Welnee joh, die valt bij Ajax meteen weer door de mand...quote:Op zondag 12 juni 2005 15:17 schreef -Vaduz- het volgende:
Maar nu zou hij van mij wel weer terug mogen komen. Die jongen heeft zich uitstekend ontwikkeld.
Ik twijfel, ik denk dat dit zijn top is...quote:Op zondag 12 juni 2005 15:22 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik sta denk ik erg alleen nu, maar ik denk niet dat hij door de mand gaat vallen.
quote:
DUBBEL FEEST URBY EMANUELSON
Contractverlenging bij Ajax en verjaardag
Van onze speciale verslaggever
OISTERWIJK, maandag
Ajax staat op het punt Urby Emanuelson (18) tot 2008 aan zich te binden. De Amsterdammers hebben de speler van het Nederlands elftal onder 20 een voorstel gedaan zijn tot 2006 lopende contract open te breken, op te waarderen en met twee jaar te verlengen. „Officieel heb ik nog niets getekend, maar dat zal een dezer dagen gebeuren”, zegt de linksbenige verdediger.
Emanuelson speelt sinds zijn achtste voor Ajax. „Het is altijd een droom geweest een vaste basisspeler in Ajax 1 te worden. Afgelopen jaar heb ik vijf wedstrijden gespeeld en als het goed is, worden dat er volgend seizoen meer. Uit de aanbieding van Ajax sprak in elk geval heel veel vertrouwen.” het trainingskamp van Oranje komende week twee keer moet trakteren. „Vanwege mijn nieuwe contract en mijn verjaardag. Donderdag word ik 19.” Tussen de traktaties en felicitaties door probeert hij een basisplaats af te dwingen. „Door een kuitblessure miste ik een deel van de voorbereiding op de wedstrijd tegen Japan. Nu ik fit ben, hoop ik te spelen.” Emanuelson kan wat dat betreft hoop putten uit de kritiek van bondscoach Foppe de Haan op zijn concurrent Jeroen Drost. „Drost had Owusu veel meer moeten inspelen.”
klootzak die koemanquote:Op maandag 13 juni 2005 10:47 schreef JeroenV het volgende:
En Koemen wil behalve Trabelsi ook Pienaar hebben... Nu hij daar zit wil hij wel goede aankopen doen, en die moet ie dan nog bij ons vandaan halen ook
quote:Op maandag 13 juni 2005 10:47 schreef JeroenV het volgende:
En Koemen wil behalve Trabelsi ook Pienaar hebben... Nu hij daar zit wil hij wel goede aankopen doen, en die moet ie dan nog bij ons vandaan halen ook
quote:Maandag 13 juni - Koeman wil Pienaar en Trabelsi aantrekken
(Verslaggever SV, Amsterdam, 08.20u GMT+01.00, Mais Futebol)
De voormalige trainer van Ajax, Ronald Koeman, wil volgens de website Mais Futebol zijn ploeg Benfica voor volgend seizoen versterken met de Ajacieden Steven Pienaar en Hatem Trabelsi.
Vooral Pienaar zou hoog op het verlanglijstje van Koeman staan. De oefenmeester is vooral op zoek naar versterkingen op het middenveld en schroomt het niet om bij zijn voormalige werkgever te gaan winkelen.
logisch toch, in spelers kopen die hij niet zo goed kent is hij nou niet bepaald goed, dus doet hij het maar zo.quote:
Waarom maakt hem dat een klootzak?quote:
Koeman heeft van de directie het mandaat gekregen om spelers aan te trekken, dat bleken naderhand helaas geen directe versterking voor Ajax. Nu is hij in dienst van Benfica en probeert op Co-iaanse wijze zijn team daar te versterken met spelers met wie hij gewerkt heeft.quote:Op maandag 13 juni 2005 13:01 schreef Erwtensoep het volgende:
Koeman is een klootzak omdat hij Ajax heeft verzwakt toen hij trainer bij ons was, en omdat hij Ajax nu probeert te verzwakken als trainer bij een andere club.
*gelimiteerde transfersom*quote:Op maandag 13 juni 2005 13:19 schreef JaWi het volgende:
Ik zie ze overigens helemaal niet gaan.
Het salaris in Lissabon zal hoger liggen dan in Amsterdam, maar ik weet niet hoe lang ze nog onder contract staan bij de Amsterdammers...quote:Op maandag 13 juni 2005 13:19 schreef JaWi het volgende:
Ik zie ze overigens helemaal niet gaan.
Trabelsi zal denk ik zowiezo niet gaan (die kan neem ik aan wel naar een betere club). Pienaar weet ik niet. Ik hoop iig dat ze allebei blijven.quote:Op maandag 13 juni 2005 13:20 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Het salaris in Lissabon zal hoger liggen dan in Amsterdam, maar ik weet niet hoe lang ze nog onder contract staan bij de Amsterdammers...
Wie gaat hen anders vervangen?
In termijnenquote:Op maandag 13 juni 2005 13:19 schreef Spideyman het volgende:
Trabelsi en Pienaar weg
En dan 1 dag voor het verstrijken van het transfertermijn natuurlijk
Naar ik weet heeft Trabelsi een contract tot medio 2006, dat is dus nog 1 jaar.quote:Op maandag 13 juni 2005 13:22 schreef S-Two het volgende:
[..]
Trabelsi zal denk ik zowiezo niet gaan (die kan neem ik aan wel naar een betere club). Pienaar weet ik niet. Ik hoop iig dat ze allebei blijven.
Hebben ze al getekend dan?quote:Op maandag 13 juni 2005 13:19 schreef Spideyman het volgende:
Trabelsi en Pienaar weg
En dan 1 dag voor het verstrijken van het transfertermijn natuurlijk
Die bolle eikel wilde toch zo graag Charisteas hebben ...quote:Op maandag 13 juni 2005 13:01 schreef Erwtensoep het volgende:
Koeman is een klootzak omdat hij Ajax heeft verzwakt toen hij trainer bij ons was, en omdat hij Ajax nu probeert te verzwakken als trainer bij een andere club.
Ja als het zo een superspits is kan hij hem ook nu halenquote:Op maandag 13 juni 2005 13:42 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Die bolle eikel wilde toch zo graag Charisteas hebben ...
Zou je hem dan weer de wereld inprijzen als hij Mitea, Charisteas en Annastasiou mee zou nemen?quote:Op maandag 13 juni 2005 13:43 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Ja als het zo een superspits is kan hij hem ook nu halen
Ik vind eigelijk dat ze geen linksback moeten halen deze zomer.quote:Op maandag 13 juni 2005 13:50 schreef DeTolk het volgende:
maarre, @TT, wie wordt nu onze nieuwe linksback????
neequote:Op maandag 13 juni 2005 13:49 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Zou je hem dan weer de wereld inprijzen als hij Mitea, Charisteas en Annastasiou mee zou nemen?
Soetaers is al wegquote:Op maandag 13 juni 2005 15:25 schreef Nashje het volgende:
Als Koeman daar bezig is met aankopen mag ie meteen de rotzooi overnemen waar wij nu mee opgescheept zitten. (Sikora, Soetaers, Boukhari, Mitea, Harry).
quote:13/6/2005 - Ajax doet Emanuelson voorstel tot openbreken contract
(Gepost door RvN)
In De Telegraaf meldt Urby Emanuelson een voorstel van Ajax te hebben gekregen om zijn huidige contract dat tot 2006 loopt open te breken en te verlengen tot 2008. "Officieel heb ik nog niets getekend, maar dat zal een dezer dagen gebeuren" aldus Emanuelsson in De Telegraaf.
quote:'Transfer binnen Nederland voor De Ridder geen optie'
13 juni 2005
Daniël de Ridder voelt niets voor een overgang naar een andere Nederlandse club, zo meldt de website High Low.nl. De aanvaller kwam het afgelopen seizoen bij Ajax weinig aan spelen toe en moest op de rechtsbuitenpositie Mauro Rosales en Steven Pienaar voor zich dulden. Inmiddels zouden FC Twente, Vitesse en Heracles Almelo azen op De Ridder, die Ajax echter alleen wil verruilen voor een buitenlandse club.
Binnen Nederland zou het talent naar verluidt niet voor een andere club dan Ajax willen spelen. Tegenover High Low heeft De Ridder dan ook verklaard niet om de tafel gezeten te hebben met clubs als Vitesse en Twente. Door de komst van Markus Rosenberg, de Zweedse spits die ook op de vleugels uit de voeten zou kunnen, lijkt de kans op speeltijd voor de 21-jarige Amsterdammer gereduceerd tot een minimum. De Ridder heeft bij Ajax nog een contract tot medio 2007.
Klopt. Heeft hij laatst in een interview ook iets over gezegdquote:Op maandag 13 juni 2005 16:42 schreef F1Bas het volgende:
Ik neem aan dat Blind het dan toch wel moet zien zitten in Emanuelson, anders zouden ze hem vast geen verlenging aanbieden.
Hij is donderdag pas jarig. Kun je nagaanquote:Op maandag 13 juni 2005 16:45 schreef twi het volgende:
Da's mooi. Vergeet trouwens ook niet dat dat jochie pas 19 is geworden, en op die leeftijd in de verdediging debuteren en gelijk indruk maken is natuurlijk niet aan iedereen voorbehouden. Nu heeft 'ie nog 2 jaar de tijd om zich de basis in te spelen, en als het heel erg mee zit een jaar om een waardige opvolger voor Maxwell te worden. Beter dan dat 'ie gratis naar Utrecht of RKC vertrekt.
quote:Contractverlenging voor Emanuelson
Urby Emanuelson heeft van Ajax een voorstel gekregen om zijn huidige contract dat tot 2006 loopt open te breken en te verlengen tot 2008.
Ajax zou wel overwegen Emanuelson een jaar te verhuren om ervaring op te doen. AZ zou in de running zijn. Dat meldde journaliste Barbara Barend maandag in het AT5-programma FC Godenzonen.
Emanuelson speelt al sinds zijn 8e bij Ajax en maakte vorig seizoen op een gedenkwaardig moment zijn debuut in het eerste. Uit tegen Auxerre, 3-1 achter, terwijl trainer Koeman aan de laatste vezel van het zijdedraadje bungelde, mocht Emanuelson nog even meespelen.
Aan de ene kant is het goed voor zijn ontwikkeling maar we zouden hem zelf ook goed kunnen gebruiken.quote:
Absoluut, maar ik zie niet in waarom hij meer bij AZ zou spelen dan bij ons. Dan naar een RBC, Sparta oid. Leert ie meer van lijkt me qua wedstrijdervaring.quote:Op maandag 13 juni 2005 22:47 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Aan de ene kant is het goed voor zijn ontwikkeling maar we zouden hem zelf ook goed kunnen gebruiken.
quote:14/6/2005 - "Vermeer kreeg toezegging van Blind"
(Gepost door RvN)
Volgens De Telegraaf heeft Oranje onder 20 doelman Kenneth Vermeer een toezegging van Danny Blind gekregen dat hij volgend seizoen bij de A-selectie zit. "Ik heb gesprekken gevoerd en Ajax wil mijn tot 2006 lopende contract openbreken, opwaarderen en verlengen tot 2008. Daar spreekt vertrouwen uit. Maar keepen blijft mijn doel. Als dat dit jaar niet bij Ajax kan, sta ik eventueel open voor verhuur. Al wil ik daar nu nog niet aan denken. Ik realiseer me dat ik met een eventuele wereldtitel anders binnenstap bij Ajax dan zonder. Daarom moet nu alles, maar dan ook echt alles wijken voor dit WK."
Dan doe ik die toch ook evenquote:Op dinsdag 14 juni 2005 09:41 schreef JaWi het volgende:
Mooi, bijna paginagroot, stuk over Vermeer vandaag in de krant. Zoals BS als poste.
quote:De Haan: „Een weergaloze keeper”
Pluim voor Vermeer
OISTERWIJK, dinsdag
Hij stond na afloop van de wedstrijd tegen Japan grotendeels in de schaduw van steraanvaller Quincy Owusu-Abeyie. Maar het aandeel dat keeper Kenneth Vermeer (19) in de 2-1 zege van het Nederlands elftal onder 20 had, was ongeveer even groot. De Ajacied voorkwam in de slotfase met twee katachtige reddingen duur en onnodig puntenverlies. „Kenneth is een weergaloze keeper, een wonderbaarlijke jongen, met een mooi gezicht, een mooie lach en een mooi karakter. Hij houdt van voetbal en straalt ook uit dat hij een echte liefhebber is”, stak bondscoach Foppe de Haan gisteren op ongebruikelijke wijze de loftrompet over zijn doelman.
Vermeer is een natuurtalent. De Amsterdammer begon pas op zijn twaalfde met keepen. Daarvoor voetbalde hij met zijn vriendjes mee. „En dat ging ook vrij aardig. Ik werd uitgenodigd voor een stage bij Ajax en viel pas in de laatste ronde af. Ik denk dat ik ook als veldspeler het betaald voetbal had kunnen halen.” Maar zijn loopbaan kreeg plotseling een andere wending. „Bij Neerlandia/SLTO mocht ik als D-pupil wel eens meetrainen met de C’tjes, maar dan als keeper. En op straat stond ik ook vaak op doel. Opeens besefte ik dat ik wilde gaan keepen.”
Tot afschuw van zijn vader. „Die wist het in het begin niet. Maar mijn oom zag me tijdens een wedstrijd op doel staan en lichtte hem in. Hij vond het helemaal niets. Surinaamse mensen houden van show en zien hun zoon liever als aanvaller of middenvelder dan als keeper. De spelers kiezen zelf trouwens ook bijna altijd voor die posities. Daarom zie je nauwelijks Surinaamse keepers.”
Zijn liefde voor sport kwam de metaaltechnicus goed van pas. „Op mijn tiende heb ik een half jaar op turnen gezeten. Eigenlijk alleen maar, omdat ik het leuk vond en vind om salto’s te maken. Van de sprongkracht, die ik in de sporthal opdeed, pluk ik nu de vruchten. Net als van mijn periode als voetballer.”
Wat voor soort keeper Vermeer is, weet hij eigenlijk zelf niet. „Ik heb een goede reflex, maar kan ook meevoetballen. Ik denk ook dat dit de reden was dat Ajax me destijds wilde hebben.” Buiten het veld is hij de rust zelf. „Maar binnen de lijnen gaat de knop om. In het begin was ik nog een beetje verlegen, maar nu houd ik me negentig minuten lang bezig met coachen en het scherp houden van de verdedigers voor me.”
Op de ochtendtraining bleek gisteren dat Vermeer er niet voor schroomt ook de vedettes aan te pakken als ze verzaken. „Hé Quincy, kaatsen gier”, galmde het over het veld nadat Owusu-Abeyie de bal te lang aan zijn voet hield. De geboren Surinamer kent het belang van een goed WK. Ondanks het feit dat hij op het trainingskamp van Ajax in Zuid-Afrika grote indruk maakte bij vooral de buitenlandse Ajacieden, haalde Ronald Koeman hem niet bij de selectie. „De keuze viel op meer ervaren keepers”, vertelt de doelman diplomatiek. „Maar ervaring doe je op door op hoog niveau te spelen en daar ben ik nu mee bezig.”
Van Danny Blind kreeg hij de toezegging dat hij komend seizoen wél bij de A-selectie zit. „Ik heb gesprekken gevoerd en Ajax wil mijn tot 2006 lopende contract openbreken, opwaarderen en verlengen tot 2008. Daar spreekt vertrouwen uit. Maar keepen blijft mijn doel. Als dat dit jaar niet bij Ajax kan, sta ik eventueel open voor verhuur. Al wil ik daar nu nog niet aan denken. Ik realiseer me dat ik met een eventuele wereldtitel anders binnenstap bij Ajax dan zonder. Daarom moet nu alles, maar dan ook echt alles wijken voor dit WK.”
Stekelenburg is nu ook niet het 8e wereldwonder dus het zou me niet verbazen.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 12:21 schreef -Vaduz- het volgende:
Hij streeft Maarten misschien wel voorbij.
quote:Datum Johan Cruijff schaal naar voren gehaald
Ajax en PSV zullen de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal op een eerder tijdstip moeten afwerken. De datum is namelijk van zondag zeven augustus naar vrijdag vijf augustus verplaatst, zo meldt RTVNH.
Reden voor de verplaatsing van de wedstrijd is dat Ajax op negen augustus al de eerste kwalificatiewedstrijd moet spelen voor de Champions League. Deelname is van groot belang voor Ajax en voor het Nederlands voetbal.
Beetje onzin. Het hele team speelde beroerd dit seizoen. Maarten liet zich juist van de goede kant zien in zijn laatste wedstrijden.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 12:43 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Stekelenburg is nu ook niet het 8e wereldwonder dus het zou me niet verbazen.
NEE he. Wanneer gaat dat kut AZ ophouden met Ajacieden en ex-Ajacieden proberen te contracteren.quote:
quote:Ajax naarstig op zoek naar technisch directeur
13 juni 2005
Ajax is druk bezig met het inventariseren van kandidaten voor de rol van technisch directeur. Dat verklaarde Arie van Eijden maandagavond op Radio 1. Volgens de algemeen directeur van Ajax is er inmiddels gesproken met verscheidene kandidaten voor de functie, die vacant is sinds het vertrek van Louis van Gaal in oktober 2004.
Van Eijden wilde niet ingaan op namen, maar benadrukte wel dat het belangrijk is dat de te benoemen technisch directeur een specifieke Ajax-achtergrond heeft. In een eerder stadium werden onder meer gerenommeerde namen als Johan Neeskens, Ronald Spelbos en Frank Rijkaard met de vacature in verband gebracht.
Ik heb het niet alleen over dit seizoen, hij ontstijgt het niveau van een gemiddelde HCE-keeper gewoon niet in potentie.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:00 schreef Nashje het volgende:
[..]
Beetje onzin. Het hele team speelde beroerd dit seizoen. Maarten liet zich juist van de goede kant zien in zijn laatste wedstrijden.
Lees, Ajax overweegt het. En het is alleen maar positief voor Urby om een constant seizoen te draaien bij een subtopper. Je ziet dat hij nog te licht is voor Ajax 1. Zou een prima keuze om hem te laten stallen bij Ajax 2 in Alkmaar.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:14 schreef Nashje het volgende:
[..]
NEE he. Wanneer gaat dat kut AZ ophouden met Ajacieden en ex-Ajacieden proberen te contracteren.
Hopelijk zakken ze volgend seizoen weer ver de afgrond in.
Ik heb het niet alleen over Urby. Zie Davids, Kluivert, Arveladze, Bogarde, Reiziger? en een beetje Van Gaal.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:37 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
Lees, Ajax overweegt het. En het is alleen maar positief voor Urby om een constant seizoen te draaien bij een subtopper. Je ziet dat hij nog te licht is voor Ajax 1. Zou een prima keuze om hem te laten stallen bij Ajax 2 in Alkmaar.
quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:39 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ik heb het niet alleen over Urby. Zie Davids, Kluivert, Arveladze, Bogarde, Reiziger? en een beetje Van Gaal.
Laat Gras het niet horenquote:Op dinsdag 14 juni 2005 12:21 schreef -Vaduz- het volgende:
Hij streeft Maarten misschien wel voorbij.
Huiliequote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:49 schreef Nashje het volgende:
psv trouwens ook hoor.
Dat maak ik altijd zelf nog uit.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:56 schreef Nashje het volgende:
Moet je hier maar niet reageren, lamp
Dat heeft meer met het ajax beleid te maken dan met psv hoor. Als ajax spelers ontevreden zijn dankzij dit wanbeleid is het logisch dat een andere club die spelers wilt hebben. Zie het als een compliment. Dat psv ajax spelers nodig heeftquote:Op dinsdag 14 juni 2005 16:49 schreef Nashje het volgende:
psv trouwens ook hoor.
Klopt, het is ook irritant. Maar het grote verschil met vroeger is dat psv het niet meer voor elkaar krijgt. Ik bedoel, als een VD Vaart liever naar een HSV gaat... hij ging uit respect voor de Ajax fans niet naar Psv. Daar kan een Vanenburg een voorbeeld aan nemen. Of een Jonk.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 17:45 schreef Nashje het volgende:
Daar heb je gelijk in, maar soms wordt het even teveel.
Tja. Kenneth heeft dit seizoen nauwelijks punten gepakt bij Jong Ajax en was vooral bron van onrust. Zowaar pakt hij opeens punten bij Oranje -20 en is het opeens het negende wereldwonder. Het zal binnenkort wel weer overwaaien...quote:
Kopt, ik vind het trouwens erger dat Barca en Man U. gewoon meer krijgen terwijl ze er 2 ronden eerder uitvlogen dan PSV. Hopelijk kan het een en ander terug verdiend worden in de transferwaarde van de selectie van PSV. Een halve finale plaats verhoogt de transferwaarde immers. *rent snel weer terug naar het PSV-topic*quote:Op dinsdag 14 juni 2005 18:26 schreef twi het volgende:
Trouwens, die 7.8 mijoen euro die we krijgen van de UEFA is in vergelijking met wat PSV krijgt niet eens zo heel gek, gezien onze belabberde prestaties in de CL dit seizoen (maar 1 overwinning, en 1 gelijkspel). PSV krijgt "slechts" het dubbele.
Iets van 2mquote:Op woensdag 15 juni 2005 09:38 schreef TerroRobbie het volgende:
Hoeveel heeft ajax voor Lindenberg betaald? Of was hij transfervrij?
bron: http://www.vi.nl/vi/show/id=62802/contentid=70024/sc=d5aa7dquote:Vertrek Pienaar bij Ajax lijkt aanstaande
15/6/2005 9 :06
De onderhandelingen tussen Ajax en Steven Pienaar zijn vastgelopen. De Zuid-Afrikaan wil zijn in 2006 aflopende contract wel verlengen, maar gaat niet akkoord met de aanbieding die de Amsterdamse club hem heeft gedaan.
Ajax deed Pienaar twee keer een voorstel, maar met geen van beide ging de 23-jarige aanvallende middenvelder akkoord. Hij vindt dat hij in vergelijking met de grootverdieners bij de Amsterdamse club te weinig verdient of kan verdienen.
'Het heeft geen zin zo', reageert zaakwaarnemer Rob Moore in de nieuwe Voetbal International op de stukgelopen onderhandelingen. Hij sluit niet uit dat Ajax de international komende zomer probeert te verkopen.
Pienaar heeft er vier seizoenen in de A-selectie van Ajax opzitten. Mede door enkele blessures kwam hij tot slechts 79 optredens, waarin hij dertien keer scoorde.
Niet meer dan logisch met de tv-gelden in het achterhoofd.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 18:33 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Kopt, ik vind het trouwens erger dat Barca en Man U. gewoon meer krijgen terwijl ze er 2 ronden eerder uitvlogen dan PSV.
Niet gek voor iemand van ruim 31quote:
Dan kan je een minimum aantal wedstrijden laten vastleggen oid.....quote:Op woensdag 15 juni 2005 10:10 schreef Dr.Daggla het volgende:
Pienaar is erg goed idd, maar te blessuregevoelig om een beetje op hem te kunnen bouwen..
Toch spijtig als ie gaat, maar hij heeft idd teveel blessures om zulke eisen te stellen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |