: je hoeft nog geen persoon aan te wijzen, dat komt later.

Frank: ik vind dat je ons af en toe te schools behandeld, dat is het voornaamste argument. Een ander argument is, de groep is stabiel, een andere captain heeft een frisse blik. Voor discussies, de spirit e.d. Hier ben je niet sterk in. Leo heeft verder al meerdere dingen aangegeven die ik niet hoeft te herhalen.

Diane: ik vind dat je een goed stabiel team hebt neergezet, alleen vind ik dat we erg braaf door het leven gaan. Ik ben hierin gegaan voor veel lol. Je zegt zelf dat je een kanjer bent die er ietwat de rem erop heeft gezegd, dat ik die kanjer wel wil zien zonder rem.

Danielle: gelukkig of jammer ben ik als laatste, het meeste is al geweest. Ik wil jou ook de ruimte geven dat je dingen kan doen die je niet doet als captain. Ook vind ik dat je iemand anders de ruimte moet geven, vergaderingen kunnen korter. En je gedraagd je niet altijd als captain.

Andries: iedereen heeft gesproken, nu kan ik mijn weerwoord geven. De argumenten vind ik redelijk, de meeste, een aantal dingen niet. Ik vind dat de vergaderingen niet te lang duren, en dat we nu ook heel goed met het budget omgaan. Het was noodzakelijk dat die vergaderingen zo lang duurden. Ik vind dat het bestellen e.d. nu lekker gaat. Die motie gaat natuurlijk door, maar ik hoop dat de volgende captain dit voort gaat zetten, want het gaat nu heel goed met het budget. Voor sommige mensen is het misschien moeilijk om wat langer stil te zitten. Verfrissing, tuurlijk, misschien is het juist leuk als het stof opwaait, e.d. Dat iemand anders de kans moet krijgen, vind ik ook. Ik ben niet bang om de motie aan te gaan. Ik vind de manier waarop tot nu toe goed gaan, al vind ik het niet leuk. Het gaat nu op een voor mij aanvaardbare manier. Ik ben niet bereid om bij kleine ruzies te gaan bemiddelen, mensen hoeven niet door iemand van 23 jaar uit elkaar gehaald te worden. Ik wil je alleen even op je woorden pakken, ik heb nooit gezegd dat ik hier niet goed in ben, want dat ben ik wel, dat doe ik ook dagelijks op mijn werk, ik kan het wel goed, ik wil het alleen niet. Dat ik te schoolmeesterig ben, dat hoor ik wel vaker, dat zit in me, dat zit in mijn karakter, dat was ook al voor dat ik gestudeerd heb en voordat ik ben gaan lesgeven. Over het kwajongensachtige, dat heb ik soms niet gedaan, want dat kan niet als captain, BB neemt het leiderschap zo serieus, dat ik daardoor dingen ben gaan laten. Bij de drank van rijk naar arm, dat vond ik al heel wat dat ik dat gedaan heb, en BB heeft mij daar ook op aangesproken, ze zeiden "kan dat wel als captain", naja, over dat soort dingen hoef ik me niet meer druk te maken als ik geen captain meer ben. Ook dat geintje van frank en het lang in bed liggen, kon ik volgens BB niet maken als captain zijnde. Ik kan straks zo lang in mijn bed blijven liggen als ik wil. Ik merk aan mijn uiterlijk dat ik in een slecht ritme zit, heb pukkels, zie pips etc.

Diaan geeft aan niemand nu over het lang uitslapen begon en dat het hem waarschijnlijk wel heel erg dwars zit. Hij geeft aan dat dat zo is en dat als hij lang in bed bleef liggen dat hij een schuldgevoel had.

Andries heeft iedereen gehoord en een weerwoord gegeven.
Hij moet nu de anderen verlaten, zodat zij kunnen overleggen. Hij zegt "ik ga buiten ff een peukie roken'
Andries geeft nog wat instructies over hoe de procedure nu verder gaat.

  donderdag 18 oktober 2001 @ 18:11:57 #55
16701 scanman01
Today's a good day
pi_1939768
Frank en Leo staan achter de motie.
Diane zegt dat ze er ook achter staat en Danielle sluit zich erbij aan.
Frank roept Andries erbij.
Andries schuift aan tafel.
"De motie is aangenomen", zegt Danielle.
"Met welke stemmen?", vraagt Andries.
"Allemaal".
Andries leest het regelboek even voor over wat er nu moet gebeuren. Iedereen krijgt 1 minuut om aan te geven waarom hij of zij captain moet worden.
(er staat een behoorlijke storende schrijffout in het boek)

"Wie stelt zich verkiesbaar"?, vraagt Andries. Danielle en Diane stellen zich kandidaat".
Diane: "Ik stel me verkiesbaar omdat er 2 mensen zich moeten aanbieden. Op de 2e plaats denk ik dat ik een goede captain zal zijn omdat ik goed kan organiseren, goed kan luisteren en goed kan bemiddelen. De spirit in het team houden. Het lijkt me ontzettend leuk om captain te zijn..."
Danielle: "Ik denk dat ik goed als captain ben omdat ik een goede captain als voorbeeld heb gehad. Ik heb de kunst kunnen afkijken. Ik kan denk ik goed bemiddelen. Op het battlefield kan ik heel hard gillen ook als mensen dreigen op te geven... dat is volgens mij heel belangrijk. De nieuwe captain heeft mazzel fat die in een stabiel team komt...en ik denk dat ik in staat ben dat zo te houden. Ik denk ook dat ik goed in staat ben nieuwe mensen op te vangen..... en ze wegwijs te maken in dit huis."

"Ik stem op Danielle", zegt Andries. "Ik denk dat Danielle goed in de groep staat en met iedereen goed overweg kan. Diane heeft af en toe wel eens problemen met deze of gene. Daarom denk ik dat Diane minder geschikt is om te bemiddelen bij ruzies omdat ze vaak het onderwerp van ruzie is. Danielle gaat als een tijger te keer op het battlefield en heeft ze mij 2 keer versteld doen staan van haar capaciteiten."
Frank kiest ook voor Danielle en wil verder niets zeggen.
Ook Leo stemt voor Danielle....
Danielle zelf stemt op haarzelf omdat ze graag de uitdaging aan wil gaan. "Iedereen heeft de leuke kant gezien en ik wil nu ook eens de andere kant laten zien".
Diane stemt op Danielle en iedereen weet wel waarom.
"Ik begrijp het niet", zegt Andries.
"Dan leg ik het je nog wel een keer uit".
Andries vult nog aan dat hij wel hoopt dat Danielle keuzes kan maken, iets waarvan ze gisteren nog zei moeite mee te hebben. Tot slot stelt hij vast dat Danielle is aangsteld als de nieuwe captain.

[Dit bericht is gewijzigd door scanman01 op 18-10-2001 18:14]

My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 18 oktober 2001 @ 18:12:48 #56
3542 Gia
User under construction
pi_1939782
Andries stemt op Daan omdat o.a. omdat hij vindt dat Diaan niet zo goed kan bemiddelen in ruzies aangezien zijzelf nogal eens partij is in een ruzie.
Ook vindt hij dat Daan beter kan motiveren op het BF.

Frank: Ik stem ook op Daan, en daar laat ik het bij.

Leo: Ik stem ook op Danielle. Ze mag fouten maken, ze mag op haar bek gaan en wordt het te erg dan dienen we wel weer een motie van wantrouwen in.

Daan: Ik stem op mezelf omdat ik graag de uitdaging aan wil gaan. Iedereen kent de aardige kant, maar ik heb ook een andere kant.

Diaan: Ik stem ook op Danielle en waarom leg ik jou nog weleens uit.(tegen Andries)

Andries: Ik hoop wel dat je keuzes kunt maken en met je vuist op tafel kunt meppen.
Ik stel hierbij vast dat Danielle door 5 personen is gekozen als nieuwe captain.

pi_1939813
Ze fluisteren nu wat in Rijk en overleggen nu.

Ze hebben besloten dat de motie sowieso aangenomen wordt.

Ook nu krijgen Frank en Diane weer ruzie (gaat over wie dit gestart heeft). Diane is geirriteerd.

Iedereen start achter de motie.

Diane (tegen danielle): ik stem voor jou
Danielle: nee, je stemt voor de motie!

Andries wordt terug geroepen.

Danielle zegt tegen Andries: de motie is aangenomen
Andries: oke. Met hoeveel stemmen?
Danielle: 4-0
Hij leest nu de verder procedure voor.

Andries: wie stelt zich verkiesbaar als nieuwe captain? Die moet een pootje opsteken. Danielle en Diane stellen zich kandidaat. Dan geef ik jullie beiden het woord, minimaal 1 minuut pleidooi houden.

Diane: ik begin
Andries: dat hangt af wie de voormalig captain het woord geeft.

Diane: ik stel me verkiesbaar omdat er 2 captains moeten zijn die zich aanbieden. Op de 2e plaats denk ik dat ik een goede captain zal zijn, omdat ik goed kan organiseren, goed naar de mensen kan luisteren, en goed kan bemiddelen bij ruzies. alle regels die in het captainboek staan, daar kan ik aan voldoen. Het aanmoedigen van het team en de spirit van het team. Het lijkt me ontzettend leuk om captain te zijn. Ik kan ook heel goed appeltjes verdelen in arm.

Danielle: ik denk dat ik een hele goede captain kan zijn omdat ik een goede captain als voorbeeld heb gehad, dus ik kan de kunsten zien. Ik kan goed bemiddelen. Ik denk dat ik op het battlefield heel hard kan gillen, ook als mensen dreigen op te geven, zodat degene wel zijn battle volbrengt. Ik ben stabiel. Ik ben ook goed om nieuwe mensen op hun gemak te stellen in het nieuwe team.

Andries: dat was een heel pleidooi. Beetje jammer dat je alleen mij aankijkt, terwijl je ook de anderen moet overtuigen (tegen danielle)

Andries: ik breng eerst mijn stem uit en ga dan motiveren. Ohh, het moet niet, maar ik wil het wel graag. Ik breng mijn stem uit op danielle, omdat ik denk dat ze heel erg goed in de groep staat, met iedereen goed overweg kan, diane heeft dat niet want er zijn af en toe akkefietjes met deze en gene. Danielle kan goed bemiddelen, Diane ook wel, alleen is ze zelf vaak wel deel van de ruzie, daarom is ze denk ik minder geschikt als de captain. Ik vind ook dat Danielle op het battlefield goed tekeert gaat, daarom stem ik ook op haar. Ze heeft me 2 keer versteld doen staan van haar capaciteiten. Ik denk ook dat captainschap meer is dan appeltjes verdelen aan de arme kant. Ik denk ook dat Danielle goed met de druk om kan gaan die het captainschap met zich mee brengt.

Frank: ik stem op danielle

Leo: ik stem voor danielle, hoofdreden is dat ik haar gewoon een kans wil geven. Fouten mag ze maken, en als het te gortig wordt dan krijgt ze een motie.

Andries leidt nog steeds deze vergadering.

Danielle: ik stem op mezelf, omdat ik graag de uitdaging aanga. Iedereen heeft de leuke, de aardige en de koekeliedozie kant gezien, en ik heb ook een andere kant die ik ook graag wil laten zien.

Diane: ik stem op Daniel, en iedereen begrijpt dit wel, en (tegen andries) ik leg dit later wel uit.

Andries: ik wil nog 1 ding tegen je zeggen. Ik hoop wel dat je je realiseert dat je als captain ook keuzes moet maken, en dat wij je daarbij kunnen helpen.

Andries: ik stel hierbij vast dat Danielle met 5 stemmen is gekozen tot captain. Ik draag hierbij al mijn bevoegdheden over aan danielle en ik wens haar ontzettend veel succes om dit hechte team goed te gaan leiden.

Danielle: ik weet niet of iemand nog wat toe te voegen heeft?

Leo: je verhaal van gister staat me nog steeds bij. Als ik dat niet had geweten had ik niet op je gestemd als captain, dan had ik mijn twijfels. Maar nu niet, ik hoop dat je veel zal leren.

Andries; ik hoop wel dat je nog steeds wel dat toedelekozie zal houden, want dat hoort nog steeds bij je.

Danielle: we zijn nu een hecht team en ik hoop dat dat zo blijft. Ik ben wie ik ben, en de kinderlijke danielle is nu niet verdwenen want die zit in me, en die zal blijven. Ik ben niet van plan om heel veel te veranderen. Maar mochten er dingen zijn, dan zal ik dat heel graag willen horen. Voor de rest, wil ik er een hele leuke tijd van maken en hoop ik dat we maar veel aan deze kant mogen zitten. Thats it. Bij deze is de vergadering beeindigd.

Gegil, gezoen en geknuf allom...

  donderdag 18 oktober 2001 @ 18:15:20 #58
3542 Gia
User under construction
pi_1939814
Ik zie aan de arme kant Paskwal in de DBK zitten, jammer dat ik daar geen geluid bij heb.

Hij zit met een brief in zijn handen.

Bij rijk neemt Daantje de felicitaties in ontvangst.

  donderdag 18 oktober 2001 @ 18:28:03 #59
3542 Gia
User under construction
pi_1939923
Sandy tegen Andries: Ben benieuwd wat je nu allemaal gaat doen, allemaal ontdeugende dingetjes zeker.

Andries: Ja, I'm a fucking bastard.

Andries gaat naar buiten om iets met Paskwal te bespreken.

Sandy: Ik vind het leuk voor onze Daantje, 't is wel niet onze Daantje, maar toch.

  donderdag 18 oktober 2001 @ 18:32:40 #60
16701 scanman01
Today's a good day
pi_1939968
Pascal en Andries praten in de tuin. Het blijkt dat Gert Jan de enige was die eventueel naar het andere team wilde gaan en daarom gaat hij ook.
(Dus mocht Leo er vanavond exit gaan, dan komt Gert Jan bij het team van Danielle)

"Wie ik ook zou sturen, er zou altijd iemand kwaad worden", zegt Pascal. "Dus als er echt niemand wilde was ik zelf gegaan. Maar toen bood Gert Jan zich dus aan."

"Ik had Coos ook wel willen hebben in ons team", zegt Andries. "Maar er is wel iemand die ik liever niet aan onze kant zou willen zien".
Hij noemt geen naam tegen Pascal (wij weten dat hij Kelly bedoelt)

My soul is painted like the wings of butterflies
pi_1939981
Arm gaat morgen de opdracht proberen uit te voeren.

Ze (arm) hebben aan BB gevraagd of ze dan vanavond of morgen extra eten mochten, zodat ze sterker zouden zijn voor de opdracht. Dit krijgen ze niet.

Arm wordt nu op de hoogte gesteld van de captainwissel.

Andries zegt nu dat hij even apart met Pascal wil praten.
Dit doen ze. Andries vertelt aan Pascal dat hij en Daan graag pascal in hun team willen hebben. Pascal voelt zich vereerd en heeft het erover dat het een moeilijke keuze is om iemand te sturen, daarom heeft hij gezegd dat hij misschien wel gaat anders.

Andries: het was een leuke tijd als captain.

Pascal; het is een soort aanspreekpunt, maar je hebt alleen privileges als het erop aan komt. Of je moet zeggen wie er genomineerd zijn.

Andries: en dat leek me juist zo leuk.

Andries: ik had 1 of 2 mensen die ik van jullie liever niet in mijn team wou hebben.

Pascal vertelt aan Andries dat Coos nu dwars ligt ivm het zandscheppen.

andries: nou, wij zouden het niet doen hoor.

Pascal: ja maar, 5 kilo beenham is veel. Jamaar, wat moet je hier dan verder doen. Je komt ook misschien in een ander ritme, het heeft allemaal positieve elementen.

Andries zegt dat hij zeker weet dat er binnenkort een battle komt.

Pascal denkt dat de opdracht van morgen zeker gaat lukken, dat het best haalbaar is. Ze hebben uitgerekend dat ze per persoon per uur 3 zakken a 25 kilo moet vullen.

andries: nou, ik zit hier niet om zandzakken te vullen.

pi_1940043
Pascal en Andries zitten nog steeds in de tuin te babbelen over de opdracht, Coos komt erbij.

Coos loopt weer te jammeren over de opdracht.

Coos: ik weet nog niet of ik het ga doen, want ik heb geen zin om mijn rug te verpesten.

Pascal: geloof me nou, we worden er echt beter van hoor.

Coos: wat hebben we nou aan 5 kilo beenham, het grootste gedeelte kan je weggooien want we hebben geen koelkast! En wat hebben we nou aan noten??!! Ik vind sommige mensen zo gemakkelijk denken, en dan denk ik potverdikkeme (hij zei wat anders), en dan baal ik.

Pascal gaat hiertegen in.

Coos: luister, dat slaat helemaal nergens op, ik heb een eigen mening en die laat ik horen. Ik denk dat het te zwaar is en dat het voor sommige mensen erg gaat tegenvallen, en ik vind dat we dat allemaal moeten weten.

Ed bemoeit zich er nu ook mee. Andries zegt dat hij even bij Diane gaat kijken omdat ze nu een beetje emotioneel is.

Coos (tegen ed): ik wil dat we er goed over na gaan denken en erover praten. Jij zegt dat je wat te doen wil hebben, nou, ik ken jou alleen maar als je nix doet, ook in spanje, je kon heel veel doen, maar jij deed nix, jij hebt moeite met fysiek, ik denk dat jij op je bek gaat en dat vind ik jammer. En uit de karakters op het battlefield blijkt al het een en ander.

pi_1940084
Coos (tegen Ed): op het battlefield bakte je er ook nix van. En daarna liep je te zeuren.

Ed: als ik iets niet leuk vind ,dan ga ik het ook niet doen.

Coos: ik vind dat we er goed over na moeten denken. Ik ga mijn rug niet verpesten, ik heb een tijd bij een kraker gelopen en ik wil mijn rug niet verpesten. Ik heb liever 1 grote pan met zuurkool dan een beenham van 5 kilo, veel te overdadig, ik hou niet van het overdadige.

Pascal: ik denk dat dat wel mee valt, die beenham is zo weg.

Coos: dat denk jij, ik denk het niet. We hebben inmiddels een klein maagje hoor. We kunnen het meeste weggooien en dat is zonde.

Andries: wat zijn dat mariakoekjes??

Coos: het zijn kaakjes, nou, nou , nou ,nou (mopper de mopper).

Coos: misschien ga ik morgen weg en lach ik me de tering als ik thuis zit en jullie zitten te scheppen.

Pascal: als je het niet probeert dan...blabla. Kijk coos, ik heb trek, ik wil het gewoon proberen.

Ed houdt nu een betoog tegen coos, gaat over zijn aanval op hem.

Coos: neeeeee ed, dat heb ik niet gezegd. Wat ik bedoelde, bla bla bla.

Ed: nou, je loopt hier een en al negativiteit uit te spuien en dat vind ik niet tof.

Coos: nee dat heb ik niet gedaan.

Driegesprek dus tussen Ed, Coos en Pascal.

Coos: maar je moet het zeker morgen proberen. En misschien heb ik morgen wel hartstikke ongelijk. Als dat zo is dan zal ik zeker naar jullie toegeven dat ik te negatief was, maar ik heb er in ieder geval wel goed over nagedacht.

Pascal: ik heb al ja gezegd tegen de mogeljkheid van deze opdracht tegen BB

Stem: wil Andries naar de dagboekkamer komen?? Andries naar de dagboekkamer.

  donderdag 18 oktober 2001 @ 18:51:08 #64
3542 Gia
User under construction
pi_1940092
Diane heeft het moeilijk.
Ze had zich kandidaat gesteld omdat ze dacht dat er perse twee kandidaten moesten zijn.
Achteraf blijkt dat dit niet nodig was geweest, dus nu heeft ze allerlei argumenten moeten aanhoren waarom men haar niet geschikt acht voor captain. En daar zat ze dus niet op te wachten. Ze wilde zich namelijk eigenlijk helemaal niet verkiesbaar stellen.

Nu voelt ze zich dus kut.

pi_1940116
Coos en pascal in discussie [errug leuk deze bescheiden familieruzie]. Argumenten en redenen worden herhaald, en herhaald, en herhaald.

Coos weet dus nog niet of hij morgen wel mee wil helpen [kont tegen de krib]

[ik stop nu ff, beetje lamme handen van het vele typen,pff]

  donderdag 18 oktober 2001 @ 18:55:46 #66
3542 Gia
User under construction
pi_1940121
Diane is bang dat, wanneer dit op een bepaalde manier wordt uitgezonden, het haar stemmen gaat kosten.

(ik denk dat BB dit op een heel lullige manier kan gaan uitzenden: Diaan en Daan die allebei captain willen worden, Diaan die braaf op Daan stemt en Daan die op zichzelf stemt en daarna de tranen bij Diane, alsof ze niet tegen haar verlies kan. red.)

  donderdag 18 oktober 2001 @ 18:57:48 #67
16701 scanman01
Today's a good day
pi_1940143
Diane en Leo in de slaapkamer. Diane huilt ergens over. Ze zegt dat ze te naief is geweest door naar Big Brother te luisteren.
Het blijkt haar ook dwars te zitten dat ze geen stem heeft gekregen tijdens de motie van uitdaging. Ze baalt ervan dat ze zich in die hoek heeft laten drukken.
"Omdat ik niet wil dat een ander in een rotpositie komt breng ik mezelf in deze positie", legt Diane uit. "Ik voel me nu heel kut en dat was niet de bedoeling. Ik zou nu lol moeten hebben. Ik heb hier helemaal geen zin in..... ik heb het allemaal verkeert ingeschat."
Leo doet zijn best, maar iets zinnigs komt er niet uit. Hij denk dat Diane een knuffeldier is en denkt dat ze een knuffel wel op prijs stelt. Diane vertelt dat ze helemaal geen knuffeldier is.
"Je hebt impulsief gereageerd", concludeert Leo.
"Ja....ik heb het niet goed begrepen", zegt Diane. "Als ik het geweten had had ik mezelf nooit verkiesbaar gesteld. Nu kan Big Brother me weer helemaal fout neerzetten. Nu zenden ze uit dat ik 5 stemmen tegen heb gekregen en dat ik nu zit te huilen in de slaapkamer."
LEo staart voor zich uit en lijkt na te denken ove rhoe hij moet reageren.
"Ze zullen inderdaad bepaalde dingen wel uitzenden en bepaalde dingen niet", zegt hij tenslotte. "Ik denk dat ze best wel laten zien dat het van begin af aan de bedoeling ook was dat Danielle captain zou worden. Je moet niet voor hun denken.... dat kun je toch niet".
"Misschien ga ik vanavond wel naar huis", zegt Diane nog steeds huilend. "Coos zei nog dat je het niet serieus moet nemen, maar je gevoel is he gevoel... Godverdomme.... Waar bemoei ik me ook mee. Weer een les geleerd!"
Danielle komt binnen.
"Ik hoor net van Frank....", begint ze.
"Ik baal dat ik mezelf verkiesbaar heb gesteld", legt Diane uit. "Ik zat niet te wachten op argumenten waarom ik niet geschikt ben als captain. Het had lollig moeten zijn...."
"En het heeft nu een nare nasmaak", zult Danielle aan.
"In het dagelijks leven stel ik me ook altijd kwetsbaar op.. dat is mijn fout".
"Ze zullen ook wel zien dat jij de vrouw achter de vrouw bent", zegt Danielle troostend.
"En dat terwijl het van Big Brother uitging", vertelt Diane. "Zij zeiden tegen mij dat ik weer iets moest gaan doen aan die motie van uitdaging... en ik ben er ingetrapt".
"Als je wilt praten met Big Brother wil ik absoluut met je meegaan", reageert Danielle. "Ik wil niet dat jij hier negatief uitkomt. Ik begrijp heel goed hoe je je voelt".

"Ik wilde helemaal geen captain worden", zegt Diane. "Ik hoop dus dat ik niet neergezet wordt als iemand die dat wel wilde en vervolgens geen stemmen krijgt. Ik dacht dat je 2 kandidaten moest hebben... dat was de enige reden."
"Je hebt heel vaak aangegeven dat jij geen captain wilde worden", zegt Danielle. "Dat zenden ze heus wel uit!"

Frank komt binnen en zegt dat het eten er is.

My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 18 oktober 2001 @ 20:25:40 #68
3542 Gia
User under construction
pi_1940982
De bewoners bespreken de exit voor vanavond. Leo vreest voor zichzelf.
Andries zegt dat Leo toch wel wat heeft laten zien, dat hij dus niet zo bang hoeft te zijn.

Di: Je kunt er niets van zeggen. We hadden ook niet verwacht dat Au3 er zo snel uit zou gaan.
L: Ik wel, ik had in Spanje al gedacht dat Au3 er in een week of 2, 3 uit zou moeten.

De bewoners vonden Au3 erg intelligent, maar wel dat ze er erg mee te koop liep.
Leo denkt dat dat onzekerheid is, het benadrukken wat je allang bent.

De arme kant is diergeluiden aan het maken. Andries vraagt: Willen de freggles zich wat rustiger houden, de bourgoisie wil eten.

Leo vraagt aan de captain (daan) of ze wat te drinken zullen nemen.
Daan antwoord dat ze een battle verwacht en dat ze wel moeten kunnen lopen.

pi_1941607
Diaan en Frank al een hele tijd in elkaars armen in bed. Diaan met haar duim in haar mond en haar knuffeldoekje in haar hand (hoe oud was ze ook al weer?). Frank vertelt dat hij niet meer verliefd op haar is, dat hij het 1 dag moeilijk heeft gehad maar nu niet meer.

ik mis even een stukje

ineens zie ik diana huilen in franks armen, ze heeft even een dipje... ze gaat zich nu maar omkleden, over 25 minuten begint immers de live-uitzending

  donderdag 18 oktober 2001 @ 21:14:56 #70
16701 scanman01
Today's a good day
pi_1941610
Diane en Frank liggen in elkaars armen in bed te kletsen.
Diane vertelt nog een keer dat het een dag vol met lol had moeten worden, wat helaas niet gebeurd is. Ze voelt zich nog steeds kut.
Met de handen ineengestrengeld kletsen ze een tijdje verder.

Als kijker zou je bijna vergeten dat er ook nog een arm deel in het huis is. In het arme deel lijken de bewoners niet te kunnen wachten op de live uitzending van vanavond. Iedereen loopt wat zenuwachtig door elkaar. Kelly is bezig met iets wat niet duidelijk wordt en ook de rest is wat doelloos bezig.

Diane ligt intussen met haar duim in de mond Frank's verhaal aan te horen.
"Ik vond dat je het vanmiddag goed aanpakte", zegt hij. "Ik vond het heel tof. Wat er daarna gebeurde dacht ik dat je dat speelde. Maar reken er maar op dat ze de voorgeschiedenis ook laten zien. Je moet niet denken wat de kijkers er van zullen vinden... je moet denken 'so be it'... Wat er tussen ons gebeurd is hebben ze ook niet uitgezonden hoor."
Diane streelt Frank over zijn hoofd. "Jawel! Dat hebben ze wel uitgezonden. Daarom voel ik me nu ook heel erg geremd in wat ik doe. Als dat tussen ons niet gebeurd was had ik wat meer speling gehad. Ik wil niet overkomen als een dellebel".

(Het gevoel van Diane voor Frank is heel vreemd. De ene keer moet ze niets van hem weten... en op momenten als deze lijkt ze weer heel erg op hem gesteld te zijn.)

"Nu ik hier bij je in bed lig is het ook erg prettig", geeft Frank toe. "Maar ik kan me heus wel inhouden."

Diane ligt met haar ogen dicht op Frank's borst. Opeens schiet ze weer omhoog en begint opnieuw te huilen.
"Kom op nou meid", zegt Frank meteen. "Je bent keihard! Je moet dit gewoon leren... het is een leerproces. Je moet niet steeds denken 'wat als dit' of 'wat als dat' .... daar schiet je niets mee op. Ze moeten je maar nemen zoals je bent. Je bent echt een leuk wijf. Iedereen heeft z'n gebruiksaanwijzing".

Diane kan weer wat glimlachen. Het wordt nu wat drukker in de slaapkamer en Diane en Frank besluiten terug naar de woonkamer te gaan!

My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 18 oktober 2001 @ 21:25:34 #71
16701 scanman01
Today's a good day
pi_1941751
De spanning lijkt te snijden in het BB huis. Leo ijsbeert zenuwachtig heen en weer door het rijke deel. Er wordt tandengepoetst en nog even snel in de 'spiegels' gekeken of het haar wel goed zit.
Leo vraagt hoe het komt dat Gert Jan zo rustig is. Er komt niet echt een duidelijk antwoord.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_1941817
Gert-Jan tegen een van de bewoners:
"Wat zit je haar leuk! Neuken?"
  donderdag 18 oktober 2001 @ 21:30:52 #73
3542 Gia
User under construction
pi_1941853
Gert-Jan denkt dat de exit van vanavond een duppie op een kant is. Hij zegt dat ze 1 percentage weten, van de eerste keer, toen had Andries 30 %. Hij verwacht nu dat de percentages dicht bij elkaar liggen.

Ongeveer een kwartiertje geleden was Paskwal weer aan het kwijlen over de gang van zaken en hoe BB het vanavond aan zal gaan pakken. Volgens hem ga de exit-kandidaat ook een nachtje in een hotel en kun je daar 's morgens nog ontbijten en dan naar huis. (hier wordt ik zo misselijk van, het betwetertje)

pi_1941972
Andries en Frank willen perse zondag het feest. Frank: al moet ik mijn lijer uitkotsen, ik ga ervoor! Frank tegen Daan: ik wil die battle niet verliezen hoor! (wie wel?). femalehunter gaat nu voor de TV zitten, laterrr.
  donderdag 18 oktober 2001 @ 21:42:03 #75
3542 Gia
User under construction
pi_1942016
Rijk heeft voor 850 gulden een feest besteld, ze hebben dus nog 150 gulden tot morgenmiddag 4 uur. Maar volgens Daan is er nog eten genoeg.
Ze verheugen zich op het feest.

Daan is benieuwd wie ze straks aanspreken als captain.
Andries zegt dat als ze hem aanspreken dat hij daar dan wat van zegt.

Als ze een battle krijgen willen ze perse winnen, vanwege het feest.

In arm roept Kelly heel zeurderig: Ehed (ed)
De rest doet dit na.

Pascal zegt dat ze nog geen constructies gehad hebben. (instructies)
Coos denkt dat de klok verzet is en dat de uitzending dus pas over een uur begint.

Een vrouwenstem vraagt of GJ naast Pascal wil gaan zitten.
(dit is waarschijnlijk beter om iedereen en front te zien)
De uitbundige stemming is meteen iets minder.

De stem vraagt of alle leden van het team van Danielle willen plaatsnemen in de bank. (Andries en Daan kijken elkaar glimlachend aan, ze zeiden het team van Danielle. red.)

En toen was het stil.

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')