Gatverquote:Op maandag 2 mei 2005 21:52 schreef Conflict het volgende:
Maar goed, twee weken later zat alles verstopt, blijkt dat die kerel me van het riool afgesloten had. Ik ben zelf maar wat gaan graven in de tuin, zaag een pijp door en zie zo 2 weken pies, poep en afvaolwater mijn tuin in lopen
Of denken dat je de stroom er afgehaald hebt, maar de verkeerde automaat genomen.quote:Op maandag 2 mei 2005 10:36 schreef Tinkerbell het volgende:
Denken dat je wel ff een stopkontakt kan fixen en niet de stroom eraf halen.
![]()
Isniegoe! Schakelen altijd op de fasedraad!! Alleen, bij een stekker-tijdschakelaar heb je niet altijd garantie dat je inderdaad in de fase zit.quote:Op maandag 2 mei 2005 11:45 schreef TimberWolf het volgende:
Tip van Flip: Tijdschakelaar schakelen de 0 draad, niet de stroomvoerende draad. Ergo: Bij tijdschakelaar uit staat er nog steeds stroom op het circuit.
Dat bedoelde ik te zeggen idd. Er was ergens een s weggevallen bij tijdschakelaarsquote:Op maandag 2 mei 2005 22:06 schreef NT-T.BartMan het volgende:
Isniegoe! Schakelen altijd op de fasedraad!! Alleen, bij een stekker-tijdschakelaar heb je niet altijd garantie dat je inderdaad in de fase zit.
quote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:43 schreef dunc het volgende:
Hangmat ophangen tussen 2 muren. Gaan liggen, valt een van de 2 muren half om (heel groot stuk er uit). Leve oude amsterdamse woningen.
quote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:43 schreef dunc het volgende:
Even met het lampje nog aangesloten testen of de stroom nog aan stond. Daarna op je lichtschakelaar zetten welke stand aan en uit is. Onfeilbaar... totdat je een hotelschakeling hebt.
Niet meer zeker weten of de stroom uit staat, dus de twee draadeindes even tegen het aluminium trapje (waar je zelf op staat) aan houden. 50% kansHelaas de verkeerde 50....
quote:
Die laatste zin komt me bekend voor.quote:
Dat doet me aan Mister Bean denken die zijn vloertje ging schilderenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 14:47 schreef kleinmeiske het volgende:
Buurman dacht even snel een extra kamertje erbij te fabrieken door een wandje te plaatsen. Helaas voor hem lag al het gereedschap aan de ene kant van het muurtje, alsmede de uitgang van de kamer. Buurman zat aan de andere kant. We hebben maar een ladder tegen het huis gezet en 'm via het raam geëvacueerd.
Buurman is op wel meer fronten niet helemaal lekker![]()
Oei, wat herkenbaar, zodra ik begin te fluiten kan je er op wachten dat het raam opengaat en een stuk gereedschap of een onderdeel aan vlieglessen gaat beginnen...quote:Op dinsdag 3 mei 2005 14:36 schreef Dirkh het volgende:
Op het moment dat ik begin te fluiten weten ze dat ze de kamer uit moeten. Ik kan er niks aan doen, het gaat vanzelf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |