een MAAND?quote:Op maandag 16 mei 2005 21:45 schreef Thomas B. het volgende:
Vriend van me loopt ook al zeker een maand zo rond.
Gaatje erin prikken is het enige vrees ik
Valt mee, met beleid en dan is er niks aan het hand. Nagel is niets anders dan dood kalk.quote:Op maandag 16 mei 2005 21:47 schreef Maikuuul het volgende:een naald erin, dat doet volgens mij uber pijn
valt mee ik had er een stuk of 10 a 15, zal eens kijken of ik nog een foto ervan hebquote:Op maandag 16 mei 2005 21:47 schreef Maikuuul het volgende:een naald erin, dat doet volgens mij uber pijn
Niet altijd, dat ligt eraan.quote:Op maandag 16 mei 2005 21:47 schreef kwib het volgende:
Ik wil hier niet een nogal rottige mededeling doen maar vlat zo'n zwarte nagel naar ongeveer een maand er niet gewoon af![]()
nope... volgens mij trouwens al langer dan een maand.quote:Op maandag 16 mei 2005 21:47 schreef Demon-X het volgende:
[..]
een MAAND?![]()
had hij wel of niet een gaatje geprikt?
Ik huiver ook bij de gedachte.. Hoewel ik niet kleinzerig ben, ik denk ook niet dat het de eventuele pijn is.. Het is een erg raar idee gewoon, om dan ook een gaatje in je nagel te hebben..quote:Op maandag 16 mei 2005 22:05 schreef oi het volgende:
Mijn vinger zat met 2e kerstdag tussen een deur, sinds 2 weken ofzo heb ik weer een normale nagel dus dat duurt toch wel even. Gelukkig was mijn nagel er niet afgevallen, maar als de jouwe helemaal zwart is denk ik dat dat wel gaat gebeuren.
Tegen mij zeiden ze trouwens ook dat ik een naald erdoorheen moest prikken. Maar dat heb ik niet gedaan. Als het nou een blaar is oke, maar door je nagel?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |