Ik mis van de postume albums alleen nog het zeldzame remixalbum van het producersduo "Heroin pimping monkeys" uit Reno, Nevada. Is een eenmalige persing geweest van 29,5 platen dus ik ben bang dat ik hem nooit te pakken zal krijgen.quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:16 schreef bartrid het volgende:
[..]
ook degene die postuum na z'n dood zijn uitgebracht?
die gaan voor heel veel geld op Ebay.quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:24 schreef bigshadow het volgende:
[..]
Ik mis van de postume albums alleen nog het zeldzame remixalbum van het producersduo "Heroin pimping monkeys" uit Reno, Nevada. Is een eenmalige persing geweest van 29,5 platen dus ik ben bang dat ik hem nooit te pakken zal krijgen.
Lijkt me een typische Dead can dance titel, maar is toch niet goedquote:Op dinsdag 12 april 2005 12:24 schreef bigshadow het volgende:
Nieuwe gok --> Dead can Dance - Tooth pain
Nevermindquote:Op dinsdag 12 april 2005 12:30 schreef TheSilentEnigma het volgende:
[..]
Lijkt me een typische Dead can dance titel, maar is toch niet goed
Hint: welke rappert zien we eigenlijk?
quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:45 schreef lubje25 het volgende:
Dead can Dance-Rakim
Neleos + 1quote:Op dinsdag 12 april 2005 12:58 schreef Neleos het volgende:
Grandmaster Flash??
quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:10 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Beastie Boys - Sound of Science
Wist dat het de boys waren, maar die titels he... verdorie... meer op gaan lettenquote:Op dinsdag 12 april 2005 13:10 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Beastie Boys - Sound of Science
dan hebben ze het op de hoes zeker verkeerd geschrevenquote:Op dinsdag 12 april 2005 13:13 schreef timbob het volgende:
is er geen RSS stream voor dit topic?
elke keer als er een nieuwe vraag is ben ik telaat.
deze wist ik natuurlijk wel
al is het eigenlijk
beastie boys anthology - The sound of silence
quote:Op dinsdag 12 april 2005 13:18 schreef lubje25 het volgende:
[..]
dan hebben ze het op de hoes zeker verkeerd geschreven![]()
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |