Gregquote:Op dinsdag 13 september 2005 20:51 schreef Dafje33 het volgende:
Nou is Greg ook maar een "schriel" menneke!
Grissom is wel een beetje steviger gebouwd, en zou dus logischerwijs meer gewicht kunnen hebben![]()
Heheh, ja dat is CSI toch wel waard héquote:Op maandag 12 september 2005 10:28 schreef nectarientje het volgende:
mijn video heeft helemaal niets opgenomenWij hadden verjaardag en we vonden het net even iets teveel van het goede om de visite even stil te laten zijn zodat wij konden kijken, maar achteraf hadden we het gewoon moeten doen
![]()
ik heb ook zin in volgende weekquote:Op woensdag 14 september 2005 21:10 schreef CSI_DubbleU het volgende:
[..]
Heheh, ja dat is CSI toch wel waard hé![]()
Ik kijk al uit naar volgende week donderdag, dan begint in de States het zesde seizoen![]()
Dat kan ik me helemaal voorstellenquote:Op donderdag 15 september 2005 12:15 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
ik heb ook zin in volgende week! staat zelfs in mijn agenda en dat ding gebruik ik nooit eigenlijk maar dat staat er wel in
en ik ben zo enorm aan het minderen... ik behoud 4 seriesquote:Op zaterdag 17 september 2005 01:08 schreef CSI_DubbleU het volgende:
[..]
Dat kan ik me helemaal voorstellenIk heb trouwens nog een twee nieuwe serie's gevonden : Bones van FOX network met David Boreanaz uit Angel en Buffy (dinsdagavond, voor het begin van House M.D.), en de WB serie Supernatural (zondagavond).
Ja we hebben weer héél wat te kijken![]()
![]()
quote:Op zaterdag 17 september 2005 19:59 schreef The_S het volgende:
daar hebben we het al over gehad en daar mochten we niet over praten van blauwekrul
Oh ik denk dat je CSI : LV gewoon moet zien hoor, seizoen 6 schijnt erg goed te worden met de laatste spoilers die ik heb gelezenquote:Op zaterdag 17 september 2005 18:46 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
en ik ben zo enorm aan het minderen... ik behoud 4 series
CSI:M, WaT, L&O SVU en TW en TW heb ik bijna compleet gezien!
L&O SVU op de buis en andere twee vanuit the states!
hopelij krijg ik wel weer tijd om csi:lv en ny te bezien! maar zal inhalen worden of op nl buis of in vakanties!
quote:Op zaterdag 17 september 2005 18:46 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
en ik ben zo enorm aan het minderen... ik behoud 4 series
CSI:M, WaT, L&O SVU en TW en TW heb ik bijna compleet gezien!
L&O SVU op de buis en andere twee vanuit the states!
hopelij krijg ik wel weer tijd om csi:lv en ny te bezien! maar zal inhalen worden of op nl buis of in vakanties!
Zie mijn profiel, of nog beter mijn fotoboekquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:47 schreef rena het volgende:
En waaruit bestaat je leven nog meer?
![]()
hehe ik moet minderen! en Miami vind ik het leukst! dus die gaat voor! Mocht ik toch nog genoeg tijd hebben... dan komen ze vanzelf wel! of ik volg ze ook gewoon via de NL tvquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:27 schreef CSI_DubbleU het volgende:
Oh ik denk dat je CSI : LV gewoon moet zien hoor, seizoen 6 schijnt erg goed te worden met de laatste spoilers die ik heb gelezenEn de CSI :Miami en CSI : NY schijnen ook weer goed te worden... Vele verassingen in ieder geval
![]()
![]()
Wat is TW voor show, denk niet dat ik die ken...
Ahh, ok, die ken ikquote:hehe ik moet minderen! en Miami vind ik het leukst! dus die gaat voor! Mocht ik toch nog genoeg tijd hebben... dan komen ze vanzelf wel! of ik volg ze ook gewoon via de NL tv
TW = Third Watch (us serie over fdny, ems en nypd)
Ja, hij is echt al een keer eerder uitgezondenquote:Op zondag 18 september 2005 11:27 schreef BlueCurl het volgende:
die CSI aflevering van gister aaf is toch al eens op de buis geweest? want me moeder zat te zagen dat ze hem nog nooit had gezien!
neequote:Op maandag 19 september 2005 12:28 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Ja, hij is echt al een keer eerder uitgezondenIs je mams net zo verslaafd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |