DVD burner en TiVo capabilities (klinkt als een PSX) ik ga er vanuit dat dit alleen in de premium versie komt.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 23:13 schreef Roi het volgende:
Hardware:-
* DVD burner
* tivo capabilities
* customization for your xbox (faceplates)
* wireless
* text messaging on XBL
* xbox live button on the controller that pops up a menu with live options
PSX anyone?quote:Op zaterdag 7 mei 2005 23:53 schreef Cerbie het volgende:
Het ziet er ook meer uit als een apparaat zoals een videorecorder, dvdspeler/recorder dan een console, een dvdrecorder met als extra functionaliteit spelletjes spelen zeg maar.
Dat geeft me ook het idee dat ze echt op een volwassen doelgroep mikken, 20/30+
Wel een lelijk homecinema apparaat trouwens. En de mensen die zeggen dat het uiterlijk er niet toe doet: dan is een pimpelpaarse console in de vorm van een drol vast ook niet erg?
Ik vind hem ook wel mooiquote:Op zaterdag 7 mei 2005 23:57 schreef P-Style het volgende:
Ik snap eigenlijk niet dat zoveel lui hier 'm zo lelijk vinden. Ik (iemand die de ouwe xbox oerlelijk vind) vind 'm er eigenlijk best aardig uitzien hoor!Een stuk stijlvoller, eleganter en volwassener dan hun vorige console.
Ik denk dat we nu wel met zekerheid kunnen zeggen dat de controllers tòch draadloos zijn (ikzelf had dit niet verwacht) en dat ze voor een groot deel gebaseerd zijn op de huidige xbox controllers. Ik ben benieuwd hoe zwaar die dingen gaan worden en of ze een beetje handzaam zijn.
De Xbox is sowieso geen mooi apparaat en heb hier de crystal staanquote:Op zondag 8 mei 2005 00:00 schreef MMaRsu het volgende:
Vind je hem ook mooier dan de crystal clear Xbox?
Perfect dark had 50+ guns.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 23:13 schreef Roi het volgende:The Games :-
Perfect Dark Zero
* Playable
* 22 weapons, able to import your own body
* you can fly with a jetpack on the map
* counter strike feel
* invisibilty gun
* strapped to wall gun - shots people when they walked by.
quote:* counter strike feel
* invisibilty gun
Werd pas gemaakt nadat Ome Bill gerept had over de toekomstplannen van het bedrijfquote:
Je moet er met een WMC-PC kunnen communiceren, net als het WMC-uitbreidingssetje voor de 1e xbox in the states of A. (hier nooit uitgekomen, maar in het kort komt het erop neer dat je gewoon mediafiles van je PC in de Xbox kon opzoeken en afspelen)quote:Op zondag 8 mei 2005 01:13 schreef Cerbie het volgende:
Ik denk trouwens dat het ding Windows Media Center gaat bevatten, vanwege het WMC vlaggetje/logo op de afstandsbediening
Spyware is niet direct effectief op een Xbox...quote:Op zondag 8 mei 2005 01:18 schreef PandorasBox het volgende:
Dat denk ik ook.
Internet + Windows software= spyware installeren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |