Dus een oude auto kopen met schade voor 100 euro,die oplappen voor 200 en dan hier te koop zetten voor 900 euro is geoorloofd?quote:Op zondag 26 juni 2005 17:09 schreef Adelante het volgende:
maar blijf bij m'n mening dat ook particulieren uit hobbyïstisch oogpunt auto's kunnen opknappen en verkopen. Hij heeft dus het voordeel van de twijfel nog op dit moment.
dat was het!
Als je als hobby een dergelijke auto koopt en er voor 200 euro aan materiaal en heel veel uren instopt omdat het nu eenmaal je hobby is, dan vind ik dat geen handel. Het is een schimmige lijn, maar we zien ons wel capabel genoeg om die keuze zelf te kunnen makenquote:Op maandag 27 juni 2005 18:23 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Dus een oude auto kopen met schade voor 100 euro,die oplappen voor 200 en dan hier te koop zetten voor 900 euro is geoorloofd?
Donequote:Op dinsdag 28 juni 2005 14:11 schreef King_Nothing het volgende:
[TK] 2 combi-kaartjes Rock Werchter
Gooi maar dicht.
Oh ja, het is ook de manier waarop dingen worden gezegd door de 2 modjes.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 16:52 schreef S1nn3rz het volgende:
V&A begint een beetje vervelend te worden.
Topics over handel blijven keurig open, en elke vorm van eventuele kritiek worden gefilterd![]()
De edit die je doet had ook wel ff anders gekund dan een : bemoei je er niet meequote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:15 schreef detulp050 het volgende:
Ik heb niet het idee dat het rot me strot uitkomt
Maar goed, als iemand tegen beter weten in reageert in het Ervaringentopic dan ga ik geen plaatje van een spelend poedeltje erbij plaatsen om de vriendelijkheid te laten zien
Alle kritiek is welkom trouwens, ik zie niet waar het gefilterd wordt in dit topic, zolang het dus maar op de goede plaats is
Ten eerste ben ik niet ongesteldquote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:19 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
De edit die je doet had ook wel ff anders gekund dan een : bemoei je er niet mee![]()
En als men al een beetje verkeerd aan het modden is dan gooit men het op hun eigen gesteldheid op dat moment![]()
Nee, ik bedoelde adelantequote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:26 schreef detulp050 het volgende:
[..]
Ten eerste ben ik niet ongestelden ten tweede kwam de wellicht iets onaardige opmerking vooral voort uit het feit dat er al ontzettend veel offtopic is gegaan over de deal met Xtravical en dat er ook toen al meerdere keren is gewaarschuwd tegen mensen die hun mening even kwijt wilden in een topic dat dáár niet voor bedoeld is.
Ow, da's ook niet leukquote:Op dinsdag 28 juni 2005 16:52 schreef S1nn3rz het volgende:
V&A begint een beetje vervelend te worden.
Topics over handel blijven keurig open, en elke vorm van eventuele kritiek worden gefilterd![]()
Het auto topic. Er is al veel gezeik over geweest, maar het blijft handelquote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:33 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ow, da's ook niet leuk
Zou je willen aangeven over welke handel het gaat (ik weet niet wat je bedoelt) en welke kritiek er gefilterd wordt?
Dan is je hobby ook dubieus, om te beginnen...quote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:36 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
Het auto topic. Er is al veel gezeik over geweest, maar het blijft handel![]()
Een moderator hier stelt dat het hobby is en dus is het toegestaan.
Als mijn hobby downloaden is, is de verkoop van zelf gedownloade films dan ook maar toegestaan?
![]()
Dat staat hier los van denk ik, aangezien het mijn hobby isquote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:37 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Dan is je hobby ook dubieus, om te beginnen...
Owkee, als het dat ene topic is, dan had ik dus niets gemist; ook wel zo prettig voor een mod met een streven alles mee te makenquote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:36 schreef S1nn3rz het volgende:
Het auto topic. Er is al veel gezeik over geweest, maar het blijft handel![]()
Een moderator hier stelt dat het hobby is en dus is het toegestaan.
Zodra het niet meer illegaal is, dan welquote:Als mijn hobby downloaden is, is de verkoop van zelf gedownloade films dan ook maar toegestaan?
![]()
quote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:47 schreef ElisaB het volgende:
[..]
[quote]
Owkee, als het dat ene topic is, dan had ik dus niets gemist; ook wel zo prettig voor een mod met een streven alles mee te maken
Ik heb het ook niet over een voorkeursbehandeling. Handel wordt tot een bepaalde grens toegestaan, zolang je dus maar niet meer dan 3 a 4 auto's gaat verkopen.quote:Weet je, dit is imho een typisch gevalletje afwegen / mening / inschatting. Er zit écht verder niets achter (als voorkeursbehandeling oid). Adelante deed het zo en heeft er voor nu ook een streep onder gezet (en die streep heet: dit is voorlopig je laatste auto-topic). Volgens mij is daar helemaal niet zoveel mis mee.
Ik zet mijn vraagtekens inderdaad bij de geschiktheid van sommige personen die mod zijn op dit forum.quote:Ik zou me zorgen maken als je hier 5 topics uit de bovenste 40 zou kunnen noemen waarbij we echt tegen beter weten in handel door de vingers zien. Niet dat ik je nu niet serieus neem, maar in dat geval zou ik ons uitermate ongeschikt vinden als mods.
quote:Zodra het niet meer illegaal is, dan wel
Ik dacht dat het over je V&A[ERVARINGEN]reactie gingquote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:30 schreef S1nn3rz het volgende:
En eigenlijk weet ik niet eens meer wat ik heb gezegd daar in het topic. Ik kan me niet voorstellen dat ik me er mee bemoeide, aangezien dat niet in mijn aard ligt
Goed punt. En dat blijft moeilijk. Hoewel het meestal wel redelijk snel opvalt, zou ik niet durven beweren dat we alles in de gaten hebben. Sterker nog: ik weet wel zeker van niet. Maar gelukkig zitten we hier allemaal voor de lol en niet als 'handhavers van de wet'. Als het niemand opvalt is er nix aan de hand... zeg maar.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 17:54 schreef S1nn3rz het volgende:
Ik heb het ook niet over een voorkeursbehandeling. Handel wordt tot een bepaalde grens toegestaan, zolang je dus maar niet meer dan 3 a 4 auto's gaat verkopen.![]()
Dus als straks user 2 zich meldt, dan kun je moeilijk gaan zeggen: nee jij mag niet. En wat denk je van een kloon account? Zo werk je wel erg mee aan een levendige handel.
Dat mag, uiteraard. Ik heb die vraagtekens echter in het geheel nietquote:Ik zet mijn vraagtekens inderdaad bij de geschiktheid van sommige personen die mod zijn op dit forum.![]()
Vond eigenlijk dat de heren collega's ook flink hun best hebben gedaan. Ik ben niet de eerste en zeker niet de enige. Evenzogoed: graag gedaanquote:Eindelijk een moderator die de tijd neemt om situaties te verduidelijken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |