Het is een softmod en die mogen net zoals hardwarematige mods niet op het forum, dit om een grijs gebied te verkomen wat wel en niet mag.quote:
Je bedoelt met die clocksnelheid enzo? Is dat niet gevaarlijk (er zat zon grote disclaimer bij dat ik het maar niet heb gedaan....)quote:Op woensdag 22 juni 2005 22:11 schreef MMaRsu het volgende:
Snes emu draait redelijk goed, je moet echt ff met die settings kloten.
Lees je er nou gewoon overheen?quote:Op woensdag 22 juni 2005 23:42 schreef Jebus het volgende:
[..]
Je bedoelt met die clocksnelheid enzo? Is dat niet gevaarlijk (er zat zon grote disclaimer bij dat ik het maar niet heb gedaan....)
wow inderdaadquote:Op donderdag 23 juni 2005 00:02 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Lees je er nou gewoon overheen?.
.
Trouwens, ik dacht vandaag het volgende,,ik heb het idee dat Sony hun eigen handheld niet 100% ondersteunt. ik heb het gevoel dat ze het op de markt hebben gebracht en zoiets hadden van, "nouja we zien wel of het wat word". Ik vond het ook raar dat ze op de E3 conferentie maar 1 of 2 minuten er iets over hadden..quote:If porn doesn't push the PSP into more hands, then nothing will.
Je kan het meenemen naar de plee op je werkquote:Op donderdag 23 juni 2005 12:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ware het niet dat PSP porno (dus porno voor onderweg) niet zo aan zal slaan als porno voor thuis (dat je kan downloaden en stiekem achter je buro kan kijken...)
Denk ik dan.
Lijkt me sterk dat Sony een product op de markt brengt, veel geld aan ontwikkelingskosten uitgeeft en dan uiteindelijk zoiets heeft van ooh leuk we zien wel wat we doen met dat ding.quote:Op donderdag 23 juni 2005 05:48 schreef MMaRsu het volgende:
Kvind het wel een beetje zielig, maar dit is wel waar :
[..]
Trouwens, ik dacht vandaag het volgende,,ik heb het idee dat Sony hun eigen handheld niet 100% ondersteunt. ik heb het gevoel dat ze het op de markt hebben gebracht en zoiets hadden van, "nouja we zien wel of het wat word". Ik vond het ook raar dat ze op de E3 conferentie maar 1 of 2 minuten er iets over hadden..
Naamsbekendheid doet veel, aangezien Nintendo al jarenlang de portable markt overheest.quote:Op woensdag 22 juni 2005 10:35 schreef MrX1982 het volgende:
De hoge verkopen van de DS snap ik nog steeds niet. Dat ding is werkelijk waar niets aan. Leuke handheld als hij was uitgebracht in 1995
Je vergeet porno-sharing-over-wifiquote:Op donderdag 23 juni 2005 12:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ware het niet dat PSP porno (dus porno voor onderweg) niet zo aan zal slaan als porno voor thuis
Nope, niet waar.quote:Op woensdag 22 juni 2005 00:06 schreef knater het volgende:
[..]
ziet er wel zo naar uit![]()
Nintendo to Build 20 Million DS, Sony Cuts Back PSP Production
Earlier this year Sony informed companies providing them with components for their PlayStation Portables to expect orders somewhere in the vicinity of 18 million units.
However, in a recent meeting with these suppliers, Sony confirmed that it plans to manufacture 12 million units instead-- 33.3 percent less than originally projected. On the flip side, Nintendo is prepared to manufacture over 20 million of its Nintendo DS units throughout the fiscal year.
ondertussen ligt m'n psp volop stof te happen en gebruik ik em alleen voor ahum "nieuwtjes uit te proberen"
http://www.gamespot.com/news/2005/06/22/news_6128025.htmlquote:Sony denies PSP production cuts
Of toch wel?quote:Op vrijdag 24 juni 2005 11:30 schreef PandorasBox het volgende:
[..]
Nope, niet waar.![]()
[..]
http://www.gamespot.com/news/2005/06/22/news_6128025.html
nog niet, maar er zal vast wel een Kazaa-achtige applicatie (open source natuurlijk!) door iemand ontwikkeld worden. Helaas mag da niequote:
Vreemd, IGN en gamespot zijn in de hands-on aardig enthousiast....quote:Op woensdag 22 juni 2005 10:46 schreef Notorious_Roy het volgende:
EGM:
Coded Arms (PSP, Konami): 4,0 / 6,0 / 3,5
Wat dacht je van SSX dan. Daar ben ik mega benieuwd naarquote:Op woensdag 22 juni 2005 10:42 schreef Tain het volgende:
De DS en de PSP zijn nu idd matig qua games, maar er komt volgens mij nog zat leuk speelgoed aan voor de PSP
Battlefield 2: Modern Combat
Burnout: Legends
Coded Arms
Gran Turismo 4
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
Prince of Persia: Warrior Within
SOCOM U.S. Navy SEALS: Fireteam Bravo
Star Wars: Battlefront II
Tom Clancy's Splinter Cell
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |