abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 16 juni 2005 @ 14:39:17 #61
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_27984410
Hoi
A.M.A.B
  donderdag 16 juni 2005 @ 14:44:14 #62
101585 hippo-clippo
Feijenoord, m'n leven!
pi_27984578
hey C_M welcome back!

nog iets nieuws te melden.
I don't eat meat......but I sure like to BONE!!!!!!!
  donderdag 16 juni 2005 @ 14:45:03 #63
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_27984604
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 14:39 schreef Cart_man het volgende:
Hoi
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_27985047
Laat je niet gek maken door al die geruchten man, 99 % is onzin.
  donderdag 16 juni 2005 @ 14:57:32 #65
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_27985079
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 14:39 schreef Cart_man het volgende:
Hoi
Ga je nu weer lief doen?
Ten percent faster with a sturdier frame
  donderdag 16 juni 2005 @ 14:59:56 #66
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_27985180
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 14:44 schreef hippo-clippo het volgende:
hey C_M welcome back!

nog iets nieuws te melden.
Teveel om op te noemen. Weer veel onzin gelezen hier de afgelopen week. Maar ga geen moeite doen om dat allemaal te melden hier.

Heb alleen geen flauw idee waarom ik weer eens geband ben.

@TC03: Lief doen ik? Ben mezelf, neem geen blad voor de mond.
A.M.A.B
  donderdag 16 juni 2005 @ 15:32:26 #67
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_27986400
Nieuws:
quote:
Feyenoord in het nieuws



Feyenoord-supporters worden gezocht via het televisieprogramma ‘Opsporing Verzocht’, vier Feyenoord-supporters worden van hun bed gelicht voor uitlatingen op internet en ex-Feyenoorder Robin van Persie is opgepakt door de politie voor een vermeende verkrachting.

Een redactielid verblijft momenteel in de Verenigde Staten en ziet op CNN en Amerikaanse zenders veel aandacht over de verdwijning van de Amerikaanse Natalee Holloway op Aruba.

Drie tieners, waarvan in ieder geval één met Nederlandse achtergrond, en twee beveiligingsmensen waren hiervoor aangehouden. Inmiddels zijn de twee beveiligingsmensen vrijgelaten, nu een tiener toegegeven heeft een valse verklaring te hebben afgegeven.

Indirect komt de naam Feyenoord meerdere malen negatief in het nieuws, maar ook nu zelfs wereldwijd, als op CNN Mickey John aan het woord komt. John is één van de beveiligingsmensen die nu weer vrijgelaten zijn en draagt tijdens het interview een Feyenoord-shirt.



Gepubliceerd op: 15 juni 2005
Wij zijn tuig.
A.M.A.B
pi_27986757
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 15:32 schreef Cart_man het volgende:
Wij zijn tuig.
Duh
  donderdag 16 juni 2005 @ 16:28:13 #69
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_27988455
quote:
Liverpool houdt interesse in Dirk Kuijt;Baros ruilobject?
[Bron: FR-Fans.nl]


Liverpool heeft nog altijd de hoop dat het Dirk Kuijt naar Engeland kan halen. Het bestuur van de club heeft aangegeven dat het 20 miljoen pond vrij heeft voor het aantrekken nieuwe spelers. De 10 miljoen pond (15 miljoen euro) die Feyenoord vraagt voor Kuijt zou dus moeten kunnen volgens de club, maar manager Rafael Benitez begint nu te twijfelen, melden de websites KopTalk.org (Liverpool supporters website) en Daily Post. Benitez vindt Kuijt te duur en ziet nu Peter Crouch van Southampton als belangrijk alternatief. Kuijt staat nog wel bovenaan het lijstje van de coach.

De Spanjaard wil nu wel eerst met nieuwe onderhandelingen proberen het bedrag dat Feyenoord vraagt voor de Katwijker naar beneden te krijgen. Een prijs van 7 tot 8 miljoen pond vindt hij redelijk. De komende dagen zal Liverpool met Feyenoord praten over deze transferprijs en men heeft veel vertrouwen in een goede afloop.

De Champions League-winnaar wil mogelijk ook nog steeds eigen spelers betrekken in de deal. Een aantal weken geleden werd Jurek Dudek + een geldbedrag geboden door Benitez, maar daar wilde Feyenoord volgens geruchten niet aan meewerken. Nu wordt Milan Baros door KopTalk.org genoemd, maar de vraag is natuurlijk of de Tsjech interesse heeft in een avontuur in Rotterdam. Liverpool zou dit in ieder geval wel willen volgens de website.
www.fr-fans.nl
quote:
BRON: La Tercera

Tegenover het Chileense La Tercera zou de directeur voetbal van Universidad Catolica hebben laten weten Jorge Acuna heel graag te willen behouden en het liefst de onderhandelingen met Feyenoord daarover te starten. Het behouden van Acuna zou echter volgens hem onmogelijk zijn omdat het Italiaanse Bari een aanbieding zou hebben gedaan. Jorge Acuna zelf liet in een reactie weten van niets te weten. Tegelijkertijd klonk het hem wel een hele interessante kans die hij graag zou aannemen. "Spelen in Italie is heel goed voor mijn carriere.
Dat is dan weer jammer. Vond ik een aardige speler...
A.M.A.B
  donderdag 16 juni 2005 @ 16:52:01 #70
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_27989327
Baros is een goede speler, maar gaat natuurlijk niet naar Feyenoord. Bovendien heeft Feyenoord niets aan dat type speler. Denk dat het wel los koopt wanneer Benitez met een koffertje cash met 8 miljoen pond aanklopt bij van den Herik. dan is 't een grote strik om Kuijt en hop op de boot naar Liverpool
  donderdag 16 juni 2005 @ 17:12:45 #71
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27989994
Feyenoord en Goor sneren via de pers

16/6/2005 14:51

De relatie tussen Bart Goor en Feyenoord is behoorlijk versjteerd. Speler en club delen via de media sneren uit aan elkaar. Een onwerkbare situatie dreigt.

Goor heeft al meerdere keren laten blijken teleurgesteld te zijn in Feyenoords daadkracht op de transfermarkt en koppelde zijn toekomst in Rotterdam onlangs aan de komst van landgenoot Timmy Simons. Maar de middenvelder van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg bleek niet haalbaar.

'Ik had op Timmy's komst gerekend. Het was een belofte, ik heb dat in alle eerlijkheid geloofd', vertelde Goor eerder in Het Nieuwsblad. 'Toen ik hier vorig jaar aankwam, vertelden ze dat ze veel ambitie hadden. Ook toen beloofden ze bepaalde dingen die ze niet konden waarmaken.'

Goor heeft zelf Feyenoord wel alles gegeven, meent zijn zaakwaarnemer Gino Lourijssen in VI. 'Bart heeft zich dit seizoen laten zien als een honderd procent rendement speler, hij heeft geen wedstrijd of training gemist. Daaruit blijkt dat hij een winnaar is die voor de prijzen wil spelen.'

Bovendien heeft Goor met zijn keuze voor Feyenoord aangetoond niet voor het geld te spelen. 'Feyenoord heeft hem voor slechts 250.000 euro overgenomen van Hertha BSC, terwijl Bart qua salaris drie keer minder ging verdienen in Rotterdam', aldus Lourijssen.

Mark Wotte kenmerkt Goors woorden als onwaardig. 'Zulke uitspraken verwacht je niet van een aanvoerder', laat Feyenoords technisch directeur weten in de Gazet van Antwerpen. 'Ik vind niet dat een speler die op een zijspoor was beland hij Hertha en die van ons zo'n goed contract kreeg, zo moet praten.'

Anderlecht zou Goor graag uit zijn lijden verlossen maar Feyenoord werkt daar niet zo maar aan mee. Wotte: 'Als iedereen zomaar weg kan komen bij een club waar hij nog steeds twee jaar onder contract staat, is dat een slechte zaak. Bart moet in de vakantie zijn motivatie maar terug weten te vinden.'

'Dat Goor zelf ook naar Anderlecht wil? Dan had hij vorig seizoen maar moeten gaan. Toen was hij vrij en niet duur. Anderlecht had toen maar wat slagvaar-diger moeten zijn. Dat gebeurde niet, zodat Bart bij ons onder contract ligt.'
  donderdag 16 juni 2005 @ 17:15:36 #72
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_27990076
goed nieuws dat we hopelijk Acuna ook kwijt kunnen raken. Die jongen kon er ook geen flikker van. Natuurlijk komt Baros niet naar feyenoord. Feyenoord kan ook zijn salaris niet betalen.
Laat liverpool nu maar gewoon rond de 9 miljoen pond betalen dan is iedereen tevreden.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_27990098
Voor Dudek, Baros en een flink bedrag mag zelfs Kuijt weg. Maar als de dan ook Kalou wegdoet, moet je nog wel een extra spits hebben.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_27990163
Niet dat Baron komt natuurlijk, die Benitez heeft ook een gaatje in z'n hoofd volgens mij.

Acuña mag van mij wel terugkomen.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  donderdag 16 juni 2005 @ 17:21:15 #75
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_27990251
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 17:18 schreef heiden6 het volgende:
Niet dat Baron komt natuurlijk, die Benitez heeft ook een gaatje in z'n hoofd volgens mij.

Acuña mag van mij wel terugkomen.
hou toch op zeg.
Die jongen kan totaal niet voetballen. Je hebt toch wel een beetje voetbalkennis lijkt mij.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_27990298
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 17:18 schreef heiden6 het volgende:
Acuña mag van mij wel terugkomen.
pi_27990299
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 17:21 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

hou toch op zeg.
Die jongen kan totaal niet voetballen. Je hebt toch wel een beetje voetbalkennis lijkt mij.
Ik vind het wel een nuttige speler, zeker aangezien ons middenveld nogal dus is bezet. Ik zie hem liever in de Kuip op de bank zitten, en af en toe spelen, dan voor een appel en een ei verhuurd worden.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  donderdag 16 juni 2005 @ 17:24:41 #78
83103 yvette1982
Respect is slechts een trend.
pi_27990355
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 17:22 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Ik vind het wel een nuttige speler, zeker aangezien ons middenveld nogal dus is bezet. Ik zie hem liever in de Kuip op de bank zitten, en af en toe spelen, dan voor een appel en een ei verhuurd worden.
dan ben je een van de weinigen die deze kneus terug wil. Wat heb je eraan om hem te houden als je die kneus kan verkopen. Dat scheelt weer een hoop salariskosten.
En in het veld en in de selectie voegt hij niet toe. Elke jeugdspeler zal niet onder doen voor dit mannetje. Hij is totaal niet nuttig en hij hoort niet te spelen en niet eens op de bank te zitten.
In het dagelijks leven is iedereen een acteur.
pi_27991169
Er is veel onrust in de selectie. Ik denk dat we het beste maar Goor, Kalou, Lazovic en Kuijt kunnen verkopen + zooi die we niet nodig hebben. En dan bouwen aan een nieuw team.
  donderdag 16 juni 2005 @ 17:54:49 #80
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_27991253
Dudek zal wel komen, maar Feyenoord heeft al een stuk of 4 keepers...waarvan 2 echt wel goed genoeg zijn.

En als Barós komt, lach ik me helemaal dood
pi_27991440
Acuna heb 1 goede pot gespeeld tegen psv toen, maar van mij hoeftie niet te blijven..
Spelers van dat niveau moet je eigen jeugdopleiding op z'n minst kunnen afleveren.
"..and in my brain it's going wrong.."
pi_27991528
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 17:51 schreef Moreno het volgende:
Er is veel onrust in de selectie. Ik denk dat we het beste maar Goor, Kalou, Lazovic en Kuijt kunnen verkopen + zooi die we niet nodig hebben. En dan bouwen aan een nieuw team.
Oftewel, in 2008 doen jullie weer mee om de titel
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_27991841
Teken ik voor, tijdens het 100-jarige bestaan!
"..and in my brain it's going wrong.."
pi_27992057
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 18:04 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Oftewel, in 2008 doen jullie weer mee om de titel
Vind ik een goed plan
  donderdag 16 juni 2005 @ 18:36:52 #85
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_27992325
2008, da's een jaar te vroeg, statistisch gezien. Maken we 2008/2009 van.
  donderdag 16 juni 2005 @ 19:01:09 #86
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27992990
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 18:36 schreef twi het volgende:
2008, da's een jaar te vroeg, statistisch gezien. Maken we 2008/2009 van.
Als we de statistieken erbij pakken hadden ze in 2003 ook kampioen moeten worden
pi_27993833
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 17:51 schreef Moreno het volgende:
Er is veel onrust in de selectie. Ik denk dat we het beste maar Goor, Kalou, Lazovic en Kuijt kunnen verkopen + zooi die we niet nodig hebben.
Dus dan hou je over
-Lodewijks
-Zuiverloon
-Vincken
-Snoyl
-Saidi
-Castelen
-Hofs
Toch maar niet doen he...

Wel verstandig van Wotte om je aanvoerder, die ws al flink is opgestookt door zn zaakwaarnemer, ff via de media terecht te wijzen
  donderdag 16 juni 2005 @ 19:32:45 #88
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_27993963
Jottem, eerste wedstrijd van het seizoen valt weer midden in mijn vakantie.

En september kan ik ook al afschrijven!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_27994177
Bartje Goor weg zou een aderlating zijn. Dan zal Kuijt ook wel gaan.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27994212
quote:
Op donderdag 16 juni 2005 19:32 schreef FrankyMcG het volgende:
Jottem, eerste wedstrijd van het seizoen valt weer midden in mijn vakantie.

En september kan ik ook al afschrijven!
Had je kunnen weten he...
Ben benieuwd hoe Pi-Air wordt ontvangen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')