quote:Patty Brard is momenteel druk bezig met de opnames van het nieuwe televisieprogramma Patty & Sarah. Het Endemol-programma zal op een momenteel nog onbekend tijdstip op Yorin uitgezonden worden.
Directeur Paul Römer van Endemol: ''Patty zal in een chronologische volgorde door haar leven wandelen, samen met dochter Priscilla."
"Tijdens die beschouwing zal ze tal van vrienden en vijanden uit het verleden tegenkomen en voor eens en altijd met hen afrekenen. We zijn nu druk bezig met de opnames, maar Yorin weet nog niet wanneer de tv-serie wordt uitgezonden.''
Ik denk het inderdaad.quote:Op dinsdag 1 februari 2005 23:11 schreef shiNinG_staR het volgende:
Lijkt me wel leuk..
Slaat Sarah op het feit dat Patty 50 wordt ofzo?
Urm, ja. Zoals ik al zei: Ik wil Yorin.quote:Op woensdag 2 februari 2005 02:29 schreef Libris het volgende:
Zijn er werkelijk mensen geinteresseerd in de levensloop van dat mens?
quote:Op woensdag 2 februari 2005 02:29 schreef Libris het volgende:
en ik ben blij dat ik geen Yorin heb... Wat een drama zeg... Zijn er werkelijk mensen geinteresseerd in de levensvoedselomloop van dat mens?
zelfs Patty's fort heb ik stiekem uit pure verveling gekekenquote:Op woensdag 2 februari 2005 02:29 schreef Libris het volgende:
en ik ben blij dat ik geen Yorin heb... Wat een drama zeg... Zijn er werkelijk mensen geinteresseerd in de levensloop van dat mens?
quote:Patty Brard blikt terug op haar leven.
Patty Brard is vanaf maandag 11 april bij Yorin te zien met een nieuw televisieprogramma. De zangeres/presentatrice wordt in maart 50 jaar oud en grijpt op tv dat gegeven aan om mensen op te zoeken die een grote rol in haar leven hebben of hebben gespeeld, legde een Yorin-woordvoerder uit.
Het programma gaat 'Pat's Life!' (een woordgrapje op 'That's Life') heten. De acht afleveringen duren ongeveer een half uur.
Grote kans dat haar begrafenis ook een docu-soap wordt..quote:Op woensdag 23 februari 2005 23:01 schreef ArmaniMania het volgende:
Kan die Patty Brard niet gewoon dood gaan?
Kun je niet gewoon reageren?quote:Op woensdag 23 februari 2005 23:01 schreef ArmaniMania het volgende:
Kan die Patty Brard niet gewoon dood gaan?
Is in ieder geval iets beter dan wanneer zij er deel uit maakt.quote:Op woensdag 23 februari 2005 23:03 schreef wizarddragon het volgende:
[..]
Grote kans dat haar begrafenis ook een docu-soap wordt..
Dat is gewoon reageren. Ik kan dat hele mens niet uitstaan. Oke, een dood-dimges tot daar aan toe. Maar waar is de Nederlandse TV mee bezig om zo`n trol uit te zenden?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |