Als je de hele geschiedenis kent van het Srebrenicadebakel, dan zou je niet zo praten als je nu doet.quote:Op donderdag 28 april 2005 19:01 schreef Oosthoek het volgende:
Tegenwoordig, telkens weer, leg ik een verband tussen de verschijning van een militair uniform en de beelden van het feestje wat 'onze helden' gaven toen ze Srebrenica uit waren. Ik heb dan ook niet zo'n hoge pet meer op van de hedendaagse idioot die zich soldaat noemt.
Is dat met of zonder?quote:Op donderdag 28 april 2005 22:04 schreef Dementor het volgende:
De vijand is verslagen en we hebben al 60 jaar geen oorlog in eigen land gehad.
Dus het heeft wel effect in combinatie met andere ontwikkelingen.
Irak heeft een goede toekomst voor zich, hopelijk benut men daar de kansen.
Alsof ze dat doen in het legerquote:Op vrijdag 29 april 2005 00:09 schreef DrDentz het volgende:
het is niet nodig ofzo, tis gewoon handig om die leipe gasten van de straat te houden
zet ze in irak of een of andere oorlogsgebied, want die agressie moet er toch op een of andere manier uit
Juistquote:Op donderdag 28 april 2005 19:04 schreef keijz het volgende:
Onze jongens zetten zich in voor de goeie zaak! en dat is okay!
tsja waar denk je anders waar die missies naar Afghanistan voor bedoeld zijnquote:Op vrijdag 29 april 2005 09:16 schreef Maikuuul het volgende:
[..]
Alsof ze dat doen in het legerleipe gasten ergens droplpen
Hou je bek joh laffe hond ! hier kan ik nou zo boos om worden echt ! fuck jouw ga zelf maar eens wat doen met je luie reet !quote:Op donderdag 28 april 2005 19:01 schreef Oosthoek het volgende:
Tegenwoordig, telkens weer, leg ik een verband tussen de verschijning van een militair uniform en de beelden van het feestje wat 'onze helden' gaven toen ze Srebrenica uit waren. Ik heb dan ook niet zo'n hoge pet meer op van de hedendaagse idioot die zich soldaat noemt.
Je bedoelt het Nederlandse leger wat na 3 dagen grebbeberg met een witte vlag wapperde?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 19:30 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Hou je bek joh laffe hond ! hier kan ik nou zo boos om worden echt ! fuck jouw ga zelf maar eens wat doen met je luie reet !
Zonder het leger liep jij je games nu in het duits te instaleren ja !
Ze probeerde het ! en daar gaat het om ... stelletje lafbekken hier ... ga zelf maar eens naar afghanistan of irak .. Hulde aan de soldaten !quote:Op woensdag 22 augustus 2007 19:33 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Je bedoelt het Nederlandse leger wat na 3 dagen grebbeberg met een witte vlag wapperde?
Do or don't there is no try ( vrij naar Joda).quote:Op woensdag 22 augustus 2007 19:48 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Ze probeerde het ! en daar gaat het om ... stelletje lafbekken hier ... ga zelf maar eens naar afghanistan of irak .. Hulde aan de soldaten !
De beelden van feestende militairen na de slachting in srebrenica zijn een enorme schande in de Nederlandse geschiedenis. De hele wereld kon zien dat ons leger liever feestvierde (ergo: de ogen sloot) dan stil te staan bij de situatie. Ik begrijp goed dat het in die situatie lastig was om de boel te verdedigen, maar om daarna maar een partij te bouwen is een schande van het grootste formaat. Als ik daaraan denk en mij het hoofd van Karremans voorstel die proostend met Mladic een borrel drinkt op de 'overdracht', dan rest mij weinig respect.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 19:30 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Hou je bek joh laffe hond ! hier kan ik nou zo boos om worden echt ! fuck jouw ga zelf maar eens wat doen met je luie reet !
Zonder het leger liep jij je games nu in het duits te instaleren ja !
voelen ze zich ook vereerdquote:Op donderdag 28 april 2005 18:27 schreef Maikuuul het volgende:
oooohhh, wat heb ik daar een hekel aan als een nieuwspresentator dat zegt tegen militairen die uitgezonden zijn naar een landNet of het jongens zijn die iedereen heel goed kent, en of ze van ons zijn, dat we ze kunnen vasthouden
![]()
Ga AUB dood nieuwspresentator.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |