Ik heb 17.50 abbo met 2 euro smsvoordeel van Vodafone. Bevalt me primaquote:Op zaterdag 28 mei 2005 16:15 schreef The_Yellowman het volgende:
www.downloads.com -> en dan .3gp intoetsen.. kan je kiezen
heb t-mobile 150 abbo plus 50 sms'jes bundel + verzekering...
jij...? wel een top toestel idd..!
Staat op de site van Vodafone trouwens. Je kunt het aantal seconden instellenquote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:04 schreef The_Yellowman het volgende:
hier ben ik nu achter maar ik had nu nog 1 vraag...
Hoe kan je instellen dat het langer duurd voordat hij overschakeld naar voicemail..???
Na 4 x overgaan springt hij al op voicemail.. hoe kan je dit bijvoorbeeld na 6 x overgaan laten doen ofzo?
alvast bedankt,
Yellow
ps. heb al op google gezocht...
ja ik ook moet ik nou e720 kopen of e730.. ik denk e720 want voicedail gebruik toch nietquote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:51 schreef ߨúÐêWyN het volgende:
ik vraag me af wat het verschil is met de e730, waar ik nu al reclame voor heb gezien
damn en ik vind mijn 2 maanden al veelquote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:05 schreef Rhoona het volgende:
Wauw die 720 is echt mooiiiiiiiii!! Nog een half jaartje wachten..
Sja, dan is het nog maar een half jaar voordat mn abbo afloopt.. En ze kunnen max een half jaar voor contracteinde het contract weer verlengen en dus een nieuwe phone geven... zucht... en mn oude samsung is half opgegeten door mn honden dus moet het nu met een oude Nokia doen, hoe Middeleeuws, hoe irri!!!quote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:58 schreef SouthernSun het volgende:
[..]
damn en ik vind mijn 2 maanden al veel![]()
die 730 vind ik ook minder mooi. en dan vooral het toetsenbord. ook wel leuk van de 720 is trouwens het witte backlight![]()
lolquote:Op dinsdag 7 juni 2005 20:04 schreef Rhoona het volgende:
[..]
Sja, dan is het nog maar een half jaar voordat mn abbo afloopt.. En ze kunnen max een half jaar voor contracteinde het contract weer verlengen en dus een nieuwe phone geven... zucht... en mn oude samsung is half opgegeten door mn honden dus moet het nu met een oude Nokia doen, hoe Middeleeuws, hoe irri!!!
U vraagt, ik post... foto's zijn op de hoogste kwaliteit...quote:Op dinsdag 7 juni 2005 20:06 schreef SouthernSun het volgende:
[..]
lolmaar een half jaar? ik kan pas 3 maanden van tevoren verlengen.
das nu dus ook heel verleidelijkmaja is toch ff iets belangrijker om zeker te zijn van genoeg geld op vakantie.
kan iemand hier trouwens wat zelfgemaakte foto's met de 720 posten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |