In deze steeds harder wordende wereld zal het vaker voorkomen dat je in nare situatie belandt. Natuurlijk is elk mens het op een gegeven moment zat om over zich heen te laten lopen....en dan betekent het knokken!
Politie hoef je vaak niet meer op te rekenen, want die komen vaak een half uur telaat en dan lig je daar al 25 minuten half dood....in 5 minuten kan je flink verrot geslagen worden.
Ik dacht een topic te openen waarin we tips kunnen posten met smerige truukjes om je toch een beetje de overhand te kunnen geven...zeker handig voor mensen die niet zo sterk zijn of niet zo vaak matten.
Beetje serieuze tips graag..."uzi meenemen" etc. hebben we niks aan.
- Als je in een bar bent...je bierflesje kappot slaan op de tafel en steken maar.
- op het strand, handje vol zand en in z'n gezicht smijten, dan ziet ie niks meer.
- Mes meenemen is een optie natuurlijk, maar als je er niet mee overweg kan dan kan het in je nadeel werken.
- Trap in z'n noten, maar dan moet je het wel onverwachts doen en uiteraard zal hij wel lichtelijk verwachten dat je dat gaat proberen.
iemand nog goeie idee-en?
mvg. dvdk