quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:46 schreef MissyMirjaM het volgende:
gaarne gedaan. kleine moeite
Zeik niet zo aub, je verknalt het echt een beetje voor een hoop mensen op deze manier.quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:51 schreef heaven7 het volgende:
Ik vind het wel jammer dat het zo gelopen is.
quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:52 schreef Ripley het volgende:
[..]
Zeik niet zo aub, je verknalt het echt een beetje voor een hoop mensen op deze manier.
Onderlinge vetes kunnen prima in de mail lijkt me.
Ja, die heeft het geredt!quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:42 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
ha! en ik maar wachten op mn angel's![]()
is dat trouwens een limited edition zeep ofzo? of gewoon hier en daar nog verkrijgbaar..?
heeft de soft het heel gered
Dream cream helpt bij Djulian erg goed. Niks te zien meer dus kan aqua marina ook niet proberen bij hemquote:Op donderdag 16 juni 2005 15:52 schreef MUUS het volgende:
Is er hier iemand die aquamarina heeft geprobeerd op eczeem? Er staat op hun site dat het daarvoor ook geschikt is en nu wil ik weten of het ook echt wat doet.
Ik was namelijk al van plan om Dream Cream voor mini-MUUS te halen, maar die aquamarina is dan misschien ook wel wat. Uiteraard kan ik het zelf allemaal gebruiken, maar ik vind het leuk om dingen te halen die zij ook kan gebruiken aangezien ze zo van tutten houdt.
Ze wil zo graag weer naar de 'zeepwinkel' en als ik dan alleen dingen koop waar zij niet tegen kan, vind ik dat zo sneu.
Nou, ze heeft eczeem op haar beentjes (eerst alleen holtes, maar sinds kort ook op kuiten en schenen) en soms aan de binnenkant van haar ellebogen. Nu las ik dat mother_mother zei dat de Dream Cream wel een beetje prikte als het over haar eczeem werd gesmeerd, maar dat het wel hielp. (Vooral tegen de jeuk en dat is natuurlijk het ergste!)quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:53 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik heb geen eczeem, maar gebruik wel aqua marina. echt kan ik je er niet mee helpen, maar ik merk geen nadelige effecten op mijn huid, die wel heel gevoelig is in mijn gezicht.
en heb ook het idee dat mn huid wat rustiger is, wat regelmatiger zeg maar.
Nah, toen jij zei dat ymme 'best wel' op de ene meet mocht komen, maar 'liever niet' op de andere, aangezien je een vriendin meenam die haar niet mag, had ik ook wel zoiets van: "Pleur ff heel gauw op". Dat jullie elkaar niet mogen prima, maar wie de neuk ben jij om dat te bepalen?quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:54 schreef heaven7 het volgende:
[..]Onderlinge vetes? Ik zeg nu alleen maar dat ik het jammer vindt dat het allemaal zo moest gaan.
Dan kon jij toch ook wegblijven?quote:Op donderdag 16 juni 2005 16:01 schreef heaven7 het volgende:
Nee, tuurlijk bepaal ik dat niet en wie ben ik om te verbieden als ze ook wil komen. Maar het is wel een feit dat het niet of misschien minder gezellig zal worden als we elkaar gaan tegenkomen daar en dat zou jammer zijn, voor iedereen.
Ah, da's onwijs lief van je, maar ik was het toch al van plan om te gaan halen voor mezelf, joh. Ik wil namelijk iets wat ik dagelijks kan gebruiken om mijn gezicht te reinigen. (AOBS durf ik niet dagelijks namelijk)quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:55 schreef MissyMirjaM het volgende:
M. , als je wil, kan ik je een beetje opsturen..?
in een geplet potje, dat wel
maar het kan wel.
Jeetje, goed spul dan idd!quote:Op donderdag 16 juni 2005 15:59 schreef Anitra het volgende:
[..]
Dream cream helpt bij Djulian erg goed. Niks te zien meer dus kan aqua marina ook niet proberen bij hem
Maar dream cream is aan te raden
auqua marina kan elke dag, maar ik doe het om de dag omdat ik ook AOBS heb. Dus de ene dag aqua en de andere dag AOBS. Werkt hier primaquote:Op donderdag 16 juni 2005 16:07 schreef MissyMirjaM het volgende:
geen idee eigenlijk of aqua marina elke dag kan, ik gebruik het niet dagelijks
quote:Op donderdag 16 juni 2005 16:04 schreef tonks het volgende:
Ik wil muus ook als mama
Nou ja, dan gebruik ik die ook af en toe en maak ik mijn gezicht dagelijks schoon met Tea Tree water, want die staat ook bovenaan mijn verlanglijst.quote:Op donderdag 16 juni 2005 16:07 schreef MissyMirjaM het volgende:
geen idee eigenlijk of aqua marina elke dag kan, ik gebruik het niet dagelijks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |