ach guttegut, hij moet ook weer proberen aan te tonen dat toyota meer vermogen heeft......quote:Op donderdag 28 april 2005 00:39 schreef Tommy_Kuklinski het volgende:
[..]
pardon
Lijkt me wat weinig.
Een Toyota 1.6 heeft standaard al 85 kw (Carina E b.v.) Sterker nog een '86 Camry 2.0 heeft al 92 kw, dus ik vind het opzich wel tegenvallen.
DIt is overigens niet (echt) belangrijk, het viel me gewoon op.
het maximale vermogen gebruikje alleen op de snelweg in Duitslandquote:Op donderdag 28 april 2005 00:15 schreef Tommy_Kuklinski het volgende:
[..]
Heeft zo'n 2 liter hok van VW maar 85 kw?
Jazeker wel.quote:Op woensdag 27 april 2005 17:17 schreef Rocco_jr het volgende:
Dank voor uw reacties!
Ik ga toch maar even verder zoeken naar een New Beetle of een andere mooi Audi, max. 13.500. Is hier uberhaupt wel een betrouwbare Audi A6 voor te vinden?
nietquote:Op donderdag 28 april 2005 02:09 schreef ThaFreak het volgende:
[..]
ach guttegut, hij moet ook weer proberen aan te tonen dat toyota meer vermogen heeft......![]()
Dat is idd het voordeel van een motor met meer cc's maar vergelijk dan een 2 liter van een willekeurig merk met deze VW motorquote:Op donderdag 28 april 2005 08:05 schreef GiSH het volgende:
[..]
het maximale vermogen gebruikje alleen op de snelweg in Duitsland![]()
daar tegen heeft de 2.0 van VW al zijn maximale koppel bereikt, (wat overgens 20 NM meer is als de 1.6 van Toyota) in helft van de toeren die Toyota nodig heeft.
Hahahah! Dat is mijn moeders kleur beetle, zelfde motor, alleen dan met mooie velgen (geen bling bling hoor! ) 6 spaaks, 16 inchquote:Op donderdag 28 april 2005 08:57 schreef Pluseight het volgende:
Voor de belangstellenden toch nog even de link:
http://www.autotrack.nl/owa_dima/owa/att_occlist.details?p_spr_id=11382671&o_id=2002209&p_type_lijst=RL
om een verkoop zin van smart te gebruiken.. gemiddeld zit er in Nederland 1,2 personen in een auto. Smart Biedt 0,8 meer.quote:Op donderdag 28 april 2005 22:04 schreef Repeat het volgende:
Die beetle zou ik je niet aanraden. Hij ziet er leuk uit, maar is klein, door die rare daklijn, en ik vind hem idd ook wel stug rijden. En Achterin zitten kan je ook wel vergeten, want er is totaal geen hoofdruimte. En hij lust ook wel wat benzine.
Dikke bullshit.quote:Op donderdag 28 april 2005 01:30 schreef PNG het volgende:
Carina E blaast alleen zijn koppakking der standaard uit. Noem je net ff die ene op, hoe krijg je voor elkaar...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |