welcome to my world.quote:
Uh uh uh baby, I already did, maar dat pakte verkeerd uit, het schelden (want argumenteren is er niet bij) werd alleen maar erger en toen kwam zelfs kastamamma-popie-jopie-moordwijf-Yvonne erbij die begon te mekkeren, waarna ik wist dat het puur een kwestie van bek houden en orders volgen is. Tja..... Nogmaals: dan maar zo.quote:Op maandag 25 april 2005 22:45 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Ssssttt, don't get him started!.
Gaan we met de bus heen en met een taxi-busje terug, want dat past anders nooitquote:Op maandag 25 april 2005 22:51 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Allemaal logeren op de hooizolder bij Ang3l!.
vuile NSB-er!quote:Op maandag 25 april 2005 22:53 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Uh uh uh baby, I already did, maar dat pakte verkeerd uit, het schelden (want argumenteren is er niet bij) werd alleen maar erger en toen kwam zelfs kastamamma-popie-jopie-moordwijf-Yvonne erbij die begon te mekkeren, waarna ik wist dat het puur een kwestie van bek houden en orders volgen is. Tja..... Nogmaals: dan maar zo.
Allemaal? gezellige drukte wordt dat danquote:Op maandag 25 april 2005 22:51 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Allemaal logeren op de hooizolder bij Ang3l!.
OrgieWe slapen bij Ang3l begreep ik.. op de hooizolderquote:Op maandag 25 april 2005 22:50 schreef Ryan_R het volgende:
Avond allemaal, lekker uitvergaderd.
4 mei? Ik wil ook![]()
quote:Op maandag 25 april 2005 22:52 schreef Excess_All het volgende:
[..]
hahah jij kieskeurige , foto is foto
De vraag is: wat?quote:Op maandag 25 april 2005 22:50 schreef Ryan_R het volgende:
Avond allemaal, lekker uitvergaderd.
4 mei? Ik wil ook![]()
Tis Inseau (quote:Op maandag 25 april 2005 22:55 schreef Jerruh het volgende:
beaverhausen, je bent het niet geworden!!!.
.
KUT! Gemist! Ik zit maar te kijken hoe Williams zijn wereldtitel verkwanseltquote:Op maandag 25 april 2005 22:53 schreef Weemz het volgende:
Zo... dat was vaag bij CSI...
Betaal jij?quote:Op maandag 25 april 2005 22:54 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Gaan we met de bus heen en met een taxi-busje terug, want dat past anders nooit
God.quote:Op maandag 25 april 2005 22:55 schreef Excess_All het volgende:
wie is yvonne eigenlijk
veel gehoord, geen idee wie het is
En Vlarp is al plannen aan het makenquote:Op maandag 25 april 2005 22:57 schreef Vlarp het volgende:
[..]
OrgieWe slapen bij Ang3l begreep ik.. op de hooizolder
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |