mijn moeder heeft ook net een dvd-recorder gekocht. Let er wel op dat met een DVD-recorder je maar 2 uur in goede kwaliteit kunt opnemen (4-6 in steeds mindere kwaliteit). Dus als je veel wilt opnemen dan zou ik een DVD/HD recorder kopenquote:Op woensdag 1 juni 2005 10:28 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Klinkt goed. En als je iets wilt bewaren kan het zonder reclames.
Even uitleg.quote:Op woensdag 1 juni 2005 09:28 schreef Magneet het volgende:
had je problemen dan met apparaten aansluiten? tis toch echt niet meer dan de goede stekker in het goede gat duwen. Enige wat zou kunnen zijn is dat je de data ader af moet knippen ( die ervoor zorgt dat tv automagisch op scart springt e.d. )
Ik hoor dat je de politieke argumenten van de voorstanders hebt overgenomen.quote:
Een beetje ongenuanceerd dingen roepen is best leukquote:Op woensdag 1 juni 2005 10:47 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik hoor dat je de politieke argumenten van de voorstanders hebt overgenomen.
Eensquote:Op woensdag 1 juni 2005 10:50 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik vind het prima wat iedereen stemt hoor trouwens. Ik heb mijn argumenten gisteren allemaal al hier gepost en jullie blijven bij je eigen standpunten, prima.
Zolang je maar weet waarom je voor of tegen stemt.quote:
Noot.quote:
Kut tentamens ookquote:Op woensdag 1 juni 2005 11:01 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Noot.
Skies of Arcadia is geweldig!Ben weer helemaal blij met games en mijn GC!
![]()
quote:
ik zat echt te twijfelen. En ik heb altijd gezegd dat als je twijfelt dat je het dan niet moet doen. Vandaarquote:Op woensdag 1 juni 2005 11:20 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Stroom viel hier net uit.Krijg je van al dat Nee stemmen. De politiek had er al voor gewaarschuwd.
Was het druk bij je stemkantoor? Hoge opkomst?quote:Op woensdag 1 juni 2005 11:21 schreef kepler het volgende:
ik zat echt te twijfelen. En ik heb altijd gezegd dat als je twijfelt dat je het dan niet moet doen. Vandaar
er liepen wat mensen af en aan. Ik ben samen met een aantal huisgenoten gegaan, waarvan er 1 ja heeft gestemd en 4 Nee en 1 blancoquote:Op woensdag 1 juni 2005 11:23 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Was het druk bij je stemkantoor? Hoge opkomst?
Blanco ook... ga dan nietquote:Op woensdag 1 juni 2005 11:29 schreef kepler het volgende:
[..]
er liepen wat mensen af en aan. Ik ben samen met een aantal huisgenoten gegaan, waarvan er 1 ja heeft gestemd en 4 Nee en 1 blanco
Ja hier gaan we voor boeten hoorquote:Op woensdag 1 juni 2005 11:20 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
De politiek had er al voor gewaarschuwd.
En op wie wil je dan gaan stemmen?quote:
Beter Blanco dan nietquote:
Wildersquote:Op woensdag 1 juni 2005 11:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
En op wie wil je dan gaan stemmen?![]()
Wildersquote:Op woensdag 1 juni 2005 11:44 schreef Bastard het volgende:
[..]
Wilders
Jij valt zeker voor de charmes van W.Bos?Net als alle huisvrouwen die straks weer mogen stemmen gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |