Hoe kan ik dat nagaan?quote:Op woensdag 20 april 2005 06:04 schreef 777bas777 het volgende:
Sommige MMC kaartjes zijn op een iets andere manier geformateerd waardoor Windows er niet mee om kan gaan.
Mogelijk zit daar het probleem in.
Dat is nou net het probleem... ik kan het kaartje niet vinden op de pc en dus ook niet formatteren.quote:Op woensdag 20 april 2005 06:06 schreef petre86 het volgende:
dus als ie leeg is eens formatteren
met cam of met pc..
Ik heb het gechecked, maar helaas.....quote:Op woensdag 20 april 2005 09:48 schreef tazmanian het volgende:
check effe met rechtermuis op deze computer en dan beheeren en dan schijfbeheer of tie toevallig niet de zelfde stations naam heeft (d , e ) dan een ander apparaat
Hij komt onder schijfbeheer ook helemaal niet voor? en in je foon ofzow werkt hij wel?quote:Op woensdag 20 april 2005 10:42 schreef Nihil het volgende:
[..]
Ik heb het gechecked, maar helaas.....
heb ik gedaan, maar maakt geen verschilquote:Op woensdag 20 april 2005 13:51 schreef petre86 het volgende:
druk de kaart eens in de pc en start de pc opnieuw op..
Bij de firma Apacer zijn geen drivers beschikbaar voor dit kaartje.quote:en anders.. ga naar de site van de fabriekant van de kaart.. misschien staan er drivers en/of tips..
mooi, nu weet ik wat het probleem is...quote:Op woensdag 20 april 2005 21:11 schreef fs180 het volgende:
hij heeft em geformat.. daar zit het probleem dus..
dat ben jij toch?quote:Op zondag 24 april 2005 11:41 schreef Remzz het volgende:
Ik heb de vorige eigenaar ff gemailt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |