quote:
Op zaterdag 11 juni 2005 21:21 schreef Maquiladora het volgende:[..]
Vandaag op hetzelfde tijdstip staan er 930986 posts, dus worden er 2.177 posts per 24 uur gemaakt worden. Dat betekent dat met hetzelfde postgemiddelde per dag het 31,7 dagen duurt voordat we de 1 miljoen grens gepasseerd zijn.
Op 13 juli brekenen we door de 1 miljoen barrière
Ik verwacht dat de post aantallen nog iets zullen zakken - maar ik moet zeggen dat zelf in de zomerstop de post aantallen onvoorstelbaar hoog zijn en veel hoger dan ik verwacht had.
Het post aantal in een verglijkbare periode 2 jaar geleden lag op ongeveer een kwart van het huidige aantal. De aantallen buiten de zomerperiode lagen meestal 50% hoger dan in de zomer periode.
Maar goed - de aantallen zijn voor zo'n incrowd forum dat niet open staat voor nieuwe users niet slecht
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool -
JFT 96 -
Never forgotten