quote:Drie juryleden bij nieuwe Idols
HILVERSUM - Drie in plaats van vier juryleden gaan vanaf oktober in Idols op zoek naar nieuw zangtalent. Henkjan Smits, Eric van Tijn en Jerney Kaagman gaan voor Idols 3 opnieuw het kaf van het koren scheiden. Edwin Jansen, nog wel present bij de eerste twee edities van de talentenjacht, heeft het te druk met andere werkzaamheden. Dat liet RTL Nederland maandag weten.
De succesvolle muziekshow is vanaf 22 oktober op tv. Voor de laatste shows, waarin het publiek mag stemmen, maakt iedere week een ander gastjurylid zijn of haar opwachting.
Nee over Idols. Je zou je opgeven.quote:
Wie zegt dat ik dat niet gedaan heb?!quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:24 schreef Svensational het volgende:
[..]
Nee over Idols. Je zou je opgeven.
Waarom zou je er dan zo geheimzinnig over doen??quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:25 schreef BVO het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik dat niet gedaan heb?!.
Je zou ook heel erg af kunnen gaan.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:27 schreef Svensational het volgende:
[..]
Waarom zou je er dan zo geheimzinnig over doen??
Nou en, dan herkennen we je toch welquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:29 schreef BVO het volgende:
[..]
Je zou ook heel erg af kunnen gaan..
Nee, als ik mee zou doen zou ik in ieder geval niet zo'n randmongool zijn als die in de uitzending komen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:29 schreef Svensational het volgende:
[..]
Nou en, dan herkennen we je toch wel?
Ik zet mezelf neer als de underdog, like duh.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:32 schreef Svensational het volgende:
Maar in het begin blies je zo hoog van de toren.Dipje gehad
?
Dus je geeft je opquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:33 schreef BVO het volgende:
[..]
Ik zet mezelf neer als de underdog, like duh..
Can be yes, can be no.....quote:
Denk maar niet dat ik nog op je ga stemmen, mocht je ver komenquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:35 schreef BVO het volgende:
[..]
Can be yes, can be no......
Ik zeg lekker helemaal niks..
Heus wel.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:39 schreef Svensational het volgende:
[..]
Denk maar niet dat ik nog op je ga stemmen, mocht je ver komen.
Zou ze nooit doen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:41 schreef Svensational het volgende:
Dat zou pas grappig zijn, als Hind in een interview zou zeggen dat ze jou echt volkomen kut zou vinden
Ga je ook met zo'n Hind-shirt lopen, als je auditie gaat doenquote:
Uiteraard, direct een wit voetje bij HJ scoren.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:43 schreef Svensational het volgende:
[..]
Ga je ook met zo'n Hind-shirt lopen, als je auditie gaat doen?
Ik gewloof het ook.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:54 schreef Svensational het volgende:
Volgens mij zijn wij trouwens de enige die het leuk vinden dat er nog een serie komt.
Of figuren die helemaal geen verstand van muziek hebben, maar gewoon genieten van de aandacht die ze krijgen door jurylid te zijn.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:56 schreef BVO het volgende:
[..]
Ik gewloof het ook..
Mwah, ligt eraan wát voor gastjuryleden. Liever niet van die figuren als Bastiaan Ragas, die alles maar geweldig vinden.
Het worden gastjuryleden die wel wat te maken hebben met het onderwerp van de uitzending.quote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:58 schreef Svensational het volgende:
[..]
Of figuren die helemaal geen verstand van muziek hebben, maar gewoon genieten van de aandacht die ze krijgen door jurylid te zijn..
Hij bekte Elisaar af.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 00:07 schreef Svensational het volgende:
Nietus. Edwin verzon zelf nog wel eens een commentaar. Edwin praatte gewoon iemand na!
Groot gelijk had ie.quote:
quote:
Neee neeee neeeeeeeeeeeeee, je hoeeeeeeeeeft niet te gaan schaaaatquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 00:20 schreef Svensational het volgende:
Irma
En Maud zong ook vals, die kwam alleen zo ver omdat ze een lekker wijf was
Damn, toen lach ik echt in een deukquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 00:21 schreef BVO het volgende:
[..]
Neee neeee neeeeeeeeeeeeee, je hoeeeeeeeeeft niet te gaan schaaaat.
Mwah, ze zong best okay.
Tania is wel nodig in zo'n topic ja..
Dat zie ik somber inquote:
Hoezo??quote:
Nou, het loopt hier niet echt storm. Zoals ik al eerder zei:quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 22:37 schreef BVO het volgende:
[..]
Hoezo??
Zou echt belachelijk zijn.. Dat forum liep toch geweldig???
Mocht dat gebeuren blaas ik Shok! wel weer nieuw leven in..
Maar nu hebben we shiNinG_staR erbijquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:54 schreef Svensational het volgende:
Volgens mij zijn wij trouwens de enige die het leuk vinden dat er nog een serie komt.
Ga je gang.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 22:49 schreef BVO het volgende:
We moeten 't eens aan schatje vragen.
Het staat er idd een beetje stom.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:21 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Gewonnen nog wel? Waar kun je die mee winnen dan?![]()
Oh nee alsjeblieft nietquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 22:43 schreef BVO het volgende:
Dinges moet meedoen. Die dikke van Popstars.
Ze zong hartstikke goed juist.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:28 schreef Tania18 het volgende:
[..]
Oh nee alsjeblieft niet![]()
Misschien doet Roman weer mee![]()
Wat kan mij het nou schelen of ze kan zingen, ze was irritantquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:29 schreef BVO het volgende:
[..]
Ze zong hartstikke goed juist.. De beste van heel Popstars.
.
Roman wie?!.
Ze was juist grappig.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:34 schreef Tania18 het volgende:
[..]
Wat kan mij het nou schelen of ze kan zingen, ze was irritant
En dat is nu eenmaal het belangrijkste bij Idols![]()
Wij zijn het altijd oneens over Idols, zou raar zijn als dat dit jaar anders wasquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:37 schreef BVO het volgende:
[..]
Ze was juist grappig..
In ieder geval zijn we het weer oneens, laat maar komen dus..
Toch is het leuk dat je 'r bentquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:24 schreef Tania18 het volgende:
[..]
![]()
Er valt nog weinig te zeggen nu he
Dat is ook wel weer waar ja.quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:43 schreef Tania18 het volgende:
[..]
Wij zijn het altijd oneens over Idols, zou raar zijn als dat dit jaar anders was
Ik heb er zin in ieder geval![]()
Ze heeft een slotje op d'r fotoboekquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 22:49 schreef BVO het volgende:
We moeten 't eens aan schatje vragen.
Dat wil hij niet zeggenquote:Op woensdag 31 augustus 2005 12:31 schreef Tania18 het volgende:
Heb jij dat aanmeldingsformulier nu nog ingestuurd B.?
* BVO dacht eerst dat jij vroeg of IDO nog kwam.quote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |