Vandaag was ik in de C1000 op Blaak om daar mijn boodschapjes tedoen enfin, eenmaal bij de fruitafdeling aangekomen zie ik daar een jonge moeder, oudere man en een rotjong, het rotjong zit te vervelen met zn waterpistool en de oudereman zit heletijd te kijken naar andere vrouwen, ik nam aan dat de vrouw die erbij was de moeder was, dat bleek ook het geval te zijn.
Na 3 minuten zeuren van dat jongentje (om snoep i guess ) hief zijn moeder haar hand en sloeg hem volop met de gebolde vuist in het gezicht, het jongentje begon te huilen en de moeder werd nog linker, nu was de vader aan de beurt die werd ook vol met de vuist geslagen.
Iedereen zag het gebeuren en keek met begripvolle doch goedkeurende blikken toe, wat een achterlijke figuren lopen er rond in de supermarkt!