Graag gedaan!quote:Op dinsdag 24 mei 2005 20:42 schreef merry77 het volgende:
Dank je wel voor die tip!!!
Daar had ik ze nooit gespot. Snel kijken of ik aan een kaart kan komen. Rotterdam zou nog wel te doen moeten zijn.
Heb ik voor niets dan ook nog een kaart voor London. Ah well, 2x Rilo Kiley in 1 week is cool.
[..]
Dat zat er wel een beetje in, aangezien ze het optreden in 013 ook al afgezegd haddenquote:
damn.... kasabian is cool....quote:Op dinsdag 7 juni 2005 21:03 schreef peaceman het volgende:
Arsenal vervangt Kasabian
We kunnen dus constateren dat de zwarte markt inderdaad op zijn gat is gegaan, kaarten gaan aardig onder de kostprijs weg op marktplaats.quote:Op vrijdag 22 april 2005 10:32 schreef Bayswater het volgende:
Nu hebben er waarschijnlijk veel handelaartjes met dollartekens via goformusic besteld. Als die worden verstuurd heb je kans dat de zwarte markt op zijn gat gaat. Duidelijk is dat het niet op een natuurlijke manier uitverkocht is geraakt.
Net goed, hun verdiende loon!quote:Op maandag 13 juni 2005 17:10 schreef Bayswater het volgende:
[..]
We kunnen dus constateren dat de zwarte markt inderdaad op zijn gat is gegaan, kaarten gaan aardig onder de kostprijs weg op marktplaats.
Was allang bij mij bekend (niet officieel ofzo), vreemd dus dat jij het niet wist (ik heb geeneens een camper, kun je nagaan)quote:Op maandag 13 juni 2005 17:25 schreef bonke het volgende:
voor de camperhouders onder ons
ze zijn niet meer toegestaan op werchter
ook aanhangers schijnen niet te mogen
asociaal beleid om dat pas na de ticketverkoop op de site te zetten
niet vreemd dus, dat hij dat niet wist.quote:Op maandag 13 juni 2005 17:28 schreef ioko het volgende:
[..]
Was allang bij mij bekend (niet officieel ofzo), vreemd dus dat jij het niet wist (ik heb geeneens een camper, kun je nagaan)
Het is ook niet netjes dat ze dat niet officieel bekend maken, maar op dit forum en andere plaatsen was het bekend dat de camper/caravan camping opgeheven zou worden. En zoals ik al zei, ik ben er niet speciaal naar op zoek gegaan.quote:Op maandag 13 juni 2005 17:32 schreef Laton het volgende:
[..]
niet vreemd dus, dat hij dat niet wist.
Weet ik ook allemaal ; maar ik kan me in m'n jonge jaren herinneren dat de weinige campers die er stonden haast altijd nederlands of duits waren , en met veelal overjaarse rocker als bezitters. Heb er op zich ook geen probleem mee ; maar misschien moet id loop vd jaren dat "gedoogbeleid" noodzakelijk gewijzigd worden. Er rijden nu wel misschien 20keer meer campers rond dan pakweg 15 jaar geleden.quote:Op maandag 13 juni 2005 20:44 schreef bonke het volgende:
het heet al een aantal jaren geen Torhout Werchter meer maar gewoon Rock Werchter
de nederlanders komen er ook al vanaf het begin
Rock Werchter is niet alleen maar voor jongeren bedoeld
veel mensen komen al jaren met een caravan of kamper
en het is NIET netjes dat ze het pas vermelden als alle kaarten al verkocht zijn
ps: heb jij ooit last gehad van tuig in kampers ??
pss: ik lig trouwens ook in een tentje maar ik heb totaal geen problemen met kampergangers
net als verleden jaar kunnen die gewoon op een eigen camping ( je betaald er ook meer voor )
Volgensmij ontkent de organisatie dit, maar ik heb ook een idee dat het er wel mee te maken heeft.quote:Op maandag 13 juni 2005 21:52 schreef Laton het volgende:
hmmm zou dat ant kamper beleid zijn ivm met dat steek incident vorig jaar? Dat was toch in een camper?
Dan heb je een hele andere mening over netjes: ik vind het niet netjes om iets te veranderen, zonder dat aan te geven. Als er bijvoorbeel het ene jaar wel bungalowtenten mogen staan, en het jaar erna niet, dan is het NETJES om dat aan te geven.quote:Op maandag 13 juni 2005 21:19 schreef misteriks het volgende:
[..]
Wel jammer ; maar "netjes" komt hier nergens kijken.
Zo'n opmerking irriteert me dan ook![]()
Er mag heel weinig, maar er kan heel veel, er stonden afgelopen jaar hele drive-in installaties (en nee, dat mocht ook niet). De controle was echt superslecht iig.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 00:35 schreef placebeau het volgende:
Die we'rchterorganisatie is verschrikkelijk. Naar het schijnt mogen radio's ook al niet op de camping. Ze hebben er blijkbaar schrik voor dat je je zou amuseren op de camping.
die campings zijn gewoon weilanden in de buurt..er wordt je iig geen strobreed in de weg gelegd...gewoon op en af met bakken drank en radio;s worden ook echt niet ingenomen.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 00:35 schreef placebeau het volgende:
Die we'rchterorganisatie is verschrikkelijk. Naar het schijnt mogen radio's ook al niet op de camping. Ze hebben er blijkbaar schrik voor dat je je zou amuseren op de camping.
Ga er maar vanuit dat de camping op woensdag avond al open gaat, dus als je zou willen kun je al eerder gaan.quote:Op dinsdag 14 juni 2005 14:39 schreef twentemeisje het volgende:
Wat is nu de openingstijd van de campings? Op de site staat vanaf 5u maar op mijn kaartje staat vanaf 8 uur als ik me niet vergis... (in ieder geval 's ochtends)...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |