FOK!forum / Werk, Geldzaken, Recht en de Beurs / Vraag salarisstrook
Rinkawoensdag 27 april 2005 @ 10:55
Omdat mijn loon wel erg laag was deze maand heb ik mijn salarisstrook eens onder de loep genomen (van wat ik ervan snap).

Bij de inhoudingen, wordt naast Premie ZFW en WW ook ingehouden:
Loonheffing Bijz. B. 41,95% over X bedrag
Loonheffing Dag Tabel, 30,12% over X bedrag.

Die loonheffing Dag Tabel komt ook op andere stroken voor, maar die looheffing Bijz. B. niet, die zie ik nu voor het eerst dit jaar (staat wel op salarisstrook december, maar dat heeft misschien te maken omdat dat laatste strook vh jaar is ofzo??).
Ik heb dan ook geen flauw idee of dit wel klopt, want ik heb nu echt behoorlijk wat geld minder en vraag me dus af wat die Loonheffing Bijz. B inhoudt???
Mijn werk al gebeld , maar die snappen er zelf ook niets van en word van kastje naar de muur gestuurd.
dribbel79woensdag 27 april 2005 @ 10:57
is het geen 13e maand of (eindejaars) bonus die zwaarder belast wordt?
Heb je dingen uitbetaald gekregen die er anders niet bijzitten??
bonkewoensdag 27 april 2005 @ 10:58
de boekhouder op je werk hoort dat gewoon te weten
ik snap ook niks van mijn loonstrookje btw
Rinkawoensdag 27 april 2005 @ 11:02
Nee, geen bonus oid gehad, gewoon salaris.
Op mijn werk snappen ze zelf ook niets van die strook.
Boekhouder die ik zelf heb vanmorgen gebeld, en die is dus met vakantie.
GreatWhiteSilencewoensdag 27 april 2005 @ 11:06
Dan hebben ze misschien een fout gemaakt? Toch maar weer bellen en vragen naar wie de salarissen gedaan heeft, misschien wordt het gedaan door een ander bedrijf?
tes_shavonwoensdag 27 april 2005 @ 11:18
De boekhouder op vakantie?

Eén keer raden waarvan die dat doet....
Deetchwoensdag 27 april 2005 @ 11:19
Vakantiegeld?
bonkewoensdag 27 april 2005 @ 11:21
quote:
Op woensdag 27 april 2005 11:19 schreef Deetch het volgende:
Vakantiegeld?
misschien is dat het wel en heb je gewoonje vakantiegeld gehad
dan halen ze zon 50 % van je normale salaris af en dat is dan ongeveer je vakantiegeld
Rinkawoensdag 27 april 2005 @ 11:23
quote:
Op woensdag 27 april 2005 11:18 schreef tes_shavon het volgende:
De boekhouder op vakantie?

Eén keer raden waarvan die dat doet....
Hehe... nee dat is mijn boekhouder, voor wat privezaken zeg maar, die is met vakantie (dus ook een beetje van mijn geld ja...).
heb geen vakantiegeld ofzo gehad, want opgebouwd vakantiegeld staat gewoon vermeld
happyme28woensdag 27 april 2005 @ 12:24
Loonheffing Bijz.B is inderdaad bijzonder tarief, dus dat moet uitbetaling Overwerk, Vakantieuren c.q. dagen danwel geld, Bonus oid.

Het is in ieder geval bijzonder tarief, dus als je niets anders dan andere maanden hebt gewerkt, dan moet het een fout zijn lijkt me.
kenzwoensdag 27 april 2005 @ 12:34
quote:
Op woensdag 27 april 2005 10:55 schreef Rinka het volgende:

Loonheffing Bijz. B. 41,95% over X bedrag
Die loonheffing is het belastingtarief van de tweede schijf volgens mij. Dat betekent dat je over alles wat je bovenop je normale salaris ontvangt, 41,95% belasting betaalt. Op zich lijkt me dat een vrij normale situatie. Alleen heb je deze keer dus iets extra's ontvangen, want anders stond het er blijkbaar niet op . Is dat ook zo? Lijkt me niet zo'n groot probleem, toch?