Tuurlijk wel.. hoort er een beetje bij.. maar goed..quote:
Na, dat wil je niet weten. Er zaten de nodige enge gedeeltes in de film, een jongen en meisje achter ons zaten al lief tegen elkaar aan, maar wat denk je, hier gebeurd dus niets.quote:Op donderdag 12 mei 2005 09:08 schreef avotar het volgende:
[..]
Tuurlijk wel.. hoort er een beetje bij.. maar goed..
hoe ging het bij jou...?
![]()
Waar moet het Fok-team klaar staan met het spandoek BMRSquote:Op woensdag 22 juni 2005 13:14 schreef BMRS het volgende:
Nja, nog een update:
-kheb op 2 juli met haar afgesproken
-kheb haar meegevraagd op 9 juli naar een feest
mja, in het bosquote:Op woensdag 22 juni 2005 18:06 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Waar moet het Fok-team klaar staan met het spandoek BMRS![]()
Misschien dat we kunnen helpen![]()
![]()
Neej...quote:Op maandag 5 september 2005 02:30 schreef RAILGUNNER het volgende:
Al gezoend?
kMag doordeweeks niet naar de biosquote:Op maandag 5 september 2005 02:56 schreef Herald het volgende:
ej BMRS ga je dinsdag mee naar de sneak?
quote:Op donderdag 8 september 2005 15:24 schreef BMRS het volgende:
[..]
Neej...![]()
![]()
Ik ben volgens mij veel te voorzichtig....
hehe droopyquote:
gewoon zoenen, dikke kans dat dat meisje ook al zit te denken "waarom zoent hij me niet". Ik zat de laatste keer ook te wachten tot zij het initatief nam, maar uiteindelijk moest ik het toch echt zelf doenquote:Op donderdag 8 september 2005 15:24 schreef BMRS het volgende:
Neej...![]()
![]()
Ik ben volgens mij veel te voorzichtig....
Straks is ze ook van niemand.quote:Op maandag 4 april 2005 23:26 schreef BMRS het volgende:
Vriendinnetje...Ze is wel een vriendinnetje van mij, maar nog niet >mijn<. Ze is nu van niemand.
Ik zit nu niet achter de computer waar een foto op staat, maar morgen vroeg kan ik eventueel wel even een foto posten. Ze ziet er niet echt heel jong uit, gewoon als iemand van 15 jaar. Maar er is dus geen verplichte controle vanaf 16 jaar?
Ja, maar zo bedoelde ik het ook niet hoor.quote:Op donderdag 8 september 2005 18:33 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Straks is ze ook van niemand.![]()
Als ze wat met je heeft gaat ze met je maar ze blijft van haarzelf![]()
Naja, ik ben dus bang, dat als ik het iniatief neem, dat je zo'n mep in je gezicht krijgt ofzo. Niet dat ik denk dat ik denk dat dat dan gebeurd, maar ja, dat denk ik dan gewoon. En ik ben denk ik ook bang om afgewezen te worden...quote:Op donderdag 8 september 2005 18:31 schreef Herald het volgende:
[..]
gewoon zoenen, dikke kans dat dat meisje ook al zit te denken "waarom zoent hij me niet". Ik zat de laatste keer ook te wachten tot zij het initatief nam, maar uiteindelijk moest ik het toch echt zelf doen
No guts nog glory..quote:Naja, ik ben dus bang, dat als ik het iniatief neem, dat je zo'n mep in je gezicht krijgt ofzo. Niet dat ik denk dat ik denk dat dat dan gebeurd, maar ja, dat denk ik dan gewoon. En ik ben denk ik ook bang om afgewezen te worden...
quote:
Dat klopt. Maar waar ik bang voor ben, is dat het dan verkeerd afloopt (ze wil geen verkering).quote:Op zaterdag 10 september 2005 16:26 schreef ozzietukker het volgende:
[..]Dat lijkt me duidelijk, als je niets onderneemt, dan gebeurd er ook niets... (geen overwinning)...
![]()
quote:Op zaterdag 10 september 2005 16:33 schreef BMRS het volgende:
Dat klopt. Maar waar ik bang voor ben, is dat het dan verkeerd afloopt (ze wil geen verkering).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |