Ik snap je probleemquote:Op woensdag 18 mei 2005 21:09 schreef imago het volgende:
Ik wil juist wel gordijnen!Maar ze moeten dus aan de bovenkant half-rond zijn en op een of andere manier ook nog blijven hangen
Ja zoiets ja! Die bovenste!quote:Op woensdag 18 mei 2005 21:38 schreef King_Nothing het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Bedoel je zoiets?
Hmm... is een optie jaquote:Op woensdag 18 mei 2005 21:44 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Ik snap je probleem. Ik neem ook aan dat het openschuiven van het gordijn van ondergeschikt belang is.
1. Zoek iets halfronds dat je als rail kan gebruiken, zo'n gebogen blaaspijp bijv. Bevestigen kan door lange schroeven erdoorheen in de boog te draaien met behulp van pluggen. Om de rail op afstand van de boog houden moet je afstandsbusjes in elkaar frutsen, stukje bovengenoemde pijp bijv.
2. Gordijn op maat maken: doek met gewenste plooi neerleggen, aftekenen met behulp van gebogen rail. Kan missschien ook anders.
3. De truc: bevestig het gordijn met ringen en lijm die met een beetje montagekit vast aan de rail (aan de achterkant, uit het zicht). Als dan om een of andere reden het gordijn er afmoet schroef je gewoon de rail los en klaar is imago.
Strak plan die klittenband.quote:Op woensdag 18 mei 2005 22:22 schreef Oblivion het volgende:
Dan zou je kunnen overwegen, klitteband op de boog te schroeven...![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |