Teveel om op te noemen. Weer veel onzin gelezen hier de afgelopen week. Maar ga geen moeite doen om dat allemaal te melden hier.quote:Op donderdag 16 juni 2005 14:44 schreef hippo-clippo het volgende:
hey C_M welcome back!![]()
nog iets nieuws te melden.
Wij zijn tuig.quote:Feyenoord in het nieuws
Feyenoord-supporters worden gezocht via het televisieprogramma ‘Opsporing Verzocht’, vier Feyenoord-supporters worden van hun bed gelicht voor uitlatingen op internet en ex-Feyenoorder Robin van Persie is opgepakt door de politie voor een vermeende verkrachting.
Een redactielid verblijft momenteel in de Verenigde Staten en ziet op CNN en Amerikaanse zenders veel aandacht over de verdwijning van de Amerikaanse Natalee Holloway op Aruba.
Drie tieners, waarvan in ieder geval één met Nederlandse achtergrond, en twee beveiligingsmensen waren hiervoor aangehouden. Inmiddels zijn de twee beveiligingsmensen vrijgelaten, nu een tiener toegegeven heeft een valse verklaring te hebben afgegeven.
Indirect komt de naam Feyenoord meerdere malen negatief in het nieuws, maar ook nu zelfs wereldwijd, als op CNN Mickey John aan het woord komt. John is één van de beveiligingsmensen die nu weer vrijgelaten zijn en draagt tijdens het interview een Feyenoord-shirt.
Gepubliceerd op: 15 juni 2005
quote:Liverpool houdt interesse in Dirk Kuijt;Baros ruilobject?
[Bron: FR-Fans.nl]
Liverpool heeft nog altijd de hoop dat het Dirk Kuijt naar Engeland kan halen. Het bestuur van de club heeft aangegeven dat het 20 miljoen pond vrij heeft voor het aantrekken nieuwe spelers. De 10 miljoen pond (15 miljoen euro) die Feyenoord vraagt voor Kuijt zou dus moeten kunnen volgens de club, maar manager Rafael Benitez begint nu te twijfelen, melden de websites KopTalk.org (Liverpool supporters website) en Daily Post. Benitez vindt Kuijt te duur en ziet nu Peter Crouch van Southampton als belangrijk alternatief. Kuijt staat nog wel bovenaan het lijstje van de coach.
De Spanjaard wil nu wel eerst met nieuwe onderhandelingen proberen het bedrag dat Feyenoord vraagt voor de Katwijker naar beneden te krijgen. Een prijs van 7 tot 8 miljoen pond vindt hij redelijk. De komende dagen zal Liverpool met Feyenoord praten over deze transferprijs en men heeft veel vertrouwen in een goede afloop.
De Champions League-winnaar wil mogelijk ook nog steeds eigen spelers betrekken in de deal. Een aantal weken geleden werd Jurek Dudek + een geldbedrag geboden door Benitez, maar daar wilde Feyenoord volgens geruchten niet aan meewerken. Nu wordt Milan Baros door KopTalk.org genoemd, maar de vraag is natuurlijk of de Tsjech interesse heeft in een avontuur in Rotterdam. Liverpool zou dit in ieder geval wel willen volgens de website.
www.fr-fans.nl
Dat is dan weer jammer. Vond ik een aardige speler...quote:BRON: La Tercera
Tegenover het Chileense La Tercera zou de directeur voetbal van Universidad Catolica hebben laten weten Jorge Acuna heel graag te willen behouden en het liefst de onderhandelingen met Feyenoord daarover te starten. Het behouden van Acuna zou echter volgens hem onmogelijk zijn omdat het Italiaanse Bari een aanbieding zou hebben gedaan. Jorge Acuna zelf liet in een reactie weten van niets te weten. Tegelijkertijd klonk het hem wel een hele interessante kans die hij graag zou aannemen. "Spelen in Italie is heel goed voor mijn carriere.
hou toch op zeg.quote:Op donderdag 16 juni 2005 17:18 schreef heiden6 het volgende:
Niet dat Baron komt natuurlijk, die Benitez heeft ook een gaatje in z'n hoofd volgens mij.
Acuña mag van mij wel terugkomen.
quote:Op donderdag 16 juni 2005 17:18 schreef heiden6 het volgende:
Acuña mag van mij wel terugkomen.
Ik vind het wel een nuttige speler, zeker aangezien ons middenveld nogal dus is bezet. Ik zie hem liever in de Kuip op de bank zitten, en af en toe spelen, dan voor een appel en een ei verhuurd worden.quote:Op donderdag 16 juni 2005 17:21 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
hou toch op zeg.
Die jongen kan totaal niet voetballen. Je hebt toch wel een beetje voetbalkennis lijkt mij.
dan ben je een van de weinigen die deze kneus terug wil. Wat heb je eraan om hem te houden als je die kneus kan verkopen. Dat scheelt weer een hoop salariskosten.quote:Op donderdag 16 juni 2005 17:22 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik vind het wel een nuttige speler, zeker aangezien ons middenveld nogal dus is bezet. Ik zie hem liever in de Kuip op de bank zitten, en af en toe spelen, dan voor een appel en een ei verhuurd worden.
Oftewel, in 2008 doen jullie weer mee om de titelquote:Op donderdag 16 juni 2005 17:51 schreef Moreno het volgende:
Er is veel onrust in de selectie. Ik denk dat we het beste maar Goor, Kalou, Lazovic en Kuijt kunnen verkopen + zooi die we niet nodig hebben. En dan bouwen aan een nieuw team.
Vind ik een goed planquote:Op donderdag 16 juni 2005 18:04 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Oftewel, in 2008 doen jullie weer mee om de titel![]()
Als we de statistieken erbij pakken hadden ze in 2003 ook kampioen moeten wordenquote:Op donderdag 16 juni 2005 18:36 schreef twi het volgende:
2008, da's een jaar te vroeg, statistisch gezien. Maken we 2008/2009 van.
Dus dan hou je overquote:Op donderdag 16 juni 2005 17:51 schreef Moreno het volgende:
Er is veel onrust in de selectie. Ik denk dat we het beste maar Goor, Kalou, Lazovic en Kuijt kunnen verkopen + zooi die we niet nodig hebben.
Had je kunnen weten he...quote:Op donderdag 16 juni 2005 19:32 schreef FrankyMcG het volgende:
Jottem, eerste wedstrijd van het seizoen valt weer midden in mijn vakantie.
En september kan ik ook al afschrijven!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |