Zeker inspiratie wezen opdoen voor het nieuwe seizoen.quote:Op maandag 6 juni 2005 16:39 schreef haagse_elfje het volgende:
ff iets anders zaterdag spotte ik Nikkie Plessen en consorten in de gay palace van r'dam....wat een slet is dat zeg....zo dat moest ik ff kwijt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
wat bedoel je?quote:Op maandag 6 juni 2005 18:44 schreef soapie het volgende:
[afbeelding]
Wie is dit???? Komt me helemaal niet bekend voor.
Saskia Mulder speelde in aflevering 1872 (DI. 03-06-2003) de rol van Amber Kleywegt.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:44 schreef soapie het volgende:
[afbeelding]
Wie is dit???? Komt me helemaal niet bekend voor.
Nooit van gehoord, wat voor rol was het?????quote:Op maandag 6 juni 2005 18:53 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Saskia Mulder speelde in aflevering 1872 (DI. 03-06-2003) de rol van Amber Kleywegt.
De uitgeefster van de kookboeken van Daan.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:54 schreef soapie het volgende:
Nooit van gehoord, wat voor rol was het?????
Had Carlijn daar ook niet wat mee te maken??quote:Op maandag 6 juni 2005 19:01 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
De uitgeefster van de kookboeken van Daan.
Nee, die produceerde de kookshows van Daan: "Fast Food".quote:Op maandag 6 juni 2005 19:05 schreef soapie het volgende:
Had Carlijn daar ook niet wat mee te maken??
Dank je voor de info!!!quote:Op maandag 6 juni 2005 19:06 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Nee, die produceerde de kookshows van Daan: "Fast Food".
Zo! En nou niet meer naar de bekende weg vragen, hè?
Inderdaad, had 1 vraag fout, zou niet weten welke. Leuk dat ze ook ff de antwoorden erbij zetten.quote:Op maandag 6 juni 2005 19:09 schreef babette21 het volgende:
door dat maffe nieuwe quizje op de yorinsite valt 't me pas op
hoeveel personages dit jaar wel niet in 't AZB hebben gelegen...
Ik had daar dat hij wel was opgenomen, de andere antw. leken mij niet logisch.quote:Op maandag 6 juni 2005 19:16 schreef babette21 het volgende:
ik had er twee fout, weet ook niet welke..... misschien die van Hugo?
maar die heeft toch niet in 't ziekenhuis gelegen na dat Van Klaveren-akkefietje....??
verder zou ik 't niet meer weten....
Wie heeft er niet in het AZB gelegen?quote:Op maandag 6 juni 2005 19:09 schreef babette21 het volgende:
door dat maffe nieuwe quizje op de yorinsite valt 't me pas op
hoeveel personages dit jaar wel niet in 't AZB hebben gelegen...
yep I know, maar ik had de indruk dat het alleen over dit seizoen ging...quote:Op maandag 6 juni 2005 19:18 schreef weet_ik_veel het volgende:
Die vraag over Hugo is kut! Hugo lag twee keer in het ziekenhuis. Eén keer vlak voor zijn sollicitatiegesprek, toen hij met de motor onderuit ging en één keer toen hij op de pep zat. Beide antwoorden staan er niet bij.
Dat dacht ik ook.quote:Op maandag 6 juni 2005 19:21 schreef babette21 het volgende:
[..]
yep I know, maar ik had de indruk dat het alleen over dit seizoen ging...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |