Ik wel iig.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 17:26 schreef PeRi het volgende:
Kan er niemand maandag 25 juli?
Nee sorryquote:Op vrijdag 10 juni 2005 17:57 schreef PeRi het volgende:
Morgaine je hebt zeker niet een extra stukje over?
Geeft niets. Als je dat zou willen doen dan? Ik zou het erg op prijs stellen. Maar alleen als je er dan toevallig bent.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 18:05 schreef morgaine21 het volgende:
[..]
Nee sorry
Ik had er eigenlijk wel nog aan gedacht om een extra stukje mee te nemen voor eventuele laatkomers maar toch niet gedaan :S
Als ik weer ga en ze hebben nog moeti k het dan alsnog meenemen?
Oh sorry daarheb ik dan waarschijnlijk over heen gelezen! Het was niet mijn bedoelding om je boos te maken. En mijn boze smiley was niet letterlijk bedoeldquote:Op vrijdag 10 juni 2005 17:37 schreef Anitra het volgende:
[..]Ik heb gewoon de OP gecopieerd zo als die op die link staat. Ik had gister niet even de tijd om alle foto's te bekijken en erbij te doen en vandaag al helemaal niet zoals ik al eerder in mijn post zei vanmorgen. Ik heb toch duidelijk gevraagd over een modje dat wou doen? Nou zeik dan niet verder. 1x is genoeg, vooral als ik al antwoord gegeven had
![]()
Thanks, Done!quote:Op vrijdag 10 juni 2005 18:38 schreef ymme het volgende:
met credit card, of eenmalige machtiging, gaat het snelst
Ik zou de meeting in den-bosch graag eind augustes begin september willen, omdat er hoge kosten aankomen, met begin van het nieuwe studiejaar. Boeken, school geld etc. en heb op het moment nog genoeg Lush, dus zou liever dan gaan, omdat het beter uitkomt, en ik dan waarschijnlijk iets meer zou kopen, omdat ik ook meer nodig heb!quote:Op vrijdag 10 juni 2005 18:45 schreef Fiorenza het volgende:
[..]
Thanks, Done!
binnenkort ben ik in bezit van Cereology, AOBS, Big en een Sweetie Stack (en hopelijk veel monsters)![]()
Is er al een meeting datum voor Den Bosch?
Die verzendkosten wegen wel op tegen een ritje heen en weer naar Den Bosch![]()
Geeft nietsquote:Op vrijdag 10 juni 2005 19:06 schreef Anitra het volgende:
25 juli zou hier wel kunnen, maar leg me neer bij de rest
ymme sorry voor mijn heftige "aanval" beetje spannende dag voor mij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |