In welke jaren was Prince op zijn hoogtepunt?
![]()
Ik kom uit 1985 en ken alle hits van MJ uit m'n hoofd. Ik wil niet zeggen dat ik 'n enorme fan ben, maar ik vind 't wel super muziek.
Prince zegt mij echter veel minder. Ik kom uit de stad, heb altijd 'n zeer diverse kennissenkring gehad, en kijk veel tv, maar echt, Prince zegt me bijna niks..
![]()
Ik zie nooit documentaires over deze man, op MTV en TMF is amper iets van hem te zien geweest de afgelopen jaren etc..
Waarom kan deze man dan toch vergeleken worden met Michael Jackson? En over de titel 'king of pop', zelfs al zou hij deze zichzelf hebben gegeven, als fans en journalisten en, nouja eigenlijk iedereen, die titel overneemt voor hem is 't gewoon terecht, lijkt me..
Ik heb diverse concerten gezien (op tv/dvd, weliswaar, maar toch) en bijna geen van de concerten die ik heb gezien kunnen die van MJ evenaren. De sfeer is gewoon geweldig, zelfs op tv, hij staat daar echt als een of andere God op dat podium... Dat deden de Spice Girls, de Backstreetboys en soortgelijken hem niet na hoor.. De enige die ik nu qua bekendheid en grootsheid in de buurt vind komen is Robbie Williams, maar daar zit ook nog steeds 'n flinke afstand tussen.