quote:Op zondag 27 maart 2005 12:17 schreef UncleFunk het volgende:
Waarom ga je hier moeite voor doen joh. Gewoon laten stikken.![]()
Je zoent 1 keer met een meid en dan zegt ze dat ze met jou verder wilt ??quote:Op zondag 27 maart 2005 12:09 schreef flesh-unter het volgende:
Ik zit met een probleem..
Ik heb afgelopen woensdag met een vriendin van me gezoend die ik al een tijdje zag zitten. Na de zoen vertelde ze mij dat ze die zaterdag ervoor met een andere jongen had gezoend. Ik was kwaad en begreep niet waarom ze dit niet tegen me gezegd had.
Na veel gepraat en gehuil vertelde ze me dat ze eerst alles op een rijtje wilde zetten en met mij verder wilde en niet met die andere jongen.
Dat is een quote van Miranda uit 'Sex and the City'.quote:Op zondag 27 maart 2005 12:33 schreef KieWie het volgende:
She's just not that into you... zou Dr. Phil zeggen...
Dit belooft wat voor de toekomst in elk geval, mocht je toch met haar verdergaan. Het begint bij zoenen, het eindigt bij nuecken.quote:Op zondag 27 maart 2005 12:41 schreef Gekkenhuis_v het volgende:
Waarom ga je er nog met haar over praten?
Als ze je zoiets flikt ga je haar toch niet nog een kans geven.
Inderdaad, veel te zware termen, 'gebruikt' en 'met me verder'. In mijn wereld heet dat resp. 'lol gehad' en 'we zien wel'quote:Op zondag 27 maart 2005 12:46 schreef nietzman het volgende:
Dude.
Je hebt het over zoenen. Kom je uit Urk ofzo? Is het meteen een relatiebezegeling?
Het percentage meiden dat ik heb gezoend zonder dat er een relatie uit voortkwam is vrij groot.
Ja ben ik het mee eens opgekut met die hoerquote:Op zondag 27 maart 2005 12:11 schreef SuperWeber het volgende:
Ze eet blijkbaar van 2 walletjes...
Als ze zo zijn..
Dumpen lijkt mij... Ik zou het iig niet pikken!!
Hoer?quote:Op zondag 27 maart 2005 13:30 schreef _ELMaikel_ het volgende:
Ja ben ik het mee eens opgekut met die hoer![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |