In de US toch alleen, hier is de releasedate 10 juni volgens mij.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 01:13 schreef S1nn3rz het volgende:
Maar goed, over een paar uur is san andreas er![]()
Ik snap je helemaalquote:Op dinsdag 7 juni 2005 09:22 schreef McDBigMac het volgende:
De Fok!Games review van Boiling Point is r :-)
Steeven is wel een beetje streng ten opzichte van andere sites. Hoewel ik ergens een site gezien heb waar ze verschillende reviewers op t spel hadden losgelaten en daar waren de reacties ook erg wisselend. De buggy uitvoering roept blijkbaar behoorlijk extreme reacties op (de 1 ziet ze door de vingens omdat ie t spel zo leuk vindt, de ander kraakt t daarom helemaal af). Wel goed dat Steeven er ook een score bij heeft gezet voor als t spel behoorlijk gepatched gaat worden (70%)maar ik denk dat ie toch behoorlijk ontstemt was over de bugs want 70% is nog steeds aan de lage kant (in het geval dat de boel "bugvrij" zou worden opgeleverd).
quote:Download:
http://www.uk.atari.com/index.php?pp=download&did=109
77MB
BOILING POINT – PATCH 1 INFORMATION
TEXT
No more text message remains onscreen after a phone call.
Enemy declaration messages are now opportunely displayed.
Hint messages are displayed on time.
MISSIONS
CIA Faction : missions are no more rewarded when not accomplished by Saul.
Suicide guy mission : once Saul fails this mission, it disappears from the mission list.
Minor problems which led to impossibility to complete some missions are now solved.
GRAPHIC
Graphical issues during the character's death animation scene or NPC's animation in cities have been fixed.
SOUND
Minor sound issues such as voiceover looping are fixed.
CAMERA
Minor camera issues which were noticed during the tests have been fixed.
CAR
Problem of user's car which rarely remains stuck in the environment or which location was not properly displayed on the minimap are solved.
Option do properly display for any taxi mission.
LOC
Localization : mismatch issues have been fixed.
MINOR ISSUES
Police station cannot be destroyed by a crossbow anymore.
When Saul drops one item, only this item disappears from his inventory.
IMPROVMENTS
Crashes : some rare crashes (hardly reproducable) were noticed throughout the game, and especillay when loading the quicksaves. This has been improved a lot with the patch as no crash occured.
AI : NPC's behaviour has been improved in this patch version. Some examples are as follows : NPC now avoid obstacles when moving, reply when being shot at, animation and position are correct.
Bron: www.boiling-point.net
Bij het tankstation misschien? Praat even met de man in het kassahokje en dan wordt t je wel duidelijk. Als je dit lastig genoeg vindt om op een forum te vragen, dan weet ik niet of je t spel lang zal kunnen spelen maar in ieder geval: succes!quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:02 schreef Nilsenator het volgende:
Kan iemand bij a.u.b. vertellen hoe ik moet tanken ?!
Wat je zelf al voorstelt zou ik gewoon doenquote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:32 schreef McDBigMac het volgende:
Even wat anders: ik heb mn euro versie eerder gepatched met de US patch, ik ga nu de EU patch daaroverheen draaien. Heeft iemand daar ervaring mee? Ik las nml op boiling-point.net dat je dat beter niet kan doen (maar ik maak gewoon een backup van mn savegames en dan kan ik altijd een volledige re-install doen).
Ik las de review van de PU en die gaven de game een 88quote:Op dinsdag 7 juni 2005 09:22 schreef McDBigMac het volgende:
De Fok!Games review van Boiling Point is r :-)
Steeven is wel een beetje streng ten opzichte van andere sites. Hoewel ik ergens een site gezien heb waar ze verschillende reviewers op t spel hadden losgelaten en daar waren de reacties ook erg wisselend. De buggy uitvoering roept blijkbaar behoorlijk extreme reacties op (de 1 ziet ze door de vingens omdat ie t spel zo leuk vindt, de ander kraakt t daarom helemaal af). Wel goed dat Steeven er ook een score bij heeft gezet voor als t spel behoorlijk gepatched gaat worden (70%)maar ik denk dat ie toch behoorlijk ontstemt was over de bugs want 70% is nog steeds aan de lage kant (in het geval dat de boel "bugvrij" zou worden opgeleverd).
Moet je goed op je originele box kijkenquote:Op dinsdag 7 juni 2005 19:50 schreef Nilsenator het volgende:
Klopt het dat als je de USA versie hebt dat dan de EU patch niet werkt !? Ik weet nl. niet welke versie ik heb !! Ik weet wel dat het andersom wel werkt, dus als je de EU versie hebt en de USA patch er op los laat !
je moet niet naar binnen lopen, er is buiten een loketquote:Op dinsdag 7 juni 2005 17:59 schreef Nilsenator het volgende:
Bij de kassa staat een man die verder nix verteld over benzine !!Dus hoe moet ik tanken ?! :S
Dat ging dus niet, hij kon de EU versie niet (meer) vinden vanwege de US patch. Ik heb eerst BoilingPoint weer in initiele EU levering staat gebracht en toen de EU patch eroverheen gedraaid. Daarna de save games weer teruggezet en alles deed t weer.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 16:32 schreef McDBigMac het volgende:
Even wat anders: ik heb mn euro versie eerder gepatched met de US patch, ik ga nu de EU patch daaroverheen draaien. Heeft iemand daar ervaring mee? Ik las nml op boiling-point.net dat je dat beter niet kan doen (maar ik maak gewoon een backup van mn savegames en dan kan ik altijd een volledige re-install doen).
Voor mensen die verschillende consoles hebben is het best een leuk blad. Ik lees meerder bladen, maar de pu heeft wel de meeste humor, dus ik zou niet weten wat er mis mee isquote:
Ik. Heb sinds kort m'n abo opgezegd, was het al een paar jaar vergeten te doenquote:
Wat is er mis met de PCZ? Is mij nog niet opgevallen dat ie achteruit aan t gaan is. Valt me wel op dat ie goedkoper is geworden. Ik lees nog vaak dingen in de PCZ die ik nog niet wist en bv ook niet hier heb gezien (of op andere game sites), vooral in de development hell sectie.quote:Op woensdag 8 juni 2005 09:12 schreef Steeven het volgende:
[..]
Ik. Heb sinds kort m'n abo opgezegd, was het al een paar jaar vergeten te doen. Al een paar jaar lang is het blad kwalitatief aan het achteruit gaan, idem voor PC Zone Benelux. Maar wel geinig om te lezen als je je verveelt enzo
.
Zou leuk zijn, maar eerst mogen ze van mij t single player gedeelte verder debuggenquote:Ontopic: In een paar bestanden in de directory vind ik sporen terug van een MP Mode! Wie weet in een patch.
Tja, veel redactieleden hebben het nest verlaten, ze werken nu met een klein groepje vaste mensen en een handvol freelancers geloof ik. Natuurlijk hebben ze best leuke stukjes in het blad staan, maar ik vind de reviews kwalitatief erg slecht. Er worden te veel shooters in behandeld, de redactie praat enkel over shooters, het is Quake dit en Doom dat, lekker interessantquote:Op woensdag 8 juni 2005 09:32 schreef McDBigMac het volgende:
[..]
Wat is er mis met de PCZ? Is mij nog niet opgevallen dat ie achteruit aan t gaan is. Valt me wel op dat ie goedkoper is geworden. Ik lees nog vaak dingen in de PCZ die ik nog niet wist en bv ook niet hier heb gezien (of op andere game sites), vooral in de development hell sectie.
[..]
Ik heb er al meer over gehoord maar heb er zelf geen last van. Doet <esc> t niet meer? of worden de wijzigingen dan niet overgenomen. Lastig. Maar goed, 1 keer de settings goed zetten en er daarna niet meer aankomen (workaround) of verander jij soms elke keer je video instellingen?quote:Op woensdag 8 juni 2005 14:00 schreef Nilsenator het volgende:
Hoezo irriterend !!! Heb net mn spel ge-update met de EU patch, doet mn BACK knop het niet meer als k video-instellingen wil wijzigen !! Betekent dus dat ik mn computer telkens opnieuw moet opstarten !
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |