Dat is het altijd. Jaloezie zorgt voor afgunstquote:Op maandag 9 mei 2005 01:04 schreef kamagurka het volgende:
Jaloers?
Dat heb je ook in andere steden. Jaloers zeker niet. Café's en clubs, alsof je naar allemaal toegaat?quote:Op maandag 9 mei 2005 01:04 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Cafe's, leuke clubs, mooie huizen, mooiste parken, grachten, lantaarnpalen, amsterdammertjes...
Waarom nou altijd meteen op de negatieve dingen fixeren he? Jaloers?
Je hebt keuze in Amsterdam, elders nietquote:Op maandag 9 mei 2005 09:38 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Dat heb je ook in andere steden. Jaloers zeker niet. Café's en clubs, alsof je naar allemaal toegaat?
Ik merk juist hoe verkrampt een a'dammertje zijn waren aanprijst en als de mensen dan komen eveneens weer verkrampt reageren met termen als "boeren" en "provincialen". Dat klinkt wel erg kleinburgerlijk voor zo'n "wereldstad".![]()
Ik had een buur"man" die uit de provincie kwam. Voelde zich de bink want hij was "de bikkel" op de middelbare school in Boerstronkelradeel. Hij zou het dus ook wel even gaan maken in Amsterdam. En daar een beetje rondlopen alsof de stad van hem was. Binnen een jaar is-ie als wrak weggehaald uit Amsterdam door z'n ouders terwijl-ie zat te piepen hoe erg Amsterdam wel niet was. De loser.quote:Op maandag 9 mei 2005 12:33 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
In Amsterdam wonen behoorlijk wat 'provincialen'. Van die figuren die denken hip te zijn door in Amsterdam te gaan wonen.
Dat soort mensen dus. Die mensen zijn irritant, Amsterdammers over het algemeen niet. Leuke anekdote trouwens, Doc.quote:Op maandag 9 mei 2005 12:46 schreef Doc het volgende:
[..]
Ik had een buur"man" die uit de provincie kwam. Voelde zich de bink want hij was "de bikkel" op de middelbare school in Boerstronkelradeel. Hij zou het dus ook wel even gaan maken in Amsterdam. En daar een beetje rondlopen alsof de stad van hem was. Binnen een jaar is-ie als wrak weggehaald uit Amsterdam door z'n ouders terwijl-ie zat te piepen hoe erg Amsterdam wel niet was. De loser.
wow dat is wel triest voor die gozerquote:Op maandag 9 mei 2005 12:46 schreef Doc het volgende:
[..]
Ik had een buur"man" die uit de provincie kwam. Voelde zich de bink want hij was "de bikkel" op de middelbare school in Boerstronkelradeel. Hij zou het dus ook wel even gaan maken in Amsterdam. En daar een beetje rondlopen alsof de stad van hem was. Binnen een jaar is-ie als wrak weggehaald uit Amsterdam door z'n ouders terwijl-ie zat te piepen hoe erg Amsterdam wel niet was. De loser.
Eén woord: drugs. Had wellicht in dat gat waar-ie vandaan kwam wel eens een trekje van een joint genomen en dacht dat-ie dus alles wel een beetje kende. Niet dus...quote:Op maandag 9 mei 2005 13:00 schreef BennieK het volgende:
[..]
wow dat is wel triest voor die gozerWaar had hij dan precies problemen mee in Amsterdam?
Of van die stumperds uit het gooi die idd denken dat het een must is om tijdens je studie in Amsterdam te vertoeven en dan nog blijven hangen als arrogante zeikerd. Gelukkig komen ze meestal geconcentreerd in bepaalde buurten voor waar ik niet kom (voetboogsteeg enzo). En meestal donderen ze na verloop van tijd weer op naar t gooi met de kidsquote:Op maandag 9 mei 2005 12:33 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
In Amsterdam wonen behoorlijk wat 'provincialen'. Van die figuren die denken hip te zijn door in Amsterdam te gaan wonen.
Ja, dat heb je heel goed gezien...quote:Op maandag 9 mei 2005 13:25 schreef gr8w8 het volgende:
Samengevat: Amsterdammers zijn inderdaad allemaal drugsgebruikers en hebben daar ook een vele hogere tolerantie voor dan anderen.
Ik vond het gewoon een waardeloze anekdote. Gast gaat naar Amsterdam omdat hij zo in de drugs zit, maar blijkbaar werd hij overstelpt door de toevoer aldaar dus? Nee, echt iets om trots op te zijn idd.quote:Op maandag 9 mei 2005 13:28 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ja, dat heb je heel goed gezien...![]()
Volgens mij zijn er gewoon wat meer drugs voorhanden in Amsterdam dan in Appelscha..
De samenvatting: Amsterdammers weten waar ze van af moeten blijven - in de jaren waarin ze daar opgroeien hebben ze hun portie boeren en andere losers op straat er aan onderdoor zien gaan dat beter weten wat ze wel en niet moeten doenquote:Op maandag 9 mei 2005 13:25 schreef gr8w8 het volgende:
Samengevat: Amsterdammers zijn inderdaad allemaal drugsgebruikers en hebben daar ook een vele hogere tolerantie voor dan anderen.
Nope. Gast gaat naarAmsterdam. Denkt dat-ie het mannetje is en loopt ook zo rond. Denkt ook dat-ie drugs aan kan. Mooi voorbeeldje van een zelfoverschattend ventje dat de verleidingen van de grote stad niet kan weerstaan.quote:Op maandag 9 mei 2005 13:33 schreef gr8w8 het volgende:
[..]
Ik vond het gewoon een waardeloze anekdote. Gast gaat naar Amsterdam omdat hij zo in de drugs zit, maar blijkbaar werd hij overstelpt door de toevoer aldaar dus? Nee, echt iets om trots op te zijn idd.
Sterker: het zijn er wel 1 miljoen als je alle aangrenzende gemeentes bij elkaar optelt. Dat verschilt idd van de kakmadam uit zuid of amstelveen t/m sjonnie die nog bij zijn moeder en zijn 3 pittbulls woont in noord...quote:Op maandag 9 mei 2005 13:36 schreef Rahja het volgende:
Ik vind het schattig om te zien dat mensen die niet in Amsterdam wonen het allemaal zo goed weten, mensen die niet verder gekomen zijn dan het Leidseplein & de Kalverstraat. Maar het moet idd bij je passen & wat betreft de mensen die er wonen, het zijn er 700 duizend, dus om nou iedereen of het grootste gedeelte over 1 kam te scheren...
Ja, dat zijn die gasten die het gestolen-fietsen-circuit in gang houden, omdat ze denken dat het een toeristische attractie is die nu eenmaal hoort bij het studeren in Amsterdam: rijden op een gestolen fiets. Daarom staan die Junks altijd op het spui en bij de oudemanhuispoort met de van echte Amsterdammers gestolen fietsen.quote:Op maandag 9 mei 2005 13:22 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Of van die stumperds uit het gooi die idd denken dat het een must is om tijdens je studie in Amsterdam te vertoeven en dan nog blijven hangen als arrogante zeikerd. Gelukkig komen ze meestal geconcentreerd in bepaalde buurten voor waar ik niet kom (voetboogsteeg enzo). En meestal donderen ze na verloop van tijd weer op naar t gooi met de kids
Ja, beetje jammer inderdaad. Ik ben ook van een klein dropje in Drenthe naar Amsterdam verhuisd en voel me prima hier. Hier ligt ook zeker meer drugs voorhanden, maar ik gebruik recreatief en het is helemaal topquote:Op maandag 9 mei 2005 13:38 schreef Doc het volgende:
[..]
Nope. Gast gaat naarAmsterdam. Denkt dat-ie het mannetje is en loopt ook zo rond. Denkt ook dat-ie drugs aan kan. Mooi voorbeeldje van een zelfoverschattend ventje dat de verleidingen van de grote stad niet kan weerstaan.
quote:Op maandag 9 mei 2005 13:57 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Sterker: het zijn er wel 1 miljoen als je alle aangrenzende gemeentes bij elkaar optelt. Dat verschilt idd van de kakmadam uit zuid of amstelveen t/m sjonnie die nog bij zijn moeder en zijn 3 pittbulls woont in noord...
Keuze heb je elders net zo goed, wat een kulargument. Je gaat niet in op concrete zaken. Het is maar waar je naar op zoek bent.quote:Op maandag 9 mei 2005 11:42 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Je hebt keuze in Amsterdam, elders niet
En jij draait de zaken behoorlijk om, boeren en provincialen die afgunstig zijn tov. die grote stad die ze niet snappen lopen altijd te kankeren op Amsterdam, daarop reageert de amsterdammer dus minzaam met de term 'provincialen' (wat ze ook zijn).
Amsterdammers hebben namelijk verder volstrekt niet de behoefte om zich met de boeren en buitenlui te bemoeien, ze hebben gelukkig genoeg afleiding elders. Helaas voelen boeren en buitenlui zich wel genoodzaakt regelmatig Amsterdam te bestormen (koninginnedag bv.) omdat het in Almelo niet meer uit te houden is
het is gewoon achterlijk een "echte" fiets te kopen in Amsterdam. Je bent hem in no time kwijt. Dan is het beter voor een tientje een fiets op koningsplein te kopen en daar plezier van te hebben. Wordt die gejat? Geen punt, je koopt gewoon een nieuwe.quote:Op maandag 9 mei 2005 14:22 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Ja, dat zijn die gasten die het gestolen-fietsen-circuit in gang houden, omdat ze denken dat het een toeristische attractie is die nu eenmaal hoort bij het studeren in Amsterdam: rijden op een gestolen fiets. Daarom staan die Junks altijd op het spui en bij de oudemanhuispoort met de van echte Amsterdammers gestolen fietsen.
Zonder die hoerige kutstudenten van buiten was er voor junks geen enkele markt meer voor gestolen fietsen. Nekschot voor elke kutstudent die een gestolen fiets koopt, wat mij betreft.
Zijn toch altijd die JOVD-ers die lullen over zero-tolerance die de grootafnemers zijn van de fietsenjunks.
Hehe, dat is eruit. Opgelucht, Roquefort?![]()
quote:Op maandag 9 mei 2005 19:05 schreef boskov het volgende:
[..]
het is gewoon achterlijk een "echte" fiets te kopen in Amsterdam. Je bent hem in no time kwijt. Dan is het beter voor een tientje een fiets op koningsplein te kopen en daar plezier van te hebben. Wordt die gejat? Geen punt, je koopt gewoon een nieuwe.
Waaruit kan je dan zoal kiezen in Noordbeemster en Oisterwoik?quote:Op maandag 9 mei 2005 18:32 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Keuze heb je elders net zo goed, wat een kulargument. Je gaat niet in op concrete zaken. Het is maar waar je naar op zoek bent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |