Het pakket heb ik op 2 mei ontvangen, en daar gaan dan weer wat feestdagen vanaf, dus het is nu ongeveer 2 weken geleden. Maar dat factuur moet dan denk ik nog binnenkomen, want ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat zo'n groot pakket er tussendoor glipt.quote:Op donderdag 19 mei 2005 08:24 schreef nostra het volgende:
Ik weet niet hoe lang geleden je dat pakket ontvangen hebt, maar het kan bij FedEx nog wel eens een aantal weken (2-5) duren voordat je je factuur ontvangt.
Als ze dat doen ben ik aardig de sjaak, want 40/50% meer waarde is op 700 euro nogal een slok op een borrel. Ik wacht het af.quote:De douane weet volgens mij ook dat dat irritant is, want ik heb nog geen enkel pakket met UPS/FedEx binnengekregen waar ze zich aan de waarde op de pro forma nota hielden, altijd 40-50% erboven, maar ja, vaak is dat dan 12 euro ofzo en heb je geen zin om daar al die moeite voor te doen.
Dat zou dan wel weer mooi zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2005 09:19 schreef Vitalogy het volgende:
Ik heb nog nooit gehad dat de rekening later kwam. Altijd dat het pakketje inclusief rekening dan iets later was dan de verwachte datum. Dus volgens mij heb je geluk gehad.
Ja dat vind ik nou ook.quote:Op donderdag 19 mei 2005 20:24 schreef kreischer2000 het volgende:
Zou leuk zijn als er wat geld terugkomt![]()
Bezwaar maken kan ja, met machtiging van FedEx (na betaling aan hun). Als je 25% moet betalen op een $ 200 pakket dat door de douane op $ 250 wordt gezet - en dat gebeurt in mijn ervaring eerder bij regel dan uitzondering - dan vind ik dat de moeite niet. Kost je een postzegel naar Fedex, tig zegels naar de Belastingdienst/Douane met alle leveringsdocumenten erbij, je kan alles kopieren, eventueel nog discussie voeren, vervolgens maanden wachten op je centen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:30 schreef LordLynx het volgende:
Fedex kan inderdaad rekeningen nasturen en dit kan erg laat pas komen, 4 weken of meer is geen uitzondering. Mochten ze zich niet aan de factuurwaarde houden (die op het pakket aangegeven staat) kan je trouwens altijd bezwaar maken ertegen, dit loont zeker wel de moeite.
Ik heb de factuur van FedEx binnenquote:Op vrijdag 20 mei 2005 20:55 schreef Coconut het volgende:
Ik zou nog niet te vroeg juichen Steijn. Ik heb mijn FedEx rekening van een pakket wat ik 4 weken geleden heb ontvangen ook nog niet gekregen, maar zoals al meerdere mensen zeggen; FedEx is niet één van de snelsten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |