FOK!forum / Digital Corner / Probleem met .exe bestanden (HELP)
RedDevil085woensdag 1 juni 2005 @ 19:36
Goed, toen ik vandaag niets vermoedend thuis kwam en mijn Firefox op wou starten kreeg ik na het dubbelklikken van het pictogram, niet mijn startpagina voor me maar het "openen met"-venster.

Dus in plaats van de Firefox.exe te starten, vroeg windows me HOE ik deze .exe wou openen. Nou ja, via een work-around (als ik firefox.exe met firefox probeer te openen, probeert hij firefox.exe in de browser te downloaden, waardoor er toch gebruik van kan maken... ik weet het, het klinkt allemaal een beetje onlogisch, maar het is niet makkelijker te beschrijven) ben ik uiteindelijk op internet terecht gekomen. Ik kan echter niets over dit specifieke probleem vinden, waardoor ik het hier maar deponeer.

Ik heb de PC inmiddels overigens ook al op virussen/trojans gescanned maar volgens Trend Micro ben ik virus vrij. Natuurlijk heb ik ook andere .exe files geprobeerd, maar het is overal hetzelfde probleem.

Het betreft hier een Windows Xp Pro systeem en om eerlijk te zijn, heb ik geen idee wat dit probleem heeft kunnen veroorzaken. (nou ja, het probleem is m'n broertje, maar wat hij heeft gedaan, weet ik niet :S).

Ik zou dus eigenlijk gewoon weer m'n exe files normaal willen starten.

Wie het weet mag het zeggen.
fayakillwoensdag 1 juni 2005 @ 19:37
-edit-

[ Bericht 89% gewijzigd door nikky op 01-06-2005 23:29:38 ]
RedDevil085woensdag 1 juni 2005 @ 19:39
Als je niets te melden hebt, aub je kop dicht houden.
Ablazewoensdag 1 juni 2005 @ 20:04
Misschien heb je hier iets aan? http://windowsxp.mvps.org/exefile.htm
Ondergrondwoensdag 1 juni 2005 @ 20:06
Misschien werkt dit:

Klik openen met, op een .exe bestand. Selecteer dan Windows Verkenner, en klik "Deze extensie altijd met dit programma openen".. En open daarna de .exe

Ik heb geen flauw idee of het werkt, maar dit zou ik proberen als ik het probleem had .
RedDevil085woensdag 1 juni 2005 @ 20:10
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 20:04 schreef Ablaze het volgende:
Misschien heb je hier iets aan? http://windowsxp.mvps.org/exefile.htm
Mjah, had het al met behulp van wat Tweakers opgelost, maar dit was inderdaad de juiste oplossing.

Even regedit.exe naar regedit.com veranderen & die instelling opsnorren & aanpassen.

Bedankt voor de reacties (Y)
fayakillwoensdag 1 juni 2005 @ 22:23
Of je leest even de FAQ. .

[ Bericht 81% gewijzigd door nikky op 01-06-2005 23:29:26 ]