Komt ie weer met Winston.quote:Op maandag 21 maart 2005 16:12 schreef mitt het volgende:
ik wil wel een naam roepen maar ik weet niet of dat nog mag van sommige mensen hier.
![]()
Dan verkopen we zijn goud en kunnen we gelijk weer nieuwe spelers kopenquote:Op maandag 21 maart 2005 16:12 schreef mitt het volgende:
ik wil wel een naam roepen maar ik weet niet of dat nog mag van sommige mensen hier.
![]()
quote:
Dat kan uitgesproken wordenquote:Op maandag 21 maart 2005 16:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Davids vond toendertijd dat Hiddink zijn hoofd eens uit het achterwerk van bepaalde spelers (lees Blind) moest halen...
Dat is misschien wel waar ja. Blind heeft toch tot 1999 gevoetbald?quote:Op maandag 21 maart 2005 16:13 schreef Suijk het volgende:
En in het NL elftal RayMania. En daar ligt ook de basis voor hun slechte relatie.
Daar zal nu geen sprake meer van zijn, getuige afgelopen zondag...quote:Op maandag 21 maart 2005 16:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Davids vond toendertijd dat Hiddink zijn hoofd eens uit het achterwerk van bepaalde spelers (lees Blind) moest halen...
quote:
"I pity the fool ..."quote:
Misschien lag daar de basis voor de 0-4 wel...quote:Op maandag 21 maart 2005 16:17 schreef Suijk het volgende:
[..]
Daar zal nu geen sprake meer van zijn, getuige afgelopen zondag...
quote:Maandag 21 maart - Nieuw supportershome op dezelfde locatie
(Verslaggever SV, Amsterdam, 12.19u GMT+01.00, AFC Ajax)
Het nieuwe supportershome gaat gebouwd worden op dezelfde locatie waar het oorspronkelijk home heeft gestaand. Dit maakte de club vanmorgen bekend in het vandaag uitgegeven persbericht over de jaarcijfers.
Verder blijkt het dat Ajax ervan uitgaat dat het contract met Maxwell en Hatem Trabelsi is verlengd, waardoor de club aan het eind van dit seizoen voor beide spelers een transfersom mag vragen.
Bovendien maakte de club binnenkort bekend wat het doet met de gehuurde talenten Sebastian Rusculleda, Gaston Sangoy en Filipe Kasmirski. Alledrie hebben ze nog geen grote indruk weten te maken.
Die zit toch in Cyprus nu?quote:
Yannis volgens mij.quote:Op maandag 21 maart 2005 16:22 schreef Robar het volgende:
Van welke "ervaren" spelers loopt het contract dit jaar af????
hehe, laat ik het even anders zeggen! Dit heb ik verkeerd geformuleerd!quote:
Misschien voetbalt Veldman ook nog welquote:Op maandag 21 maart 2005 16:24 schreef mitt het volgende:
Ferdi Vierklau en Jan van Halst maar proberen terug te halen dan.
Ik vond Rudy best een nuttige speler. En we hebben natuurlijk nog Demtsjenko en Kinkladze en voor in de spits Hosequote:
quote:Op maandag 21 maart 2005 08:55 schreef Againzender het volgende:
[..]
Kwam daar dat uiterst originele 'van bommel homofiel' vandaan?
nopquote:Op maandag 21 maart 2005 15:43 schreef jimjim1983 het volgende:
ik denk dat als we met 4 middenvelders gespeeld hadden het een stuk beter was gegaan.
Lobont moet blijven, Stekelenburg de grabbelaar heb ik echt weinig vertrouwen meer in, doe die dan maar wegquote:Op maandag 21 maart 2005 16:39 schreef Robar het volgende:
Van der Sar kan toch wel terugkomen??????
Kan hij Stekelenburg onder zijn hoede nemen.
Ik verwacht toch dat Lobont vertrekt, kan me niet voorstellen dat een keeper van het Roemeens nationaal elftal genoegen neemt met een rol als reserve!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |