Dat zou voor mij toch eerder een reden zijn om hard weg te rennenquote:Op donderdag 16 juni 2005 11:10 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
Het is dan ook zo dat de vrouwen evolutionair gezien de mannen graag bij zich willen houden voor het opvoeden van de kinderen. Geen middel wordt geschuwd, ook niet het extra "opwindende" kabaal tijdens de daad
Geboortedatum: 1988-05-13quote:Op zondag 5 juni 2005 19:33 schreef Talietje het volgende:
ik hou het gewoon bij gekreun soms ff wat harder maar nooit zo hard dat de buren me kunnen horen
het is heel ranzig, maar bij de juiste man kan ik he-le-maal maf worden van de geur van zweet, aftershave en bierquote:Op woensdag 8 juni 2005 14:57 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik zou het zelf trouwens best grappig vinden als iemand zoiets tegen me zou zeggen (ware het niet dat ik dus geen schreeuwerd ben). Maar veel mensen doen zo 'moeilijk' over seks. Ik merkte het deze week op school weer. Om de een of andere reden kwam het gesprek (tijdens een college, met medewerking van de docent) op de geur van vers mannenzweet. Vriendin van me en ik bezongen de heerlijkheden hiervan
, en een aantal dames vroeg of we alsjeblieft wilden ophouden, ze vonden het echt gênant ofzo. Zo van, daar práát je toch niet over. Ik vind 't gewoon lekker.
I know what you mean.quote:Op donderdag 16 juni 2005 13:04 schreef SHE het volgende:
het is heel ranzig, maar bij de juiste man kan ik he-le-maal maf worden van de geur van zweet, aftershave en bierIk vind bier echt vreselijk goor...maar de geur ervan icm zweet en parfum...woeiiiii
![]()
maar jij bent dan ook een apart gevalquote:Op donderdag 16 juni 2005 11:35 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Dat zou voor mij toch eerder een reden zijn om hard weg te rennen.
buis van eustachius ?quote:Op donderdag 16 juni 2005 13:01 schreef SHE het volgende:
Ik heb het weleens uitgeschreeuwd...maar dat had met een bepaald plekje te maken wat nogal gevoelig kan zijn als je daar zonder pardon je intrede doet![]()
Maar als je het bekijkt wordt het op een tijdje weer geil...en wordt je dat zelf ookquote:Op maandag 6 juni 2005 09:01 schreef erodome het volgende:
[..]
Maak maar eens een foto van het gezicht van iemand die klaarkomt, kijk het de volgende dag eens, dan zie je dat het veel dingen is, maar mooi niet.
Op zo'n moment is het reuze geil en daarom mooi, maar als je het apart bekijkt ziet het er maar gek uit
het is net als met lachen als je een mop vertelt of een gek gezicht trekt. als mensen lachen ga je nog even doorquote:Op vrijdag 17 juni 2005 13:36 schreef erodome het volgende:
Maar als iemand wat hijgt en wat kreunt is dat genoeg, maar doe ik het blijkbaar erg goed zodat iemand toch tussendoor aardig wat geluid maakt dan streelt dat mijn ego wel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |