sorry, ik doe geen hardstyle met een "beat" en een herkenbaar melodietje..quote:Op zondag 27 februari 2005 23:52 schreef baNEEL het volgende:
het is leeg, het mist heel wat, misschien een beat ja, zou kunnen..
er zit ook niets herkenbaars in. er is niet iets wat er heerlijk uitspringt..
Met die beat bedoelde ik zeker niet perse een snoeiharde dreun maar meer een groove die je pakt. Die verwachtte ik wel in de eerste minuut, het had zeg maar de belofte in zich van een lekkere groove die zou inzetten maar die belofte werd niet ingelost. En dat bedoelde ik met die spanningsboog die niet klopt.quote:Op maandag 28 februari 2005 00:14 schreef NielsTriple het volgende:
[..]
sorry, ik doe geen hardstyle met een "beat" en een herkenbaar melodietje..
Hoezo specifieker?quote:Op maandag 28 februari 2005 00:30 schreef NielsTriple het volgende:
beat is beat... iets specifieker had je wel mogen zijn dan
Nee, want het ging mij niet om een specifieke beat, maar gewoon om een "lekkere beat", een groove. Hoe dat ingevuld moet worden, tja, dat kan op zoveel manieren, als ik specifieker had willen zijn had ik zelf een voorbeeld moeten maken met mijn invulling, maar het is jouw nummer. Jij komt ook meteen met termen als hardstyle aanzetten, en zo specifiek bedoelde ik het dus al niet. Stijlen zeggen me sowieso weinig, het gaat mij er om of het lekker klinkt, niet onder welke stijl het valt.quote:Op maandag 28 februari 2005 00:50 schreef NielsTriple het volgende:
joh?
dan kan je toch idd beter iets specifieker zijn?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |