quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:36 schreef s4nd3r-tj3 het volgende:
[..]
ex·tra·po·le·ren (ov.ww.)
1 [wisk.] uit bekende termen van een reeks daarbuiten gelegen termen berekenen
2 doorberekenen
weet ik dat ook weer![]()
![]()
Niet meer dan normaal in principe..quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:38 schreef Terrorwally het volgende:
ik heb een 10 denk ik, als alles mee zit
Haha die smerige dingen die na 3 dagen vol haren, eetresten en ander onbekend materiaal zittenquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:45 schreef Youssef het volgende:
[..]
Nee, als je erin drukt komt er een nepdrol uit![]()
![]()
Aan het aantal keer A, B of C kun je sowiezo niet zoveel afleiden, aangezien alle antwoorden op alfabetische volgorde staanquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:39 schreef Youssef het volgende:
[..]Beetje spelen met woorden
Ik bedoelde gewoon gokken. Zo van hmm daar heb ik al 2 keer A en drie keer C, dan zal dit wel B zijn
Dat gebeurd vooral wanneer ik totaal geen zin meer heb in die kutteksten en al dat herlezen
quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:48 schreef Nepthys het volgende:
[..]
Aan het aantal keer A, B of C kun je sowiezo niet zoveel afleiden, aangezien alle antwoorden op alfabetische volgorde staan
Mocht dat niet?quote:
same here..quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:51 schreef S-Two het volgende:
Ik vond hem best makkelijk, maar nu ik de antwoorden zie valt het wel mee... kom op iets van 29 punten. Misschien zelfs wel genoeg om een 7 te blijven staan
Wa lopte nou te brawelen .. da zei niet genoegquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:53 schreef Jor_Dii het volgende:
Dat Bachelor zegt toch genoeg?
Rond de 0,7 dacht ik dus dan zul je rond de 5,5 hebben denk ikquote:Op donderdag 26 mei 2005 18:00 schreef A.J. het volgende:
25 punten![]()
wat was de gemmidelde norm van de afgelopen jaren?
Daar zat ik ook over te twijfelen, maar er stond candidates will have... dus dan moeten ze hem nog gaan krijgen met een nog te volgen opleiding. Je had alleen 4-6 jaar ervaring nodig in datacommunicatie.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:52 schreef MeneerMuis het volgende:
Mijn zus vraagt:
Deelt iemand nog met mij de mening dat het antwoord op vraag 42 niet helemaal klopt?
In het antwoordmodel staat dat de Network Engineer wél aan de 4e eis moet voldoen (Eis 4: Een academische opleiding gevolgd hebben). Maar waaruit kunnen wij dat opmaken?
In de tekst staat dat de kandidaat een "Bachelor's Degree in Engineering, Telecommunications, Computer Science or Mathematics" moet hebben. Maar dit duidt er toch niet meteen op dat het om een academische opleiding gaat.
Academisch is wetenschappelijk, maar voor een Bachelor hoef je tegenwoordig toch geen wetenschappelijke opleiding meer gevolgd te hebben..
Ik vond het in ieder geval erg vaag, iemand het met mij eens?
Waarom?quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:46 schreef Repeat het volgende:
Ik heb iig geklaagd over die meerdere talen in die opgave over die sollicitatie
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |