OMFG, een flame de (V)MBO'ers topic...quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:39 schreef -Dominator- het volgende:
STERF.... zelf
(Leuk een NEE stem topic!!)
Er is een pamflet uitgedeeld met de belangrijkste hoofdlijnen. De volledige grondwet is op te vragen als je dat nodig vindt.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:42 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
OMFG, een flame de (V)MBO'ers topic...
En idd... Sterf !
Hoe kun je nou een volk vragen te stemmen over iets waar ze totaal niets vanaf weet ?
Vertel mij aub van wie die laatste precieze quote is, met naam.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Dit in tegenstelling tot de genuanceerde wijze waarop het JA-kamp handelt?
"Bij een nee-stem gaat het licht uit"
"Als we nee stemmen wordt het oorlog"
En la pièce de resistance:
"Als we nee stemmen, komt er weer een Holocaust" (VVD)TS
Dat denk ik ook wel. Lijkt me alleen dat bv ene Jantje een beetje amok gaat maken in de kamer als laten we zeggen bv 70% tegen stemt en de kamer stemt voor.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:48 schreef DarkElf het volgende:
komt er toch wel door, zo'n referendum is gewoon een zoethudertje
Ik denk dat dan toch echt de pleuris uitbreekt in dit land. Er is een verschuiving gaande de laatste jaren van makke schapen naar mondig volk. Kijk naar Wilder, kijk naar Fortuyn. Dergelijke radicale partijen waren de decennia ervoor ondenkbaar. De kiezer wordt mondiger.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:48 schreef DarkElf het volgende:
komt er toch wel door, zo'n referendum is gewoon een zoethudertje
Geen kranten gelezen de laatste dagen? Niks gehoord over het referendum-filmpje van de VVD? Plaatjes van Auschwitz met groot de tekst "dit nooit meer"?quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:50 schreef Panatic85 het volgende:
[..]
Vertel mij aub van wie die laatste precieze quote is, met naam.
Oh, je bent er zo een. Dan heeft verdere discussie geen zin.quote:Bepaalde uitspraken worden opgeklopt door de (toevallig linkse) media.
Ken jij de Nederlandse grondwet van A tot Z?quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:53 schreef Megumi het volgende:
TS geef eens aan waarom wij Ja zouden moetyen stemmen. mag aannemen dat jij die grondwet van A tot Z kent dus.
quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:56 schreef Panatic85 het volgende:
[quote]:
Het is toch ook zo dat een oorlog voorkomen kan worden met een grondwet.
Als de meerderheid JA stemt zou het maar eens aangeven hoe slecht de Nederlander zich informeert en hoe hoog het kudde-gehalte is.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:55 schreef Panatic85 het volgende:
Als de meerderheid NEE stemt zou het maar eens aangeven hoe slecht de Nederlander zich informeert en hoe hoog het kudde-gehalte is.
Um, sorry, maar ik heb de regering niet gekozen. Bovendien toon je aan hoeveel je er vanaf weet. Het Kabinet heeft helemaal niks te negeren. Dit is een raadgevend referendum aan het Parlement. De regering heeft de Grondwet geaccepteerd, het Parlement moet ratificeren. Als het Parlement NEE zegt, heeft het Kabinet helemaal niks meer te negeren.quote:Het kabinet krijgt mijn volledige steun als ze het NEE van het volk negeren. Wellicht niet zo democratisch zou je denken, maar het zijn toch onze volksvertegenwoordigers die we zelf in de gelegenheid hebben gesteld te regeren, en dus ook om dit soort besluiten te nemen.
Hoewel dit off topic is: Links heeft nooit ontkend dat er ingegrepen moest worden. Links zou de pijn echter wel iets rechtvaardiger verdeeld hebben (afschaffing hypotheekrente-aftrek, bijvoorbeeld).quote:Balkenende levert overigens prima werk met zijn kabinet, oke hij neemt besluiten die niet voor iedereen voordelig uitpakken, maar het zijn besluiten die in deze financieel zware tijden genomen MOETEN worden, de linkse partijen hadden hier net zo goed aan moeten geloven.
Je kunt ook zeggen dat de overheid met Balkenende aan kop te weinig heeft gedaan om mensen te informeren waarom het nodig is ja te stemmen op de grondwet. Het geven van informatie hier over is een taak van de overheid. En je kunt denk ik niet zeggen dat de overheid veel moeite doet om het volk van juiste informatie te voorzien. Zalm heeft tenslotte ook een potje verplicht zitten liegen over de euro. Een nee stem zou denk ik wel goed zijn om ze eens goed wakker te schudden.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 07:55 schreef Panatic85 het volgende:
Als de meerderheid NEE stemt zou het maar eens aangeven hoe slecht de Nederlander zich informeert en hoe hoog het kudde-gehalte is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |