quote:HONDERDSTE COMPETITIETREFFER COCU
Phillip Cocu heeft zijn FC Den Bosch de honderdste competitietreffer uit zijn loopbaan gescoord. Na ruim een half uur spelen scoorde hij op aangeven van Jan Vennegoor of Hesselink.
De goal was zijn vijfde van de huidige competitie. Het totaal van zijn carrière - die hem in zeventien seizoenen bracht langs AZ, Vitesse, PSV en Barcelona - staat dus sinds zaterdagavond op honderd. Het meest productief was Cocu in zijn eerste jaar bij PSV en zijn eerste seizoen in Catalonië, toen tekende hij voor twaalf competitiedoelpunten.
Ik dacht dat het nog niet zeker was of ze dan de 25ste of de 26ste moesten spelenquote:9/4/2005 - Vluchten naar Milaan worden al geboekt
(Gepost door MP)
Bij de uitwedstrijd tegen Lyon in de kwartfinale van de Champions League werden er al hotels geboekt nog voordat de wedstrijdkaartjes in de verkoop gingen. Ondanks dat PSV nu nog niet eens zeker is van de halve finale, zijn er al veel supporters die alvast een vliegticket naar Milaan hebben geboekt. "Rond de wedstrijddatum op 26 april zijn er nog slechts vijf tot vijftien plaatsen per vlucht vrij", aldus de commercieel directeur van Ryanair in het Eindhovens Dagblad.
Het boeken is mogelijk omdat de speeldatum en de speelstad vanwege de Milanese derby al wel vastliggen. Gezien de enorme capaciteit van het San Siro / Guiseppe Meazza stadion moeten de Milanese clubs minimaal 4.300 kaarten beschikbaar stellen aan de bezoekende club. Het verleden heeft bovendien uitgewezen dat als de vraag het aanbod overtreft beide Milanese clubs genegen zijn om aanzienlijk meer kaarten beschikbaar te stellen.
Helaas voor je is deze dus blijkbaar al bekend.quote:Op zondag 10 april 2005 10:36 schreef DIJK het volgende:
[..]
Ik dacht dat het nog niet zeker was of ze dan de 25ste of de 26ste moesten spelen.
Mwah maakt niet uit, ik heb net ff m'n spaarrekening bekeken, en daar houdt het toch al op. Veel rekening en weinig spaar zeg maar.quote:Op zondag 10 april 2005 10:44 schreef Bos81 het volgende:
Helaas voor je is deze dus blijkbaar al bekend.
Typ foutquote:Op zondag 10 april 2005 12:04 schreef DeTolk het volgende:
Al ben ik Ajax-fan en hoor hier dus niet thuis, toch hoop ik van harte dat PSV de halve finale haalt EN kampioen wordt.......
Kunnen ze dan de komende 10 jaar op teren....
Is een goede basis voor volgend jaar
Wij zijn niet zoals jullie.quote:Op zondag 10 april 2005 12:04 schreef DeTolk het volgende:
Kunnen ze dan de komende 10 jaar op teren....
Vrijdag een bal schieten die er zaterdagavond invliegtquote:PSV met twee vingers in de neus langs Den Bosch
9/4/2005 21:20
Een idealere tegenstander in de aanloop naar de Champions League-return met Olympique Lyon had PSV zich nauwelijks kunnen wensen. FC Den Bosch was als een mak lam naar Eindhoven gekomen, waardoor de koploper zich nauwelijks moeite hoefde te getroosten, 3-0.
Voor het Eindhovense publiek was dat jammer, want dat kreeg een wedstrijd voorgeschoteld die nauwelijks het aanzien waard was. FC Den Bosch was eenvoudig te zwak en kon niet, terwijl PSV nauwelijks wilde en de handrem er bijna negentig minuten lang ophield.
De wedstrijd verliep dus eigenlijk precies zoals PSV-coach Guus Hiddink - die André Ooijer, Johann Vogel en Ji-Sung Park rust had gegund - dat voor ogen moet hebben gehad: met minimale inspanningen en zonder averij drie punten in de zak steken.
Dat lukte, door een treffer van Phillip Cocu voor de pauze (vrije trap mark van Bommel, verlengd door Jan Vennegoor of Hesselink), een afstandsschot van Wilfred Bouma (vrijdag uit stand vanaf een meter of 25) en Mark van Bommel in de tweede helft, 3-0. Het waren meteen de schaarse hoogtepunten van PSV-FC Den Bosch.
Is het ook niet maar als je een reisje boekt van de 25e tm de 27e zit je altijd goed,mits ze het halen natuurlijk.quote:Op zondag 10 april 2005 10:36 schreef DIJK het volgende:
[..]
Ik dacht dat het nog niet zeker was of ze dan de 25ste of de 26ste moesten spelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |