De TT doet weinig belletjes bij me rinkelen, begrijp er niets vanquote:Op maandag 6 juni 2005 16:33 schreef nappel het volgende:
Zoals titel al doet vermoeden,
Als je aan een contract zit kan de werknemer een uitkering vragen bij de werkgever (en in de meeste gevallen ook wel krijgen) tenzij er een geldige reden is voor ontslag, zoals diefstal.quote:Op maandag 6 juni 2005 16:33 schreef nappel het volgende:
Is het op een of andere manier onaantrekkelijk een werknemer
te ontslaan voor een werkgever?
Pas de TT dan maar aan, was alles maar zo makkelijkquote:Op maandag 6 juni 2005 18:32 schreef nappel het volgende:
..nou, dan pas de TT maar aan voor diegenen wie nooit
afkortingen hebben gehad bij nederlands...
"Kosten werkgever werknemer ontslaan"
Je mag er ook gerust voor uitkomen wanneer je iets niet weet.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:45 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Pas de TT dan maar aan, was alles maar zo makkelijk![]()
quote:Op maandag 6 juni 2005 18:53 schreef MouseOver het volgende:
-reactie op edit-
Als ik iets niet weet, dan kom ik daar zeker wel voor uit. Zie mijn eerste post in het topic. En dus niet in "Jouw" topic, want er is hier niets van jou.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:58 schreef nappel het volgende:
[..]
Je mag er ook gerust voor uitkomen wanneer je iets niet weet.
En je moet hier niet per sé posten.
Je vervuilt op deze manier de virtuele ruimte in mijn topic...
Je praat veel, maar er komt niets uit..quote:Op maandag 6 juni 2005 19:14 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Als ik iets niet weet, dan kom ik daar zeker wel voor uit. Zie mijn eerste post in het topic. En dus niet in "Jouw" topic, want er is hier niets van jou.
De volwassen userquote:Op maandag 6 juni 2005 19:41 schreef nappel het volgende:
[..]
Je praat veel, maar er komt niets uit..
..heb je ook nog inhoudelijk iets te melden, of is dat teveel gevraagd?
Ik dacht in WGR de wat volwassener user aan te treffen...![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |