Ja, dat bedacht ik me ook wel, maar het zal dan wel meer van hem uitgaan, misschien heeft zij er wel geen zin in.quote:Op maandag 11 april 2005 10:59 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Zij kan hem toch ook bellen, aangezien zij zijn telefoonnummer heeft?
Als ze er geen zin in heeft, dan hoef je d'r sowieso niet te vinden.quote:Op maandag 11 april 2005 11:06 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Ja, dat bedacht ik me ook wel, maar het zal dan wel meer van hem uitgaan, misschien heeft zij er wel geen zin in.
Ben net ff wezen zoeken maar kon zo snel niets vinden.
Heeft die universiteit geen studentendatabase ofzo? Ik kon het zo snel niet vinden iig.
sorry ff verkeerd omschreven dan.... hij had haar telefoonnummer gekregen...en hij de zijne niet aan haar gegeven. Ze had gezegd: bel me maar een keer om nog eens wat af te spreken.quote:Op maandag 11 april 2005 10:59 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Zij kan hem toch ook bellen, aangezien zij zijn telefoonnummer heeft?
ja heb je helaas niks aan in de kroegquote:Op maandag 11 april 2005 11:17 schreef Decoy het volgende:
'Had ie nu maar een lamineer machine, nu 19,95 bij de Bruna'
had die maat van me gisteren ook al op zitten kijken... en ook op www.eetcafeolddutch.nl Maar helaas,....quote:Op maandag 11 april 2005 11:22 schreef Vodka_Lime het volgende:
maybe staat ze op 1 van de foto's die gemaakt zijn die avond in de "old dutch"
http://www.kroegenweb.nl/fotoboek.php?kroegnummer=10236&wat=showonderwerp&onderwerp=14041
suc6 ermee iedergeval
Nee...helaas niet...want als we haar zien.....dan is ze daar...maar dus tijden wel...en dan tijden weer nietquote:Op maandag 11 april 2005 11:39 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Je weet niet in welke gelegenheden ze nog meer uitgaat?
hehe en ja daarom baalt die ook zo...normaal heeft hij telefoon ook bij maar was deze vergeten deze avond...dus ja geluk bij een ongeluk zeg maarquote:Op maandag 11 april 2005 12:28 schreef Flyingdutchman het volgende:
Tsja ik hoop dat dit mij nooit overkomt...maar ik zet altijd een nummer gelijk in m'n telefoon, heb je toch een geringere kans om het kwijt te raken.
Maarja...als je het netjes brengt komende zaterdag dan moet het goedkomen toch? Niet zeggen dat je broek in de was zat natuurlijk
wie heeft het over Maarheeze? Ik had het over Vessem...ligt toch naar mijn mening een heel andere richting uitquote:Op maandag 11 april 2005 12:39 schreef stribe het volgende:
ik was maar wat aan het lullen, ik woon wel in de buurt van Maarheeze maar ken niemand die zo heet.
quote:Op maandag 11 april 2005 10:47 schreef pilske01 het volgende:
Een maat van me...
Er zijn altijd mensen die verhalen van andere in twijfel trekken helaas....En ja heb al een lief vriendinnetje....dus dit verhaal gaat echt over mijn maatquote:
Nou, vooruit dan maar.quote:Op maandag 11 april 2005 13:33 schreef pilske01 het volgende:
[..]
Er zijn altijd mensen die verhalen van andere in twijfel trekken helaas....En ja heb al een lief vriendinnetje....dus dit verhaal gaat echt over mijn maat
en hoe weet jij dat zo zeker....want volgens jouy profiel kom jij uit Wormer...enja ook dat ligt een "stukje" van Vessem af.....quote:Op maandag 11 april 2005 13:36 schreef BobRooney het volgende:
Die ken ik, das een goeie vriendin van me.... ik heb haar 06
###NR OOK WEGGEHAALD#### staat alleen nu uit..maar bellen zou ik zeggen
de omschrijving, het is haar precies...ze is 23 trouwens, ik probeer haar net te bellen voor je ..maar telefoon stond uit, dus bel nu zelf maarquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |