FOK!forum / Voetbal / De Nederlandse scheidsrechters, is er nog toekomst?
Maquiladoramaandag 6 juni 2005 @ 21:28
quote:
Erik Braamhaar kan WK 2006 vergeten

6/6/2005 11:37

Erik Braamhaar hoeft er niet op te rekenen dat hij als Nederlandse arbiter zal worden uitverkoren voor het WK 2006 in Duitsland. De wereldvoetbalbond FIFA heeft hem dat laten weten.
De overige arbiters die de komende weken in actie komen op het jeugd WK dat in Nederland wordt gehouden, zijn wél genomineerd voor het WK 2006.

Braamhaar zou aanvankelijk ook niet in actie komen op het junioren WK. Door druk van de KNVB is de Nederlandse arbiter echter toch actief op het evenement.
Volgend jaar fluit er net als 2002 weer geen Nederlander op het WK, is het dan zo triest gesteld met de Nederlandse scheidsrechters :'(

Waar zijn de tijden van Van Swieten, Blankenstein, Van den Ende etc.

Kortom zit er nog wel toekomst in de Nederlandse scheidsrechter?
-Vaduz-maandag 6 juni 2005 @ 21:29
Zelfs de hoop in bange dagen Roland van der Hilst is gestopt met fluiten. Het komt even niet meer goed.
VoreGmaandag 6 juni 2005 @ 21:31
We hebben niemand meer die zich kan inleven in het spel, maar alleen maar mensen die alle regels kennen..
Nocamaandag 6 juni 2005 @ 21:59
quote:
Op maandag 6 juni 2005 21:31 schreef VoreG het volgende:
We hebben niemand meer die zich kan inleven in het spel, maar alleen maar mensen die alle regels kennen..
De scheidsrechters voelen een wedstrijd inderdaad niet goed aan hier in Nederland, om moedeloos van te worden soms als je in het stadion zit.
#ANONIEMmaandag 6 juni 2005 @ 22:10
Jol.

Maar die is oud.
TerroRobbiemaandag 6 juni 2005 @ 22:12
Wil je een kort en bondig antwoord?
rubbereenddinsdag 7 juni 2005 @ 12:11
Geert den Ouden moet een groot scheidsrechterstalent zijn
DarkShinedinsdag 7 juni 2005 @ 12:14
Nee!

Scheidsrechters hier zijn waardeloos! Kunnen zich nergens in inleven, zijn niet consequent.
methodmichdinsdag 7 juni 2005 @ 17:28
In de opleidingsklas van Mario moet wel wat talent lopen, maar dat zie ik ook in de hoofdklasse zelden overtuigend fluiten.
TerroRobbiedinsdag 7 juni 2005 @ 17:29
quote:
Op dinsdag 7 juni 2005 12:14 schreef DarkShine het volgende:
Nee!

Scheidsrechters hier zijn waardeloos! Kunnen zich nergens in inleven, zijn niet consequent.
Dat was mijn antwoord dus

Maquiladoravrijdag 10 juni 2005 @ 15:21
quote:
Nederlandse lobby wil Braamhaar op het veld

9/6/2005 9 :07

Nederland is een lobby begonnen om Erik Braamhaar tijdens het jeugd WK in eigen land ook als scheidsrechter binnen de lijnen te krijgen. Zoals de zaken er nu voorstaan zal de Nederlandse arbiter slechts als vierde official gaan fungeren.
'We zouden het als gastland leuk vinden als hij ook een wedstrijd fluit en niet alleen vierde official is', zegt toernooi-directeur Harry Been in het AD. 'Aanvankelijk stond Braamhaar helemaal niet op de lijst, omdat hij in 2006 niet naar het WK in Duitsland gaat.'

Braamhaar kreeg eerder deze week al te horen dat hij volgend jaar in ieder geval niet op het WK 2006 in Duitsland actief zal zijn. De overige arbiters die op het jeugd WK actief zijn, zijn daarvoor wel genomineerd.
bron: www.vi.nl

Wil Nederland zich soms belachelijk maken door Braamhaar de wei in te sturen
-Vaduz-vrijdag 10 juni 2005 @ 15:22
Het lijkt er op.
MaxPowervrijdag 10 juni 2005 @ 15:27
waarom is van der hilst gestopt dan?
Maquiladoravrijdag 10 juni 2005 @ 15:28
quote:
Op vrijdag 10 juni 2005 15:27 schreef MaxPower het volgende:
waarom is van der hilst gestopt dan?
quote:
Scheidsrechter Roland van der Hilst zal komend seizoen geen wedstrijden meer fluiten in het betaald voetbal.

De 41-jarige arbiter is door de KNVB van de A-lijst gehaald wegens ontoereikende prestaties. De scheidsrechter uit Barendrecht behaalde te lage cijfers en zal van de lijst worden geschrapt, zo meldt RTV Rijnmond. Wel mag Van der Hilst komend seizoen fungeren als assistent-scheidsrechter.
Tijdens de laatste competitieronde floot Van der Hilst nog het duel tussen Feyenoord en ADO Den Haag.
hellmondunitedvrijdag 10 juni 2005 @ 15:35
nee.
Maquiladorazaterdag 11 juni 2005 @ 07:26
Braamhaar fluit vanavond op het WK onder 20 de wedstrijd China-Turkije die in Utrecht gespeeld gaat worden

Ben benieuwd hoe erg deze wedstrijd uit de klauwen gaat lopen
RedGuyzaterdag 11 juni 2005 @ 08:43
Temmink en Vink zijn de enige scheidsrechters die ik redelijk vind.
Vink gewoon goed zelfs.
BB-Kingzaterdag 11 juni 2005 @ 10:19
quote:
Op zaterdag 11 juni 2005 08:43 schreef RedGuy het volgende:
Temmink en Vink zijn de enige scheidsrechters die ik redelijk vind.
Vink gewoon goed zelfs.
Zijn bijnaam blinde Vink doet anders vermoeden.
DarkShinezaterdag 11 juni 2005 @ 10:43
quote:
Op zaterdag 11 juni 2005 07:26 schreef Maquiladora het volgende:
Braamhaar fluit vanavond op het WK onder 20 de wedstrijd China-Turkije die in Utrecht gespeeld gaat worden

Ben benieuwd hoe erg deze wedstrijd uit de klauwen gaat lopen
Afgang voor NLD op de wereldwijde tvschermen!
Maquiladorazaterdag 11 juni 2005 @ 21:31
En hoe heeft Braamhaar het gedaan?
Strettozondag 12 juni 2005 @ 02:20
quote:
Op zaterdag 11 juni 2005 10:19 schreef BB-King het volgende:

[..]

Zijn bijnaam blinde Vink doet anders vermoeden.