Ja én? Ga dat lekker ergens anders verkondigen!quote:Op maandag 30 mei 2005 03:17 schreef Narutje het volgende:
ehm roken was slecht? :p
Duh!quote:Op maandag 30 mei 2005 03:19 schreef Narutje het volgende:
lol schat.. je vriendje heeft et daar de hele tijd over .. mja kga ff lekker peukje roken adios
Ik ga met je mee.quote:Op maandag 30 mei 2005 03:19 schreef Shirley het volgende:
[..]
Duh!
Ik ben pitten trouwens...
R2cksson![]()
Nee, dan heb je wat!quote:Op maandag 30 mei 2005 03:21 schreef piet_pelle het volgende:
maak ik haar wel wijs
o ik dacht dat vrouwen et ook misschien lekker vinden om een peukie te roken op zn tijd net zoals mannenquote:Op maandag 30 mei 2005 03:21 schreef piet_pelle het volgende:
Klopt helemaal. Ik vind dames die roken ook vies en onzeker. Ik rook zelf ook maarja ik ben een man. Als ze daar over gaat zeiken dan maak ik haar wel wijs dat rokende mannen cool zijn.
Ja dat zijn vrouwen. Begrijp je ze niet, dan zorg je ervoor dat ze te begrijpen zijn.quote:
Doen het goed bij wie?quote:Op maandag 30 mei 2005 03:53 schreef zoalshetis het volgende:
"roken"en "vrouwen" schijnen het goed te doen hier, no matter wat voor poep je verder uit je vingers op het keyboard spuit.
Gestopt, as a matter of factquote:Op maandag 30 mei 2005 02:56 schreef R2cksson het volgende:
[..]
Maar zeg eens, hoelang rook je al en hoe onzeker ben je precies?
Als je een rokende vrouw hebt, valt er weinig te n**kenquote:
Zucht...... ik gaf net een samenvatting. Heb het namelijk wel gelezen.quote:Op maandag 30 mei 2005 09:45 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Denk je nou echt dat ik die hele TT ga lezen
Zijn twee woorden tegenwoordig al teveel?quote:Op maandag 30 mei 2005 09:45 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Denk je nou echt dat ik die hele TT ga lezen
Op dit tijdstip anders ook niet hoor..quote:Op zondag 29 mei 2005 23:11 schreef Zebbie het volgende:
Zulke lappen tekst op de late avond zijn not done
Hoelang heeft het geduurd voor je erachter kwam dat je gewoon voor debiel liep met een peuk?quote:Op maandag 30 mei 2005 09:29 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Gestopt, as a matter of fact. Ik kan alleen nog steeds niet tegen slechte collumns
.
quote:Op donderdag 9 juni 2005 17:58 schreef R2cksson het volgende:
Nog rokers?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |