Dank je!!quote:Op donderdag 5 mei 2005 19:19 schreef schatje het volgende:
Annemiek78 en Martijn_77, veel sterkte voor jullie beide. Dat je uiteindelijk weer snel op de been mag zijn.
Marfan is geen symptoom, maar een ziekte waarbij een aneurysma veel voorkomt. Meestal is er dus eerst Marfan, en DAN wordt er o.a. een aneurysma gevonden.quote:Op maandag 9 mei 2005 15:24 schreef HAT-W het volgende:
In ieder geval veel sterkte gewenst.
Is er bij de specialist het woord "marfan" al genoemd.
Dit geldt alleen als je lang en mager bent, want dat iz bijvoorbeeld 1 van de symptomen.
Hey Annemiek,quote:Op donderdag 5 mei 2005 19:30 schreef Annemiek78 het volgende:
Hoop dat het me allemaal mee zel vallen.
Ben gewoon het bangste voor de pijn en de eerste tijd erna.
Hoe zal ik me voelen?
Ja, dit is genoemd maar meer als voorbeeld wanneer het ook veel voorkomt.quote:Op maandag 9 mei 2005 15:24 schreef HAT-W het volgende:
Is er bij de specialist het woord "marfan" al genoemd.
Jeetje dan zou ik me ook knap angstig voelen. Mijn aneurisma is "maar" 4.8 cm, maar mijn arts houd nu de richtlijn aan van 5.5 cm. voor een operatie. Ik heb alleen preventief al mogen kiezen voor de operatie vanwege een actieve kinderwens. (Met deze hartkwaal mag ik niet zwanger worden)quote:Op maandag 16 mei 2005 23:10 schreef mrinl het volgende:
Hoi Anemiek,
Ik weet niet hoe het nu is, maar 7 jaar geleden maakte men bij mij niet echt haast voor een operatie. En dat terwijl mijn aneurysma toen 5,5 centimeter was!
Ik heb toen zelf aangedrongen op operatie, omdat ik het gevoel had dat mijn leven stilstond. Ik kon nix, durfde nix met die granaat in mijn lijf waarvan niemand wist wanneer de pin eruit getrokken zou worden.
Maar zelfs met 5,5 centimeter was ik toen niet acuut, en maakte men niet echt haast.
Ik hoop dat dat tegenwoordig beter is. En zo niet: blijven aandringen!
Succes en sterkte!
Groetsels,
Sandra
Ja, dat is misschien ook wel zo. Maar toch. Als mijn cardioloog het risico gelijk goed had ingeschat hadden wij nu geen miskraam gehad, na een dure, emotionele, zware IVF behandeling.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 19:29 schreef tramplme het volgende:
we hebben allemaal 1 geluk en dat is dat ze het bij ons optijd ontdekt hebben en zijn ook veel jonge mensen die het helaas niet meer na kunnen vertellen laats ook weer iemand die ik ken heel jong het zelfde als ons had ie.maar pas ontdekt toen het te laat was. dan denk ik wat heb ik een goed beschermengel gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |