Ja als ik bij Mich zitquote:Op maandag 7 februari 2005 20:44 schreef febster het volgende:
Ja, als jij eens gewoon online bent?
Kan ik niet ruiken, vond het al zo vreemdquote:Op maandag 7 februari 2005 21:12 schreef blieblie het volgende:
[..]
Ja als ik bij Mich zit.
Ik ben zo on the way home.
Mooooi, wil ik zien natuurlijkquote:Op maandag 7 februari 2005 21:17 schreef febster het volgende:
[..]
Kan ik niet ruiken, vond het al zo vreemd
En Juup, die Elvis foto's komen nog, staan bij mijn broertje op zijn Ixus
Rij ik vanmiddag door Moergestel (kwas de weg kwijt, anders zou ik NOOIT in dat gat moeten zijn). zie ik een kleine versie van de Gay parade oid. Carnavalswagens met housemuziek e.d. Alles in mijn auto trilde mee toen ik er voorbij reed. Carnaval op z'n boers?quote:Op maandag 7 februari 2005 22:13 schreef blieblie het volgende:
What's going oooon!!!!
Ooooowwww wat fout![]()
Die kerel was goed dit jaarquote:Op maandag 7 februari 2005 20:13 schreef FlowDesign het volgende:
LALALALALALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
LALALALALALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....!!!![]()
Oe, dat wordt moeilijkquote:Op maandag 7 februari 2005 22:25 schreef r8ality het volgende:
Floris gaat zichzelf verlagen door zich in de carnavalsmassa te begeven. Wij wensen hem hierbij sterkte en hopen hem in het hiernamaals terug te vinden met meer hersens.
Deze grap had ik een maat van me een jaar eerder al eens horen maken, maar die gast was idd errug goed.quote:Op maandag 7 februari 2005 22:27 schreef ArTiC het volgende:
[..]
Die kerel was goed dit jaar
Schwalbese boys ole ole!
Niets is gratis.quote:Op maandag 7 februari 2005 22:38 schreef blieblie het volgende:smeerlappen van Editie NL.
Eerst een item over zwarte handel van U2 kaartjes en de belachelijke prijzen.
Als bewijs kopen ze 2 kaartjes, en dadelijk gaan ze vertellen hoe je die 2 kaartjes kan winnen.
Voor 70 cent p.o.b. ofzo.
Tja, niet iedereen is echt slimquote:Op maandag 7 februari 2005 22:40 schreef blieblie het volgende:
En god, wat een snuggere lui.
Ze wonen aan een sloot vol met kwik en arseen. Ze weten dat die sloot er mee vol zit. Zegt een vrouw welke een tuin aangrenzend aan die sloot op tv: Jaah, mijn man zei laatst nog "ik verbouw volgend jaar geen groente meer in de tuin hoor"..
Niet echt he...quote:
quote:Op maandag 7 februari 2005 22:46 schreef blieblie het volgende:
[..]
Niet echt he...
Ik verbaas me echt over dat soort programma's.
Gisteren weer dat relaxnet oid. op Net5. Zoon porno sms, webcamchat muk programma.
Een enorm lelijk mens in een plastic pakje. Echt Yvonne was der nix bij. Die doodleuk verteld dat mannen graag met haar webcammen voor zoveel euro per minuut en dat ze cadeautjes krijgt van der klanten.
Ik ging al bijna over mijn nek toen ik der alleen ff 10 sec op tv zag. Laat staan dat ik op zo een monster af kan rukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |