abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 10 april 2006 @ 13:20:12 #251
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_36819996
quote:
Op maandag 10 april 2006 13:18 schreef es70 het volgende:

[..]

Ik heb ook Maxalt voorgeschreven gekregen, maar ik durf het niet te nemen . Als één van de bijwerkingen staat er namelijk benauwdheid, en aangezien ik al astmatisch ben zit ik daar niet echt op te wachten . Vannacht weer een flinke aanval te verwerken gekregen, maar de Maxalt is toch na wat twijfelen weer het medicijnkastje in verdwenen... Ik ben er nog niet helemaal overheen, maar het ergste dreunen is (na behoorlijk wat Naproxen vannacht) gelukkig weg...
ik gebruik ook maxalt en word er vaak gruwelijk misselijk van
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
pi_36820481
quote:
Op maandag 10 april 2006 13:18 schreef es70 het volgende:

[..]

Ik heb ook Maxalt voorgeschreven gekregen, maar ik durf het niet te nemen . Als één van de bijwerkingen staat er namelijk benauwdheid, en aangezien ik al astmatisch ben zit ik daar niet echt op te wachten . Vannacht weer een flinke aanval te verwerken gekregen, maar de Maxalt is toch na wat twijfelen weer het medicijnkastje in verdwenen... Ik ben er nog niet helemaal overheen, maar het ergste dreunen is (na behoorlijk wat Naproxen vannacht) gelukkig weg...
De huisarts kent je asmatische verleden toch ook? Ga eens terug en overleg eens met hem.
Misschien kun je met hem afspreken om de eerste keer de pillen onder medische begeleiding in te nemen.

Niets nemen is nl ook geen oplossing!
  maandag 10 april 2006 @ 15:35:29 #253
92756 es70
Nee! Nu! Even! Niet!
pi_36824230
quote:
Op maandag 10 april 2006 13:35 schreef Oceanonix het volgende:

[..]

De huisarts kent je asmatische verleden toch ook? Ga eens terug en overleg eens met hem.
Misschien kun je met hem afspreken om de eerste keer de pillen onder medische begeleiding in te nemen.

Niets nemen is nl ook geen oplossing!
De volgende keer dat ik er ben zal ik dat ook zeker doen . Ik heb heel lang goed weg kunnen komen met de Naproxen, maar het begint erop te lijken dat dat niet meer afdoende werkt .
Vrijheid kun je niet eisen of afdwingen, maar op basis van vertrouwen kun je heel vrij zijn.
"The trouble with people is not that they don't know but that they know so much that ain't so."
pi_36832943
volgens mijn dokter heb ik migraine, het zou ook wel eens kunnen kloppen , kan wel gewoon tegen licht
EDIT: ik denk dat ik omgekeerde migraine heb, ik kan niet zonder licht, bij het minste geringste lichtloze moet er een lamp aan best moelijk vorig jaar, toen ik met een migrainepatient in de klas zat

[ Bericht 43% gewijzigd door Ubeydullah op 10-04-2006 20:04:32 ]
pi_36836610
quote:
Op maandag 10 april 2006 19:52 schreef Ubeydullah het volgende:
volgens mijn dokter heb ik migraine, het zou ook wel eens kunnen kloppen , kan wel gewoon tegen licht
EDIT: ik denk dat ik omgekeerde migraine heb, ik kan niet zonder licht, bij het minste geringste lichtloze moet er een lamp aan best moelijk vorig jaar, toen ik met een migrainepatient in de klas zat
je hoeft niet alle klachten te hebben, om het labeltje migraine opgeplakt te krijgen.
Maar misschien moet je wel gewoon een bril? Heb je dat al eens na laten kijken?
pi_36838218
quote:
Op maandag 10 april 2006 21:26 schreef Oceanonix het volgende:

[..]

je hoeft niet alle klachten te hebben, om het labeltje migraine opgeplakt te krijgen.
Maar misschien moet je wel gewoon een bril? Heb je dat al eens na laten kijken?
ik zie TE goed en ja ik heb soms wel last ervan van mijn migraine dus
pi_36840723
quote:
Op vrijdag 28 september 2001 23:15 schreef DuchessX het volgende:
Wie heeft er wel eens last van migraine? Dus niet gewoon hoofdpijn maar echt dood- en doodziek zijn? Welke bijverschijnselen heb je?
Sinds een jaar of 2 heb ik er erg last van, en het afgelopen half jaar erg regelmatig. Er zijn dagen dat ik geen licht kan zien, ik niet eens een trap af kan lopen, daar val ik dan toch zo af, ik heb geen honger, voel me heel erg misselijk, constant het gevoel dat ik moet overgeven.
Pas tijdens zo'n lekker dagje dat ik niets kon behalve in heb liggen, met m'n hoofd onder de dekens, kreeg ik een smsje, maar ik kon het niet lezen omdat kijken naar het beeldscherm obgeloofelijk veel pijn deed aan m'n ogen. Ook ieder geluidje klinkt dan 10x zo hard, en denderd m'n hele hoofd door.
Ik neem altijd maar een paar iboprofennetjes, doe m'n gordijnen dicht, en probeer te slapen, wat toch nooit lukt. Helse dagen zijn het.
pi_38693722
Al van af mijn 12e heb ik last van migraine. Het kondigt zich altijd aan met problemen met het zicht, gedeeltlijke wegvallen daarvan, trillingen, vlekken etc. Dit trekt meestal na een uur weg waarna ik zware hoofdpijn krijg en misselijk wordt tot gal spugen aan toe. Ik kan dan slecht licht en geluid verdragen.
Ik kreeg deze aanvallen altijd na een bepaalde periode van stress. Meestal had ik per jaar 2 a 3 aanvallen .Ik heb vroeger migrill gebruikt als medicijn maar dat is uit de handel genomen. Eigenlijk was er tot nu toe redelijk mee te leven als ik het vergelijk met verhalen van anderen die ik hoor en lees. Aanvallen kwamen bijna altijd in het weekend wanneer ik tot rust kwam, dus had het weinig invloed op mijn werk. Sinds enkele maanden heb ik bijna wekelijks last van de beginverschijnselen, wegvallen van het zicht, trillingen, schitteringen. Dit duurt van 1 tot 1,5 uur. Daarna heb ik echter nauwelijks hoofdpijn, misselijkheid of problemen met licht of geluid. Ik ben hiervoor naar mijn huisarts geweest, heb een doorverwijzing gekregen naar een neuroloog. Die heeft in eerste instantie niets kunnen vinden, kreeg een kuur voorgeschreven met Sibelium dat voor een betere bloedtoevoer zou zorgen naar de hersenen.
Ik slik het nu drie weken maar desondanks heb ik al weer 4 of 5 aanvallen gehad. Een bijkomend probleem is dat ik momenteel niet meer mag rijden als beroepschauffeur. Is er iemand ervaring heeft met een soortgelijke migraine, dus alleen maar de auraverschijnselen? Zo ja, is hier een effectieve behandeling voor?
  vrijdag 9 juni 2006 @ 14:46:36 #259
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_38694013
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 14:38 schreef jeitje het volgende:
Is er iemand ervaring heeft met een soortgelijke migraine, dus alleen maar de auraverschijnselen? Zo ja, is hier een effectieve behandeling voor?
Ik heb ook last gehad van migraine met voornamelijk auraverschijnselen (De pijn was de moeite niet). Effectieve behandelingen weet ik helaas niet. Ik heb er nu al jaren geen last van gehad, en inmiddels is mijn levensstijl zo drastisch veranderd dat er niet zomaar een ding is uit te halen..
pi_38700078
Ik heb er vroeger echt heel veel last van gehad (met alle verschijnselen) nu gelukkig bijna nooit meer.
  vrijdag 9 juni 2006 @ 19:20:38 #261
151110 Malahide
Interne amplitude
pi_38703339
Ik heb er ook jaren last van gehad, hele heftige aanvallen in clusters van een paar weken, een paar keer per jaar. Nadat ik een wortelkanaalbehandeling heb gehad aan een kies die al jarenlang problemen gaf heb ik gelukkig nooit meer een aanval gehad. Blijf nog altijd vurig hopen dat het aan die kies lag en dat ik het nooit meer terugkrijg, want het is hel. Sterkte migrainelijders alhier.
You cheated on me with choreography.
pi_58650231
dit is al heel lang geleden, maar ik wilde hier graag bij zetten dat migraine veroorzaakt kan worden door hormonen, en dus door de pil.
wie een pil als Minerva slikt (wat ik deed) kan de gebruiksaanwijzing lezen. daar staat dat je er direct mee moet stoppen als je vaker of erger migraine krijgt.
pi_58651956
ik had vroeger juist minstens 2 keer per maand migraine (met de vlekken, misselijk, niet tegen licht/ geluid kunnen), maar toen ging ik aan de pil, en sindsdien heb ik het nooit meer gehad!

*klopt af*
pi_58652458
echt waar?! wat raar. het ligt natuurlijk ook aan de soort pil.
wat voor pil heb jij dan?
pi_58663240
Hoi Fokkers,

Ik wil graag het volgende aan jullie voorleggen… Algelopen weekend stond ik ’s morgens op en voelde mij al niet zo lekker, beetje zeurderige hoofdpijn maar niks bijzonders. Naarmate de dag vorderde werd het steeds erger, ook werd ik misselijk en begonnen mijn rechtwang en hand te tintelen. De tintelingen duurde overigens erg kort ongeveer 10/15 minuten. Uiteindelijk ben ik op de bank gaan liggen, maar de hoofdpijn werd steeds intenser. Het was een soort stekende pijn aan de zijkant van mijn slaap en achter mijn oog. Het leek wel of de pijn erger werd als ik lag dan wanneer ik rechtop zat. Ook de tintelingen kwamen weer terug voor ongeveer 10/15 minuten. Uiteindelijk was de pijn bijna ondraaglijk en voelde ik me zo ellendig dat ik moest overgeven. Ben toen maar in bed gaan liggen en uiteindelijk naar een paar uur was de pijn bijna compleet weg. Ik voelde nog wel een soort “napijn” maar de intense pijn van uren daarvoor was weg…

Ik schrok hier best wel van omdat deze ervaring compleet nieuw voor mij is, een soort pijn die ik nog nooit heb gevoeld en niet vergelijkbaar is met standaard hoofpijntjes. Uit jullie verhalen herkende ik soms wel wat dingen, maar ik weet niet of dit nou migraine is of dat ik toch bang moet zijn voor wat anders. Migraine komt bij mijn in de familie overigens niet voor, en ik heb er sinds deze keer geen last meer van gehad.
  woensdag 14 mei 2008 @ 12:58:44 #266
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_58663328
Zoek eens naar clusterhoofdpijn?
KuikenGuppy
pi_58666495
quote:
Op dinsdag 13 mei 2008 20:50 schreef zebra87 het volgende:
echt waar?! wat raar. het ligt natuurlijk ook aan de soort pil.
wat voor pil heb jij dan?
Ben begonnen met Mycrogynon 30, en zit nu aan de Yasmin.
pi_58745061
tvp
pi_58825219
Ik zie hier veel reakties over maxalt.
Nu heb ik vandaag ook deze smelttabletten meegekregen van mijn huisarts, maar toen ik de bijsluiter las schrok ik best wel ff van de vaak voorkomende bijwerkingen.
Zijn er hier mensen die bijwerkingen hebben gehad van de maxalt?
En wat is vaak als een bijsluiter vaak aangeeft?

groetjes Kirsten
pi_58845173
Ik heb nog nooit bijwerkingen gehad van Maxalt-Smelt. Ik had wel dat het op een gegeven moment ineens niet meer werkte. Als ik een migraineaanval op voel komen, dan moet ik voorschrift van m'n arts eerst 'n Maxalt nemen en als de migraine diezelfde dag nog een keer terugkomt, dan 'n Naramig tablet. Ik heb toen Maxalt ineens niet meer werkte bewust zeker een half jaar geen Maxalt gebruikt maar meteen Naramig. Dat hielp wel maar van Naramig wordt ik ook zo vreselijk duffig. Ik had toen zo'n 3x per maand migraine

Na een half jaar geen Maxalt heb ik het weer eens geprobeerd bij een migraineaanval en verdomd, het werkte weer. Ik denk dus dat er een mate van gewenning optreed maar bijwerkingen, nee. Ik wordt er zelfs niet duf van en de pijn is na zo'n 15 minuten echt stukken mider tot wer. Ik hou de opgeloste tablet wel een behoorlijk poosje in mijn mond zodat het goed opgenomen kan worden.
pi_58865279
Sinds mijn 12e heb ik veel last van migraine (minstens 1x per 2 weken ongeveer). Nu heb ik het niet meer zo erg. Nu ongeveer om de 3 tot 6 maanden een migraine.

Als ik migraine begin te krijgen, dan voel ik dat. Je krijgt een raar gevoel in je lichaam. Je kan dan niet meer denken. Opgeven moment zie je langzaam vlekken voor je ogen verschijnen. Na ongeveer half uur zijn de vlekken langzaam weer weg en krijg ik kloppende hoofdpijn en braak gevoel. De volgende dag heb ik dan geen braak gevoel meer, maar als ik druk op mijn hoofd zet (zoals naar voren buigen of niezen) dan voel je nog wat hoofdpijn.

Verder heb ik nooit speciale medicatie gehad voor migraine. Alleen een paracetamol. Want mijn ouders denken steeds dat het gewoon hoofdpijn is en dat ik niet genoeg slaap heb. Maja...
pi_58868900
Als ik Maxalt gebruik, merk ik wel dat ik moe ben, sneller dan normaal dus. Verder nergens last van, kan ook gewoon gaan werken.
  vrijdag 23 mei 2008 @ 23:50:36 #273
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_58869734
quote:
Op vrijdag 23 mei 2008 23:14 schreef Katinkat het volgende:
Als ik Maxalt gebruik, merk ik wel dat ik moe ben, sneller dan normaal dus. Verder nergens last van, kan ook gewoon gaan werken.
Toen ik MAxalt gebruikte ging ik er standaard van over mijn nek.. heb al iets meer dan een jaar geen last meer gehad...

Het lijkt wel alsof ik sochtens kan aanvoelen wanneer ik een migraine krijg... gewoon een vaag gevoel. heb het idee dat gapen als een aap helpt om een aanval te voorkomen.. misschien placebo effect...but try it
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
  zaterdag 24 mei 2008 @ 01:21:43 #274
82525 Little_Angel
Labiel kudtwijf.
pi_58871218
Ik heb er helaas ook last van,
merk het altijd aan het bonzen, misselijkheid, pijn aan de ogen, het zien van vlekken en niet tegen licht of geluiden kunnen. Tot nu toe heb ik altijd paracetamol genomen, het remt een beetje af maar niet genoeg.

@ BarraCupraCuda:
Dat heb ik ook, ik merk het altijd aan zo'n zeurderige pijn . Als ik die heb krijg ik in de avond altijd een aanval!
Don’t touch the girl,
she will cut your hands off,
and call it an accident.
pi_58887538
Hallo allemaal,

Het doet me spreekwoordelijk pijn om te lezen dat jullie allen zoveel last hebben van migraine. Zelf heb ik geen migraine, nooit gehad en ook niet van plan om te krijgen. Toch wil ik jullie via deze weg een paar belangrijke tips geven.

Om te beginnen:
- Kijk en lees eens op deze website. Migraine is te genezen.
- Probeer eens Quantum Touch (dat is op alle vlakken van je gezondheid zeer effectief)
- Leer vervolgens zelfmassage op triggerpoints aan (die veroorzaken namelijk direct een groot deel van de klachten)
- Zorg er tevens voor dat je mentaal meer belastbaar wordt met behulp van bijvoorbeeld EFT. Het blijkt namelijk dat vrijwel iedere migrainepatiënt een groot verantwoordelijkheidsgevoel heeft, streeft naar perfectie, ten alle tijden de controle wil behouden en zich veel zorgen maakt (vooral op zijn/ haar naasten). Dit gegeven lijkt één van de aanleidende factoren te zijn voor migraine.

Moraal van mijn verhaal: leg je niet neer bij het advies van een vaak conservatie huisarts, die naar besten weten niet anders kan/ mag dan het voorschijven van medicijnen. Bepaal je eigen lot en doe met deze informatie wat je wilt...

Een gelukkig en migrainevrij leven gewenst!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')