Da's slechts een andere manier waarop nitraat in nitriet kan worden omgezet. Doet er verder niet aan af dat het een feit is dat nitraat onder invloed van warmte wordt omgezet in nitriet.quote:Op zaterdag 2 april 2005 01:13 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik las/hoorde van de week ergens dat het nitraat alleen in nietriet omgezet kan worden in aanwezigheid van bepaalde bacteriën die er in huis altijd zijn.
Bij meneer Hak wordt daarom alles "bacterie-arm" geblancheerd en ingevroren.
Tsja, het zal wel...
Ik ben ook erg benieuwd! Deze vraag heb ik een tijd geleden al gesteld, maar echt bevredigend antwoord was er niet. Ik vroeg het me af mbt de spinazielasagna van de AH...dat is niet even snel geblancheerd.quote:Op zaterdag 2 april 2005 00:07 schreef the_disheaver het volgende:
Zo, heb HAK ff een mailtje gestuurd:D Ben wel benieuwd eigenlijk...
Inmiddels antwoord gekregen, maar geheel niet bevredigend:quote:Op zaterdag 2 april 2005 06:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ben ook erg benieuwd! Deze vraag heb ik een tijd geleden al gesteld, maar echt bevredigend antwoord was er niet. Ik vroeg het me af mbt de spinazielasagna van de AH...dat is niet even snel geblancheerd.
Misschien is volgens de bovenstaande voedingswijzers links Spinazie niet schadelijk meer, maar alleen wanneer je het goed bewaard. En bij de HAK groente, hoeft dat niet. Zelfs een jaar houdbaar.quote:Geachte heer [snip],
Hiermee bedanken wij u voor uw reactie via onze internetsite.
Door ons productieproces en oogstsnelheid kan onze Hak Spinazie of Hak
Roomandijvie gewoon uit de pot verwarmd worden. Maar na 1 keer
opgewarmd te zijn wordt het afgeraden om het nogmaals op te warmen.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Met vriendelijke groet,
HAK B.V.
[snip]
Consumentenservice
Lijkt me handiger om het te koelen met koud water of dergelijk, koelkast gaat niet zo snel...quote:Op dinsdag 5 april 2005 21:12 schreef heaven7 het volgende:
Hmm, de quest ontkracht dit alles, als je het direct nadat je klaar bent met koken (en dus genoeg hebt opgeschept) in de koelkast zet (dus als het nog warm is) dan zou je het opnieuw kunnen op warmen.
Ik heb het ook niet verzonnen hoor, quote uit de quest.quote:Op dinsdag 5 april 2005 21:39 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
Lijkt me handiger om het te koelen met koud water of dergelijk, koelkast gaat niet zo snel...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |