Dit is niet alleen bij fok! hoor, tenminste bij mij niet. Bovendien is dat 'altijd' al een nadeel van FireFox geweest. (ik draai nog 1.0.1)quote:Op zaterdag 14 mei 2005 11:19 schreef -Dominator- het volgende:
Ik heb net 2 dagen Firefox 1.0.4 erop staan om het nog maar eens te proberen.
Maar als ik nu midden in een pagina sta en ik vernieuw de pagina begint hij weer
bovenaan.
Het is ook alleen maar bij fok!
Hoe kan ik dit verhelpen?
Dus dat kan ik niet veranderen dan?quote:Op zaterdag 14 mei 2005 11:40 schreef Tackleberry het volgende:
[..]
Dit is niet alleen bij fok! hoor, tenminste bij mij niet. Bovendien is dat 'altijd' al een nadeel van FireFox geweest. (ik draai nog 1.0.1)
Nee da's een bug die al vaak gepost is op de website aldaar maar er is nog niks aan gedaanquote:Op zaterdag 14 mei 2005 13:57 schreef -Dominator- het volgende:
[..]
Dus dat kan ik niet veranderen dan?
Nou dan ga ik maar weer vrolijk verder met IE.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 18:05 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Nee da's een bug die al vaak gepost is op de website aldaar maar er is nog niks aan gedaan
Dat met die sites ligt niet aan FF maar aan de devvers dus als je iemand af wil schieten ben je bij FF aan het verkeeerde adres. En tsja ik gebruik FF ivm de grote mate van veiligheid die er nu inzit. Sommige mensen geven meer om lay-out dan om veiligheid. Je moet het helemaal zelf weten natuurlijkquote:Op zaterdag 14 mei 2005 18:18 schreef -Dominator- het volgende:
[..]
Nou dan ga ik maar weer vrolijk verder met IE.
Ik had het een half jaartje geleden al eens geprobeerd maar teveel
sites geeft firefox niet goed weer.
Daarom snap ik ook niet dat zoveel mensen het zo'n goede browser vinden.
Ik vind het nog steeds ronduit een baggerbrowser.
Veel plezier met IE verder...quote:Op zaterdag 14 mei 2005 18:18 schreef -Dominator- het volgende:
[..]
Nou dan ga ik maar weer vrolijk verder met IE.
Ik had het een half jaartje geleden al eens geprobeerd maar teveel
sites geeft firefox niet goed weer.
Daarom snap ik ook niet dat zoveel mensen het zo'n goede browser vinden.
Ik vind het nog steeds ronduit een baggerbrowser.
Kijk eens in het helpbestand onder Saving Informationquote:Op dinsdag 17 mei 2005 16:00 schreef SHERMAN het volgende:
Ik zoek een extensie als DownThemAll alleen dan met meer filters. En dan niet op extensie gericht maar op url gericht. Ik rip geregeld pagina's leeg op fora en zoals op FOK! selecteerd dan ook alle avaters en smiley's automatisch, en lui als ik ben vind ik dat een beetje zonde om allemaal weer te deselecteren. Iemand dus een idee?
View>>>Toolbars en dan het vinkje voor Web Developer weghalenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 16:45 schreef onderjas het volgende:
Met Web Developer krijg je er een balk bij, de opties in het progamma zijn handig maar ik wil die balk niet, kan ik die op een of andere manier verwijderen?
Dat gedoe onderin bedoel je?quote:Op zondag 29 mei 2005 19:41 schreef onderjas het volgende:
Mijn firefox doet raar, ik heb een balk en ik snap niet waar die vandaan komt. Hier een printscreen:
[afbeelding]<div style="width: 576px;" class="resizewarning">Deze afbeelding is 1280 * 1024 pixels groot. Het is voor veel gebruikers vervelend als je zulke grote plaatjes post. Maak je plaatje daarom wat kleiner om van deze melding af te komen. Kijk in de <a href="http://forum.fok.nl/topic/372127/2/1" onclick="window.open(this.href);return false">FAQ</a> als je niet weet hoe dat moet.</div>
goedzo jij doet ook mee aan whatpulsequote:Op zondag 29 mei 2005 19:41 schreef onderjas het volgende:
Mijn firefox doet raar, ik heb een balk en ik snap niet waar die vandaan komt. Hier een printscreen:
[afbeelding]
Ik block vervelende .js-jes altijd via Adblock....quote:Op maandag 30 mei 2005 14:12 schreef cyberstalker het volgende:
Ongelooflijk dat de NoScript extensie hier nog niet genoemd is.
NoScript is zonder enige twijfel de beste extensie die ik ooit tegen ben gekomen. Je kunt eenvoudig javascript toestaan/niet toestaan per domein. Dat is iets wat ik al meer dan een jaar in Firefox mis.
Ohja, de link natuurlijk nog: https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?application=firefox&category=Popular&numpg=10&id=722
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |